Logo
Menu

Logo kurier GLS

Śledzenie przesyłki GLS
- przesyłki kurierskie GLS

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki GLS

Za pośrednictwem GlobKurier.pl możesz śledzić przesyłki GLS nadane poprzez platformę. Jest to bardzo proste i nie wymaga od Ciebie żadnego specjalnego przygotowania – wystarczy, że wkleisz odpowiedni numer we właściwym miejscu i możesz szybko zlokalizować interesującą Cię paczkę. Takie rozwiązanie ma sporo zalet – funkcja śledzenia paczki jest gwarantem bezpieczeństwa. Dzięki monitorowaniu przesyłki doskonale wiesz, na którym etapie zatrzymała się realizacja Twojego zamówienia.

Za każdym razem, kiedy zamawiasz kuriera za pośrednictwem GlobKurier.pl, automatycznie zostaje wygenerowany numer GK przesyłki, który umożliwia Ci śledzenie paczki. Po wpisaniu go w odpowiednie miejsce wystarczy jedno kliknięcie, aby sprawdzić, na jakim etapie doręczenia znajduje się przesyłka, a dzięki temu również przewidzieć, w jakim terminie zostanie dostarczona do odbiorcy. Jak zatem łatwo zauważyć, ma to znaczenie zarówno dla właścicieli sklepów internetowych, jak i miłośników robienia zakupów w sieci.

GLS śledzenie przesyłek to usługa standardowa, która nie wymaga uiszczania dodatkowej opłaty. Jej zaletą jest również fakt, że możesz z niej skorzystać w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu oraz w dowolnym czasie.

Przesyłki GLS

GLS jest spółką założoną w 1999 roku, jako część grupy Royal Mail. Specjalizuje się w usługach kurierskich, logistycznych i ekspresowych, a korzysta z nich już ponad 270 000 klientów. Jedną z podstawowych wartości, jakimi kieruje się firma, jest zrównoważony rozwój. Grupa działa głównie na rynkach europejskich, jednak dzięki zawiązaniu umów partnerskich, przewoźnik GLS działa także w ośmiu stanach w USA i Kanadzie.

Kurier GLS to niezawodny przewoźnik, który od lat wyznacza najwyższe standardy świadczonych usług. Jego atutem jest profesjonalizm, rzetelność i szybkie dostawy. To dzięki nim usługi firmy kurierskiej GLS są chętnie wybierane przez wielu przedsiębiorców, dla których najważniejsza w biznesie jest terminowość i bezpieczeństwo przesyłek. Świadczenie usług dla klientów biznesowych może odbywać się na podstawie umowy albo w ramach jednorazowego zlecenia. Z umów korzystają zwykle ci klienci, którzy nadają paczki regularnie, na przykład sklepy internetowe. Wysoka jakość świadczonych usług zachęca do korzystania z oferty GLS również klientów indywidualnych.

Ogromną zaletą przewoźnika jest to, że przesyłkę można nadać bez wychodzenia z domu. To niezwykle proste. Wystarczy wejść na stronę GlobKurier.pl i wypełnić zamieszczony na niej formularz oraz wybrać najkorzystniejszą ofertę przesyłki. 

Tracking paczki GLS - jak to zrobić?

Aby śledzić przesyłkę GLS, musisz mieć numer GK przesyłki, który z łatwością znajdziesz w kilku miejscach. W pierwszej kolejności sprawdź skrzynkę mailową – tam, w temacie maila potwierdzającego złożenie zamówienia, znajdziesz potrzebne informacje. Numer jest również dostępny w Twoim Panelu Klienta na GlobKurier.pl lub w mailu potwierdzającym dostarczenie przesyłki.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki
Ważne!
Przewoźnik GLS ma wydrukowaną etykietę, więc Klient nie otrzymuje listu przewozowego.

Tracking przesyłki GLS - ważne informacje

GLS tracking to usługa dostępna dla wszystkich klientów tego przewoźnika, bez względu na to, czy nadają przesyłki regularnie, czy okazjonalnie. Jej zaletą jest możliwość stałego kontrolowania etapu dostawy, co pozwala mieć większą pewność, że paczka dotrze w ustalonym terminie pod wskazany adres. W GLS śledzenie przesyłki jest możliwe poprzez witrynę Globkurier.pl śledzenie paczki, gdzie w specjalnym polu należy podać numer zamówienia. Status przesyłki możesz też sprawdzić bezpośrednio na stronie przewoźnika, podając numer paczki.
 
Pamiętaj, że masz możliwość weryfikowania kilku przesyłek jednocześnie. Jeżeli natomiast chcesz skorzystać z możliwości śledzenia przesyłki w czasie rzeczywistym, to skorzystaj z numeru Track ID, który znajduje się na każdym awizo. Pamiętaj też, że usługa GLS tracking jest dostępna zarówno dla nadawcy, jak i dla adresata. Dzięki temu każda ze stron może sprawdzać status przesyłki niezależnie.
Sprawdź status przesyłek:

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: