Menu

packeta logo

Śledzenie przesyłki Packeta - przesyłki kurierskie Packeta

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki Packeta

Jeżeli chcesz swoją działalność rozszerzyć na rynek czeski, to potrzebujesz rzetelnej firmy kurierskiej. Taką na pewno jest Packeta, która cieszy się uznaniem, gdyż współpracuje z wieloma tysiącami sklepów internetowych. Warto dowiedzieć się więcej na temat opcji śledzenia przesyłek w Packeta i za pośrednictwem brokera kurierskiego Globkurier.pl.

Jeżeli skorzystałeś z oferty Packeta za pośrednictwem Globkurier.pl, to już po odebraniu przesyłki przez kuriera możesz rozpocząć jej śledzenie. Co ważne usługa ta jest całkowicie darmowa, zatem swoich klientów i kontrahentów możesz informować o postępach w dostawie stale. Nie potrzebujesz do tego danych nadawcy ani adresata, wystarczą dane samej przesyłki, czyli numer listu przewozowego albo numer zamówienia. 

Śledź przesyłkę Packeta w GlobKurier.pl

Aby śledzić przesyłkę Packeta na Globkurier.pl wejdź w zakładkę “śledź przesyłkę”. Następnie wklej numer listu przewozowego albo zamówienia i kliknij “zlokalizuj”. Ukażą się wszystkie dostępne dane na temat przesyłki. Co ważne, jeśli wysyłasz więcej przesyłek nie musisz monitorować każdej z osobna, bo w widoku rozszerzonym dostępna jest obserwacja lokalizacji do 10 przesyłek. 

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka kurierem Packeta

Packeta jest globalną firmą świadczącą usługi szeroko pojmowanej logistyki. Została założona w 2010 r. w Czechach. Świadczy ona kompleksowe usługi logistyczne dla sklepów internetowych i rzeczywiście cieszy się dużym uznaniem. Współpracuje z ponad 32 tys. sklepów internetowych. Posiada prawie 12 tys. punktów odbioru i dostarcza przesyłki do 34 państw na całym świecie. Rokrocznie obsługuje ponad 73 mln przesyłek. Można zdecydować się na 3 sposoby doręczenia. Paczka może zostać doręczona pod wskazany adres, do punktu odbioru, ale też do automatu paczkowego. 

Tracking przesyłki Packeta - ważne informacje

Śledzenie przesyłek Packeta na stronie Gobkurier.pl to najlepsze rozwiązanie, gdy zamawia się kuriera za pośrednictwem tego brokera kurierskiego. Nie ma potrzeby korzystania ze strony przewoźnika, choć można się o to pokusić. Wtedy można zweryfikować, czy widnieje na niej to samo. Wystarczy wejść w zakładkę śledzenia na stronie Packeta. Co ważne opcja śledzenia w przypadku tego przewoźnika dostępna jest w języku polskim. Na stronie dowiesz się gdzie znajdują się punkty odbioru i przedłożenia Packeta. Ponadto poznasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Warto wiedzieć, że Packeta dostarcza przesyłki w całej Europie, a także do USA czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jakość usług jest wysoka, a paczki dostarczane są przede wszystkim transportem drogowym, ale również lotniczym. Z Packeta można kontaktować się także za pośrednictwem brokera kurierskiego. Pomimo całej logistyki śledzenia przesyłek, warto zdecydować się na ich ubezpieczenie, aby w razie zniszczenia czy zagubienia paczki móc liczyć na rekompensatę.

Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: