Menu

yodel logi

Śledzenie przesyłki Yodel
- przesyłki kurierskie Yodel

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki Yodel

Zamawianie przesyłek przez portal Globkurier.pl jest bardzo proste i intuicyjne. Czy wiedziałeś, że przez nasz portal możesz monitorować trasę przesyłki? Nasz zaawansowany system monitorowania przesyłek Ci to umożliwi bez względu na to, jaki przewoźnik zajmuje się Twoją przesyłką! Monitorowanie trasy przesyłki jest bardzo proste, nie ważne czy przesyłka znajduje się w innym państwie, na morzu czy w powietrzu. Już teraz wejdź na Globkurier.pl i sprawdź gdzie znajduje się Twoja przesyłka w najprostszy możliwy sposób!

Śledź przesyłkę Yodel w GlobKurier.pl

Chcesz śledzić swoją przesyłkę? Jeżeli tak to zapraszamy na Globkurier.pl! Jak to działa? Zamówiona lub nadana przesyłka przez firmę Yodel posiada indywidualny numer przesyłki otrzymany zaraz po nadaniu przesyłki. Właśnie ten numer musisz posiadać aby śledzić swoją przesyłkę. Po wejściu na stronę Globkurier.pl znajdziesz pole z opisem “śledź przesyłkę”. Wpisz kod swojej przesyłki w znalezione pole i wyszukaj przesyłkę. W ten sposób ukażą się wszystkie aktualne informacje na temat Twojej przesyłki.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka kurierem Yodel

Przewoźnik Yodel to jedna z największych firm kurierskich w Wielkiej Brytanii. Swoje usługi realizuje w ponad 200 krajach, dzięki temu możesz zamawiać produkty z całego świata. Przesyłkę za pomocą usług tej firmy można zamówić w trybie transportu standardowego lub ekspresowego. Obowiązują dwa warianty paczek – do 2 kilogramów i do 30 kilogramów. Firma za dodatkową opłatą ponosi za Ciebie odpowiedzialność tranzytową. Swoje usługi skupia między innym dla każdej branży. Dodatkowo firma, oferuje również możliwość wybrania funkcji Xpect polegającej na dodatkowym informacjom na temat czasu i rodzaju dostawy.

Tracking przesyłki Yodel - ważne informacje

Śledzenie przesyłki w Yodel opiera się nie tylko o numer przesyłki, ale również o posiadane konto i aplikację. Aplikacja umożliwia zlokalizowanie przesyłki, przekierowanie, wybranie czasu dostarczenie oraz wiele innych różnorodnych opcji dopasowanych do życzeń klientów. Oczywiście możesz zrobić to bezpośrednio na stronie Globkurier.pl za pomocą numeru przesyłki, lub bezpośrednio w serwisie internetowym przewoźnika Yodel również za pomocą numeru przesyłki, ale w tym przypadku musisz posiadać kod pocztowy. Dzięki wyżej wymienionym czynnościom możesz ustalić gdzie znajduję się Twoja przesyłka i przez jaki etap swojej podróży przechodzi. Chcesz śledzić przesyłkę na Globkurier.pl? Pamiętaj, że wystarczy posiadać numer przesyłki – tylko tyle wystarczy, abyś znalazł swoją przesyłkę!

Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: