Menu

Erotrans

Śledzenie przesyłki Erontrans

Sprawdź status przesyłki. 

Śledzenie przesyłki Erontrans

Zamówiłeś przesyłkę za pośrednictwem Erontrans i chcesz sprawdzić jej status? Możesz to zrobić na stronie GlobKurier.pl. Dzięki tej opcji dowiesz się, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka i kiedy prawdopodobnie zostanie dostarczona do odbiorcy. Korzystając z trackingu możesz zwiększyć swoje poczucie bezpieczeństwa – w końcu wiesz, na jakim etapie znajduje się wysłany towar i w razie problemów będziesz mógł szybko zareagować.

Opcja śledzenie paczki Erontrans jest dostępna przez 24 godziny, dzięki czemu możesz z niej korzystać o dowolnej porze dnia i bez wychodzenia z domu. Potrzebujesz tylko telefonu lub komputera z dostępem do Internetu oraz numeru przesyłki. Mając tę informację wystarczy wejść na stronę GlobKurier.pl i w ciągu zaledwie kilku sekund będziesz mógł zlokalizować nadany towar. Nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów – tracking GlobKurier.pl jest całkowicie darmowy, a dostęp do niego jest nielimitowany. 

Twoja przesyłka utknęła w miejscu lub zaginęła? Sprawdź, ostatnią aktualizację jej statusu i na tej podstawie zgłoś problem do przewoźnika lub do operatora logistycznego. Dzięki temu będzie możliwe sprawniejsze działanie w celu weryfikaji i naprawy błędu. 

Jak śledzić przesyłkę Erontrans?

Śledzenie przesyłki Erontrans w GlobKurier.pl jest możliwe, jeśli posiadasz numer GK przesyłki. Możesz go znaleźć w swoim panelu klienta lub w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Automatycznie wygenerowany ciąg liczb należy wkleić w białe pole u góry strony i kliknąć “Zlokalizuj”, a poniżej wyświetlą się kolejne statusy przesyłki.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka paletowa Erontrans

W ofercie GlobKurier możesz skorzystać z usług tego przewoźnika Erontrans, wybierając przesyłkę paletową w obrębie całej Polski. Erontrans to przewoźnik, który na rynku usług TSL działa od 1989 roku. Swoją ofertę kieruje zarówno do właścicieli niewielkich przedsiębiorstw, jak i do wielkich, międzynarodowych korporacji. 

Przesyłki paletowe są idealnym rozwiązaniem dla ciężkich i dużych paczek oraz przesyłek o niestandardowych wymiarach. Skorzystanie z usług Erontrans daje gwarancję, że Twoja przesyłka paletowa dotrze do odbiorcy bez komplikacji. Śledzenie przesyłki online to dodatkowa kontrola nad przesyłką. Za pośrednictwem GlobKurier.pl możesz zamówić przesyłkę paletową realizowaną przez Erontrans w obrębie całej Polski. Ustandaryzowane wymiary palet pozwalają na sprawne zapakowanie towaru oraz nadanie przesyłki. Najczęściej właśnie w ten sposób wysyła się elementy i paczki o wadze powyżej 50 kg, co sprawia, że z usługi chętnie korzystają właściciele firm – zarówno małych, jak i tych większych.

Śledzenie przesyłki Erontrans - najważniejsze informacje

Śledzenie przesyłki Erontrans jest możliwe m.in. na stronie GlobKurier.pl, dokładnie w miejscu, w którym się właśnie znajdujesz. Jak zatem to wygląda? Złóż zamówienie na naszej platformie. Pomoże Ci w tym kilka prostych narzędzi, jak np. wyszukiwarka i porównywarka ofert czy ranking kurierów. Po złożeniu zamówienia otrzymasz maila z potwierdzeniem. W jego temacie znajdziesz numer GK przesyłki, który został automatycznie wygenerowany po zatwierdzeniu realizacji zlecenia. Numer ten jest niezbędny do śledzenia przesyłki.

U góry strony, na której się znajdujesz, dostępne jest białe pole. Wklej w nie lub przepisz ciąg cyfr będący numerem Twojej przesyłki i kliknij “Zlokalizuj”. Poniżej pojawią się kolejne statusy z dokładnymi datami i godzinami każdego z nich. Gotowe – zlokalizuj swoją przesyłkę i bądź spokojny o jej terminowe doręczenie. Jeśli któryś z etapów Cię zaniepokoi, lub będziesz miał pytania, skontaktuj się z przewoźnikiem, który na podstawie numeru przesyłki zlokalizuje problem.

Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: