Logo
Menu

InPost śledzenie paczki
i przesyłek

Sprawdź status przesyłki InPost Kurier

Śledzenie przesyłki InPost

Nadałeś przesyłkę InPost za pośrednictwem naszego serwisu i zależy Ci na szybkim sprawdzeniu jej statusu? Śledzenie przesyłki pozwala Ci sprawdzić, kiedy przesyłka została zarejestrowana,  w jakim dniu trafiła do transportu, kiedy dostarczono ją do magazynu i kiedy otrzymał ją odbiorca. 

Śledzenie przesyłek InPost to usługa, która pozwala szybko i precyzyjnie namierzyć nadaną przesyłkę. Przewoźnik udostępnia ją wszystkim swoim klientom bez konieczności wnoszenia dodatkowej opłaty. Jej atutem jest możliwość określenia bieżącej lokalizacji paczki, a także prześledzenia poszczególnych etapów realizacji jej dostawy. To bardzo wygodne rozwiązanie, z którego chętnie korzystają klienci sklepów internetowych. Właśnie dlatego usługi InPost stały się bardzo popularne w branży e-commerce.

Śledzenie paczki InPost umożliwia precyzyjne przewidywanie terminu dostawy, co jest istotne zarówno dla nadawcy, jak i dla odbiorcy. Warto w tym miejscu wspomnieć, że monitorowanie przesyłek to usługa, z której mogą korzystać klienci biznesowi i indywidualni.

Usługa InPost kurier została wprowadzona w związku z dynamicznym rozwojem Paczkomatów. W jej zakres wchodzi dostarczanie paczek oraz przesyłek listowych w całej Polsce i 18 krajach europejskich. Pamiętaj, że śledzenie przesyłek InPost dotyczy również przesyłek kurierskich.

Przesyłka InPost - jak możesz ją śledzić?

Aby śledzić przesyłkę InPost, potrzebujesz wyłącznie telefonu bądź komputera z dostępem do Internetu oraz numeru GK paczki. Ten drugi znajdziesz m.in. w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia oraz w swoim panelu klienta na stronie GlobKurier.pl. Kolejny krok to skopiowanie ciągu liczb do białego pola, które znajduje się u góry strony. Po kliknięciu przycisku “Zlokalizuj”, poniżej granatowego pola pojawią się kolejne statusy Twojej przesyłki. Teraz możesz ją szybko zlokalizować. 

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka InPost

InPost to stale rozwijający się, niezależny operator logistyczny, który otrzymał wiele prestiżowych nagród, m.in. Premium Brand 2019, Gwiazda Jakości Obsługi 2019. Przesyłki InPost są bezpieczne, ponieważ  możesz monitorować ich status m.in. na naszej stronie.

Firma InPost jest liderem w swojej branży. Wyróżnia ją wdrażanie rozwiązań wygodnych dla klienta. Dowodem tego jest stworzona przez InPost rozbudowana sieć Paczkomatów, która umożliwia samoobsługowe nadawanie i odbieranie przesyłek o dowolnej porze dnia przez 7 dni w tygodniu. To bardzo komfortowa usługa, która spotkała się z powszechną akceptacją klientów. 

Jednak InPost to nie tylko Paczkomaty, to również usługi kurierskie, z których korzysta wielu klientów indywidualnych i biznesowych. W ramach usług pojawiają się takie, które dedykowane są klientom z określonego segmentu. Przykładem są rozwiązania dla e-commerce, takie jak integracje dla sklepów internetowych albo InPost Fulfillment. Na uwagę zasługuje też usługa SmartCourier, która pozwala na bezpieczne i szybkie przesyłanie poufnych dokumentów.

Ogromnym atutem InPost jest szerokie spektrum świadczonych usług w atrakcyjnej cenie, począwszy od bezpośredniego dostarczania przesyłek pod wskazany adres odbiorcy, po możliwość korzystania z samoobsługowych punków nadawania i odbierania przesyłek. Zaletą jest też szybkość dostaw. Wiele przesyłek dociera na miejsce docelowe już następnego dnia po nadaniu.

Tracking przesyłki Inpost - ważne informacje

Śledzenie paczki InPost to usługa dostępna w każdym momencie przez 24 godziny na dobę. Wystarczy wejść na stronę internetową i wpisać indywidualny numer przesyłki. System automatycznie wyświetli informacje dotyczące paczki. Będą tam dane dotyczące bieżącej lokalizacji przesyłki oraz szczegóły na temat poszczególnych etapów dostawy, w tym również godzina. Indywidualny numer przesyłki, który zostaje przypisany do paczki w momencie jej nadania, to 24-cyfrowa liczba. W celu uzyskania informacji na temat przesyłki wpisz ją w odpowiednie pole na stronie InPost lub podaj numer zamówienia na stronie Globkurier.pl InPost kurier śledzenie.

Weryfikację pozwalającą na określenie statusu dostawy przesyłki, możesz przeprowadzać wielokrotnie. Nie musisz w tym celu dokonywać rejestracji, ani logowania na stronie internetowej. Nie musisz też podawać danych adresata, ani odbiorcy paczki. Wystarczy wspomniany wyżej indywidualny numer przesyłki.
 
Monitowanie przesyłki jest też możliwe za pomocą aplikacji na telefonie. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala sprawdzać lokalizację przesyłki na urządzeniu mobilnym bez względu na miejsce, w którym przebywasz. W tym przypadku nie ma konieczności wpisywania za każdym razem numeru przesyłki. Jest on automatycznie przypisany do numeru telefonu, na którym zainstalowałeś aplikację, dzięki czemu sprawdzenie statusu przesyłki jest jeszcze szybsze i prostsze. Zarówno po nadaniu, jak i po dotarciu paczki na miejsce docelowe otrzymasz powiadomienie w aplikacji oraz na adres e-mail podany przy zamówieniu.
Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: