• sprintstar logo

  Śledzenie przesyłki Sprintstar - przesyłki kurierskie Sprintstar

  Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

  Śledzenie przesyłki Sprintstar

  Jeżeli zamówiłeś kuriera Sprintstar za pośrednictwem Globkurier.pl, to możesz śledzić lokalizację swojej przesyłki online. To niezwykle wygodne i całkowicie darmowe, dlatego warto skorzystać z oferty brokera kurierskiego. Warto dowiedzieć się więcej na temat opcji śledzenia na stronie i w ofercie przewoźnika.

  Tuż po przekazaniu przesyłki kurierowi możesz rozpocząć śledzenie przesyłki Sprintstar. Możesz w zakładkę śledzenia wchodzić wielokrotnie i status przesyłki sprawdzać nawet co godzinę i nic Cię to nie kosztuje. Nie potrzebujesz też w Globkurier.pl żadnych danych nadawcy czy adresata, by śledzić swoje przesyłki. Jedyne czego potrzebujesz to numer zamówienia lub numer listu przewozowego. Po krótkim czasie możesz dowiedzieć się, czy przesyłka trafiła już do transportu, czy znajduje się w magazynie. Informacje otrzymujesz aż do momentu doręczenia. 

  Śledź przesyłkę Sprintstar w GlobKurier.pl

  Aby śledzić przesyłkę Sprintstar na Globkurier.pl wejdź w zakładkę “śledź przesyłkę”. Wklej wspomniany numer zamówienia lub listu przewozowego. Dostałeś je w momencie zamówienia usługi kurierskiej na maila podanego przy zamówieniu. Tam właśnie znajdziesz numer potrzebny do wklejenia. Potem wystarczy, że klikniesz “zlokalizuj”. Co więcej możesz jednocześnie sprawdzać status do 10 przesyłek. Musisz jedynie przejść do widoku rozszerzonego. 

  Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
  Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

  Przesyłka kurierem Sprintstar

  Sprintstar jest kanadyjską firmą kurierską, która zajmuje się przede wszystkim wysyłką towarów od klientów indywidualnych, ale też małych i średnich firm. Większość przesyłek odbywa się drogą lądową. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z wysyłki towarów z Chin, co odbywa się drogą morską. Do dyspozycji klientów jest darmowa aplikacja. Firma przede wszystkim dostarcza przesyłki bezpośrednio do rąk własnych klientów.  Działa również na terenie innych krajów. Warto zauważyć, że ceny są bardzo korzystne, jednocześnie klienci mogą skorzystać zarówno ze standardowej opcji dostawy, ale mogą wybrać również opcję ekspresową. W tym przypadku paczki dostarczane są nawet w ciągu jednego dnia. Firma rokrocznie osiąga duże zyski liczone w milionach dolarów. Stawia również na zrównoważony rozwój. 

  Tracking przesyłki Sprintstar - ważne informacje

  Już wiesz, jak śledzić przesyłkę w Globkurier.pl i że jest to całkowicie bezpłatne. Jeśli status przesyłki nie zmienia się przez dłuższy czas możesz zweryfikować go także na stronie przewoźnika albo skontaktować się z przewoźnikiem, by dowiedzieć się jaki wynikł problem. Status przesyłki możesz sprawdzić wchodząc w zakładkę śledzenia na stronie albo skorzystać z aplikacji Parcels app, by dowiedzieć się, czy status jest tam taki sam. Oczywiście cały kontakt z przewoźnikiem może odbywać się za pośrednictwem Globkurier.pl. Śledzenie przesyłek jest tutaj naprawdę proste. 

  Sprawdź status przesyłek:

   

   

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: