Menu

Swiss post logo

Śledzenie przesyłki Swiss Post - przesyłki kurierskie Swiss Post

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki Swiss Post

To dobrze, że do zamówienia usługi kurierskiej z firmy Swiss Post skorzystałeś z serwisu GlobKurier.pl. Dzięki temu możesz teraz bezpłatnie sprawdzić, co się z nią aktualnie dzieje. Wyjechała już z magazynu, czy dopiero została zarejestrowana w systemie, a może kurier ma ją już na swoim samochodzie i jest bliski jej doręczenia? Śledzenie jest możliwe dzięki naszemu narzędziu do monitorowania przesyłek. Szybko, prosto i bezpłatnie.

Śledź przesyłkę Swiss Post w GlobKurier.pl

Skoro nasza przesyłka wyruszyła już w drogę z kurierem Swiss Post, warto skorzystać z opcji jej śledzenia, udostępnionej przez serwis GlobKurier.pl. Jest to niezwykle prosta i intuicyjna funkcja w serwisie, która wymaga posiadania jedynie numeru zamówienia, tego zaczynającego się literami GK. Wystarczy wprowadzić go w pole znajdujące się na górze tej strony i kliknąć przycisk „zlokalizuj”. W kilka sekund uzyskamy wynik dotyczący aktualnego stanu naszej wysyłki. Ta może być jeszcze na magazynie lub już w doręczeniu na pace kuriera.

Klienci chętnie korzystają z tej funkcjonalności, by poznać bieżącą lokalizację przesyłki czy jej kolejne etapy dostawy. Jest to szczególnie ważne, gdy transport niespodziewanie się wydłuża i trzeba ustalić, co się dzieje. Z usług monitorowania chętnie korzystają sklepy internetowe czy przedsiębiorcy, wyczekujący na przesyłki z dokumentami, towarami, materiałami czy np. częściami zamiennymi.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka kurierem Swiss Post

Swiss Post to największa i najstarsza firma w Szwajcarii zajmująca się przesyłka pocztowymi. Oferuje typowe usługi pocztowe oraz kurierskie, wysyłki listowne, krajowy i zagraniczny transport paczek, w tym przesyłki wielogabarytowe. Jedną z ich najciekawszych usług jest Dystrybucja nocna Express Innight, w której można odebrać przesyłkę z rana, jeszcze przed rozpoczęciem dnia pracy. Swiss Post to najlepsze rozwiązanie dla przesyłek do i na terenie Szwajcarii.

Tracking przesyłki Swiss Post - ważne informacje

Jak śledzić nadania przewoźnikiem Swiss Post? Najprościej będzie skorzystać ze strony GlobKrier.pl Swiss Post śledzenie paczki i wpisać w pole wyszukiwania 12-cyfrowy numer zamówienia GK. Numer ten jest widoczny w panelu klienta, a także znajdziemy go w mailu otrzymanym jako potwierdzenie wykonanej usługi. Drugą metodą jest wejście na witrynę internetową przewoźnika Swiss Post i tam wprowadzenie numeru listu przewozowego (lub numeru trackingowego) w  odpowiedniej sekcji strony. Niezależnie od wybranej opcji, uzyskamy informację o bieżącym statusie przesyłki i kolejnych etapach jej dostawy.
Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: