• logo pocztex

  Śledzenie przesyłki Poczta Polska Pocztex

  Sprawdź status swojej przesyłki Poczta Polska Pocztex 

  Śledzenie przesyłki Poczta Polska Pocztex

  Nadałeś przesyłkę w GlobKurier.pl za pośrednictwem Poczta Polska Pocztex i jesteś ciekaw, na jakim etapie jest proces doręczania? Na naszej stronie dostępne jest proste narzędzie, za pomocą którego zdobędziesz potrzebne Ci informacje. Wystarczy, że w polu u góry strony, na której się znajdujesz, wpiszesz numer GK przesyłki i klikniesz “Zlokalizuj”. W ten sposób otrzymasz aktualny status przesyłki oraz poprzednie etapy, na jakich się znajdowała.

  Dlaczego warto korzystać z narzędzia takiego jak tracking przesyłek? Przede wszystkim dlatego, że pozwala Ci w dowolnym momencie sprawdzać i kontrolować proces doręczania przesyłek. Gdyby na którymś etapie pojawiły się problemy, jesteś w stanie sprawnie namierzyć miejsce przestoju i zareagować. Tracking pomaga również przewidzieć, kiedy przesyłka dotrze do miejsca docelowego. Jak to możliwe? Monitorując na bieżąco statusy szybko wywnioskujesz, którego dnia powinieneś spodziewać się kuriera. 

  Śledzenie przesyłki Poczta Polska Pocztex Express 24 to usługa prosta w obsłudze a w dodatku całkowicie darmowa. Aby zweryfikować status paczki wystarczy, że z dowolnego miejsca i o dowolnej porze wpiszesz w wyznaczonym miejscu numer GK i gotowe! Pamiętaj, że usługa jest dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

  Jak śledzić przesyłkę Poczty Polskiej?

  Śledzenie przesyłki Poczta Polska Pocztex nie wymaga logowania czy założenia konta na stronie internetowej. Będzie Ci jednak potrzebny numer GK przesyłki. Znajdziesz go m.in. w temacie maila potwierdzającego złożenie zamówienia oraz w potwierdzeniu dostarczenia przesyłki. Jest on również dostępny przez cały czas w Twoim panelu klienta na stronie GlobKurier.pl.

  Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

  Przesyłka Poczta Polska Pocztex

  Poczta Polska to nieustannie rozwijający się polski przewoźnik, który na rynku polskim jest obecny od 460 lat. Na przestrzeni wieków Poczta Polska udoskonala i poszerza swoje usługi, a co za tym idzie, zyskuje coraz większe grono klientów darzących spółkę sporym zaufaniem. Obecnie na terenie naszego kraju możemy korzystać z 7 600 placówek, filii oraz agencji pocztowych. Poczta Polska S.A zatrudnia ponad 80 000 pracowników, z czego 30 000 to kurierzy i listonosze. Flota Poczty Polskiej wyposażona jest w 6 tysięcy samochodów, dzięki czemu listy i paczki mogą docierać do najdalszych zakątków Polski. 

  Poczta Polska S.A. to już od dawna nie tylko listy, ale również przesyłki obsługiwane przez profesjonalnych kurierów. Co ją wyróżnia na tle konkurencji? Przede wszystkim fakt, że jest przewoźnikiem wyznaczonym, czyli dociera do wszystkich, nawet najmniejszych miejscowości w Polsce. W GlobKurier.pl możesz skorzystać atrakcyjnej oferty Poczty Polskiej.

  Tracking przesyłki Poczta Polska - ważne informacje

  W GlobKurier.pl możesz śledzić swoje paczki Poczta Polska Pocztex Express 24 za pośrednictwem naszej strony internetowej. Niezbędne jest jednak posiadanie numeru GK przesyłki. Aby poznać status paczki, wystarczy wkleić numer w wyznaczonym miejscu, dzięki czemu poznasz:

  • Datę i godzinę przyjęcia paczki,
  • Datę i godzinę jej zarejestrowania,
  • Datę i godzinę odebrania paczki przez przewoźnika,
  • Datę i godzinę przekazania jej do transportu,
  • Notkę o tym, że paczka ciągle jest w transporcie,
  • Datę i godzinę dostarczenia przesyłki do magazynu,
  • Datę i godzinę dostarczenia paczki do odbiorcy.
  Sprawdź status przesyłek:

   

   

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI