Logo
Menu

skypostal logo

Śledzenie przesyłki SkyPostal - przesyłki kurierskie SkyPostal

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki SkyPostal

Jeżeli chcesz znaleźć nadaną przesyłkę SkyPostal poprzez Globkurier.pl, to możesz skorzystać z opcji śledzenia. Jest ona całkowicie darmowa, zatem można zweryfikować gdzie znajduje się przesyłka i nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów. Jednocześnie dzięki stałemu monitorowaniu można podawać klientom rzetelne informacje dotyczące przesyłek.

Jeżeli chcesz rozpocząć śledzenie przesyłki SkyPostal, to musisz najpierw oddać ją w ręce kuriera. Gdy już trafi do systemu, możesz na bieżąco monitorować jej położenie. Do tego dostępna jest cała historia, czyli droga jaką przemierzyła paczka. Można zatem zweryfikować, w którym miejscu nastąpiło opóźnienie w stosunku do planu, jeśli takowe wystąpiło. Przy sprawdzaniu przesyłki nie trzeba podawać żadnych danych wrażliwych. Z punktu widzenia śledzenia ważny jest tyko numer zamówienia lub numer listu przewozowego.

Śledź przesyłkę SkyPostal w GlobKurier.pl

Bardzo łatwo i intuicyjnie przebiega każde śledzenie przesyłki SkyPostal na Globkurier.pl. Wystarczy wejść w zakładkę “śledź przesyłkę”. Następnie należy wkleić numer listu przewozowego lub zamówienia w widoczne pole. Ostatnim krokiem jest kliknięcie “zlokalizuj”. W ten sposób bardzo szybko można uzyskać szczegółowe dane na temat przesyłki niezależnie od tego jak długą drogę pokonuje, a także jakim sposobem wykonywany jest transport. Ponadto dostępne jest także śledzenie zbiorowe, nawet do 10 przesyłek jednocześnie. Wystarczy kliknąć opcję “przejdź do widoku rozszerzonego”. Dzięki śledzeniu przesyłki wiele razy na tej samej trasie można zauważyć kiedy najczęściej występują opóźnienia, a kiedy można liczyć na terminowe dostawy. Dzięki temu można podawać swoim klientom czy też kontrahentom rzetelne dane dotyczące przesyłek. Można też lepiej planować kolejne dostawy. Im lepiej poinformowany jest klient, tym bardziej ceni sobie współpracę. Komunikacja w połączeniu z wysokiej jakości produktem zwiększają szansę na to, że klient pozostanie z firmą na dłużej. Dlatego warto korzystać z opcji śledzenia w Globkurier.pl.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka kurierem SkyPostal

SkyPostal jest dużą firmą, która została założona w Stanach Zjednoczonych i zajmuje się wysyłką towarów oraz paczek do Ameryki Łacińskiej z całego świata. Firma oferuje niezwykle konkurencyjne usługi pocztowe w dobrej cenie. Paczki dostarczane są do krajów Ameryki Łacińskiej zarówno z USA, jak i Europy oraz Azji. SkyPostal współpracuje między innymi z podmiotem takim jak Asendia. Przesyłki transportowane są z lotnisk znajdujących się w Nowym Jorku, Chicago czy Los Angeles, ale też Amsterdamu, Londynu czy Hongkongu. Przesyłki mogą być dostarczane pod wskazany adres domowy, ale też miejsca pracy. SkyPostal zapewnia opcję ubezpieczenia oraz udogodnienia w odniesieniu do podatków, szczególnie w Meksyku czy Kolumbii. Średni czas dostawy np. do Meksyku wynosi 11 dni. 

Tracking przesyłki SkyPostal - ważne informacje

Oprócz strony Globkurier.pl, również na stronie przewoźnika SkyPostal dostępna jest opcja śledzenia przesyłek. Tu można również znaleźć i nawiązać bezpośredni kontakt, co przyda się gdy dostawa nie będzie przebiegać zgodnie z planem czy przesyłka się zagubi.

Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: