• logo postnord

  Śledzenie przesyłki PostNord - przesyłki kurierskie PostNord

  Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

  Śledzenie przesyłki PostNord

  Śledzenie przesyłek ułatwia sprawdzenie, na jakim etapie dostawy znajduje się paczka. Tracking umożliwia kontrolowanie postępów w dostawie przesyłki od chwili jej nadania aż do doręczenia. Dzięki temu usprawnia cały proces i zapewnia więcej spokoju nadawcy i odbiorcy. Żadna ze stron nie musi martwić się, że paczka nie dotrze na czas lub że zgubiła się w trasie. Tracking jest w pełni darmowy i dostępny dla każdego odbiorcy i nadawcy przesyłek PostNord. Dowiedz się więcej na temat śledzenia paczek.

  Usługa śledzenia przesyłek ułatwia kontrolowanie etapu realizacji zlecenia na transport przez firmę kurierską. PostNord udostępnia tracking, by odbiorcy i nadawcy mogli sprawdzić, kiedy przesyłka dotrze na miejsce. W ramach śledzenia klienci firmy kurierskiej widzą każdy etap realizacji zlecenia i są w stanie oszacować termin doręczenia. Dodatkowo klienci dowiadują się, jak zaplanować swój dzień, by jak najszybciej odebrać paczkę od kuriera.

  Śledź przesyłkę PostNord w GlobKurier.pl

  Śledzenie przesyłek PostNord jest możliwe bezpośrednio z platformy Globkurier.pl. Wystarczy, że użytkownik poda numer przesyłki i sprawdzi, na jakim etapie realizacji znajduje się zlecenie. W ramach trackingu uzyska wszelkie informacje na temat przyjęcia przesyłki do terminala, wydania jej do doręczenia przez kuriera oraz o ewentualnych nieudanych próbach doręczenia. Dzięki temu śledzenie zapewnia więcej spokoju i pozwala na kontrolę nad transportem. Śledzenie jest bezpłatne, dlatego może z niego skorzystać każdy odbiorca i nadawca.

  Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
  Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

  Przesyłka kurierem PostNord

  PostNord to skandynawski przewoźnik, który specjalizuje się w doręczaniu przesyłek kurierskich na terenie Szwecji i Danii. Przyjmuje zlecenia na transport również do innych krajów. Działa na rynku od 2009 roku jako połączenie duńskich i szwedzkich dostawców usług pocztowych. Oferuje tanie przesyłki o różnych rozmiarach i wadze, które docierając do odbiorców w ramach usług ekspresowych i standardowych. Wszystkie paczki są objęte trackingiem.

  Tracking przesyłki PostNord - ważne informacje

  Do śledzenia przesyłki PostNord niezbędny jest unikalny numer nadany paczce. Numer znajduje się na etykiecie przewozowej i jest wysyłany do odbiorcy w wiadomości email lub SMS. Numer jest nadawany wyłącznie jeden raz, dlatego ogranicza ryzyko pomyłki i sprawdzenia statusu doręczenia innej przesyłki. Kod paczki ma od 9 do 20 cyfr w zależności od rodzaju paczki, kraju nadania i doręczenia oraz innych parametrów istotnych dla przewoźnika.

  Sprawdź status przesyłek:

   

   

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: