Menu

colissimo logo

Śledzenie przesyłki Colissimo - przesyłki kurierskie Colissimo

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki Colissimo

Wysyłając lub zamawiając przesyłkę, najlepiej jest mieć pod kontrolą gdzie znajduje się przesyłka i na jakim etapie podróży do adresata się znajduje. Jeżeli zamówiłeś przesyłkę i za jej dostarczenie jest odpowiedzialna firma Colissimo, to zapraszamy na stronę Globkurier.pl! Dlaczego? U nas sprawdzisz, gdzie jest Twoja przesyłka i na jakim etapie podróży się znajduje. Nasz intuicyjny i sprawdzony system monitoringu paczek w bardzo prosty sposób umożliwi Ci znalezienie Twojej paczki bezpośrednio za pomocą numeru przesyłki.

Śledź przesyłkę Colissimo w GlobKurier.pl

Chcesz znaleźć swoją przesyłkę? Nie chcesz zarazem tracić czasu na szukanie odpowiedniej strony lub tłumaczenie jej z obcego języka. U nas na Globkurier.pl nie doświadczysz żadnego z powyższych problemów. Jak znaleźć swoją przesyłkę? Wystarczy wejść na stronę Globkurier.pl i znaleźć pole z tekstem “śledź przesyłkę”. Następnie wystarczy wpisać uzyskany z listu przewozowego numer przesyłki i gotowe. W zaledwie parę chwil dowiesz się, gdzie jest Twoja przesyłka i na jakim etapie podróży się znajduje. 

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka kurierem Colissimo

Przesyłkę francuskim przewoźnikiem wyślesz do 235 państw. Oferta przewoźnika jest zróżnicowana, a czas dostawy uzależniony od miejsca, do którego ma dotrzeć paczka. W państwach europejskich czas dostawy wynosi 3 dni robocze, jeżeli waga paczki nie przekracza 30 kg. Przewoźnik posiada ofertę Colissimo Monde skierowaną, dla sektora e-commerce by oferta była dostępna na całym świecie. Przykładowo czas dostarczenia paczki w ten sposób do Australii wynosi 5 dni roboczych, a do Chin zaledwie 4. Śledzenie i zlecanie przesyłek jest niemożliwe przez dedykowaną stronę firmy Colissimo, ponieważ sama firma jest odłamem grupy LaPoste. W swojej ofercie firma posiada wiele rozwiązań, które na pewno przypadną Ci do gustu.

Tracking przesyłki Colissimo - ważne informacje

Śledzenie przesyłki dostarczanej przez przewoźnika opiera się o stronę internetową grupy LaPoste. Aby śledzić przesyłkę, na stronie grupy przewoźnika lub na Globkurier.pl musisz posiadać 13 znakowy numer przesyłki. Jest on zapisany na etykiecie przesyłki, liście przewozowym oraz potwierdzeniu płatności. W zależności, od wybranej oferty, numer przesyłki będzie się różnić. Na przykład początek numeru 5W będzie oznaczać przesyłkę Colissimo Eco France, a CP Colissimo Expert International. W takim sam sposób swoją przesyłkę możesz śledzić na stronie Globkurier.pl dokładnie za pomocą tego samego numeru przesyłki.

Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: