Logo
Menu

HR post logo

Śledzenie przesyłki HR Post - przesyłki kurierskie HR Post

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki HR Post

Jeżeli chcesz sprawdzić czy Twoja przesyłka HR Post dotarła do Chorwacji czy innego miejsca w Europie, a skorzystałeś z usług Globkurier.pl, to możesz łatwo to zweryfikować, gdy skorzystasz z usługi śledzenia przesyłki u tego brokera kurierskiego. To niezwykle wygodne i co najważniejsze darmowe!

Śledzenie przesyłki HR Post możesz rozpocząć zaraz po tym jak przekażesz ją kurierowi. Możesz to robić wielokrotnie i nie płacisz za to zupełnie nic. Jest to dostępne w ramach zawarcia umowy z brokerem kurierskich Globkurier.pl. Wystarczy zatem, że zamówisz kuriera HR Post za pośrednictwem tej strony. Niezależnie czy potrzebujesz informacji dla siebie czy swoich kontrahentów uzyskasz ją szybko i od ręki. Nie potrzebujesz do tego danych adresata ani nadawcy. Wystarczy numer zamówienia lub przesyłki. 

Śledź przesyłkę HR Post w GlobKurier.pl

Możesz bardzo wygodnie śledzić swoje przesyłki HR Post na Globkurier.pl. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę “śledź przesyłkę”. Następnie powinieneś wkleić otrzymany na adres e-mail numer zamówienia lub numer listu przewozowego. Potem wystarczy kliknąć “zlokalizuj” i można już przeczytać, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka. Na Globkurier.pl możesz śledzić nawet 10 przesyłek HR Post jednocześnie, wystarczy, że przejdziesz do widoku rozszerzonego. 

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka kurierem HR Post

HR Post jest to operator pocztowy, który oferuje usługi pocztowe oraz kurierskie na terenie całej Chorwacji oraz Europy. Firma została założona w 1999 r. Jej główna siedziba znajduje się w Zagrzebiu. Zatrudnia prawie 10 tys. pracowników i rokrocznie osiąga milionowe zyski. Klienci mogą skorzystać z usług kurierskich. Mogą również nadać przesyłkę na dany paczkomat czy też adres. Dostępna jest również oferta dedykowana dla firm, które chcą w szybki i bezpieczny sposób dostarczyć np. ważne dokumenty. Warto zwrócić tutaj uwagę, że ceny są naprawdę korzystne i dotyczą zarówno dużych, jak i małych paczek. Większość z transportów odbywa się drogą lądową za pomocą dużych samochodów dostawczych.  

Tracking przesyłki HR Post - ważne informacje

Jeżeli przez dłuższy czas nie ukazuje się aktualizacja dotycząca statusu przesyłki, to możesz skontaktować się z Globkurier.pl albo bezpośrednio z przewoźnikiem. Zweryfikuj też czy taki sam status przesyłki znajduje się na stronie przewoźnika. Wystarczy, że wejdziesz na stronę przewoźnika w zakładkę tracking i wkleisz numer przesyłki, a następnie potwierdzisz śledzenie. Możesz skorzystać ze strony w angielskiej, a nie tylko chorwackiej wersji językowej. Dzięki opcji śledzenia dowiesz się, co dzieje się z Twoją przesyłką, a w przypadku trudności z lokalizacją możesz działać dalej, kontaktując się z przewoźnikiem za pośrednictwem Globkurier.pl lub bezpośrednio. Śledzenie przesyłek nigdy nie było prostsze!

Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: