Menu

bring logo

Śledzenie przesyłki Bring - przesyłki kurierskie Bring

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki Bring

Na rynku jest dostępnych bardzo wiele znanych i cenionych firm kurierskich i przewozowych. Jedną z nich jest Bring. Zamawiając kuriera za pośrednictwem Globkurier.pl można śledzić przesyłkę od momentu nadania do momentu odbioru. Warto dowiedzieć się na ten temat więcej.

Już po przekazaniu przesyłki kurierowi Bring, możesz śledzić ją na stronie Globkurier.pl. Jest to niezwykle proste i dzięki temu możesz utrzymywać dobre relacje z klientami i kontrahentami, bo zawsze jesteś w stanie odpowiedzieć na pytanie, gdzie znajduje się taka przesyłka właśnie dzięki śledzeniu. Jej status widoczny jest na stronie. 

Śledź przesyłkę Bring w GlobKurier.pl

Jeżeli chcesz sprawdzić lokalizację przesyłki Bring na stronie Globkurier.pl, to taka opcja jest dostępna w zakładce “śledź przesyłkę”. Po wejściu w zakładkę, wklej w widoczne białe pole numer zamówienia lub listu przewozowego, a następnie kliknij “zlokalizuj”. W tym momencie ukaże się miejsce, gdzie znajduje się przesyłka. Będziesz wiedzieć czy znajduje się w sortowni, czy też magazynie albo czy została już wydana kurierowi do doręczenia. Możesz też śledzić jednocześnie nawet 10 przesyłek, wystarczy że przejdziesz do widoku rozszerzonego. Nie musisz zatem sprawdzać każdej przesyłki z osobna.   

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka kurierem Bring

Bring jest międzynarodowym przedsiębiorstwem założonym w Szwecji, które zajmuje się eksportem towarów do krajów nordyckich. W ofercie można wybrać spedycję międzynarodową, która jest formą ekonomiczną. W tym przypadku wykorzystuje się transport koleją bądź drogą. W przypadku wysyłki towarów na długich dystansach klienci mają do wyboru zarówno fracht lotniczy, jak i spedycję morską. Firma oferuje również usługi pocztowe, jednak dotyczą one tylko wysyłki towarów do 2 kg. W tym przypadku można skorzystać z dedykowanych skrzynek.    

Tracking przesyłki Bring - ważne informacje

Weryfikacja lokalizacji przesyłki na stronie Globkurier.pl przebiega szybko i sprawnie i poradzi sobie z tym nawet osoba, która z opcji zamawiania kuriera u brokera kurierskiego korzystała po raz pierwszy. Oczywiście można również sprawdzić, czy taki sam status przesyłki widnieje na stronie przewoźnika. Bring oferuje także możliwość sprawdzenia pojedynczej paczki albo wielu paczek od razu. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę. Wystarczy podać numery przesyłek albo numer przesyłki, by dowiedzieć się o jej aktualnej lokalizacji. Porównasz ją z tą widoczną na stronie Globkurier.pl. Taka weryfikacja przyda się też gdy paczka na dłużej utknie w danym miejscu. Wtedy będziesz już wiedział, że trzeba podjąć dodatkowe kroki w celu jej lokalizacji i wyjaśnienia przyczyn opóźnienia. Można to zrobić za pośrednictwem Globkurier.pl albo bezpośrednio u przewoźnika. Bez wychodzenia z domu czy firmy można mieć wszystkie nadane paczki pod kontrolą.   

Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: