Menu

wedo logo

Śledzenie przesyłki WeDo - przesyłki kurierskie WeDo

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki WeDo

Wiele firm prowadzi swoje interesy na rynku azjatyckim czy właśnie w Chinach posiada swoje fabryki czy magazyny. Jeżeli jest potrzeba dostarczenia towarów do Europy czy z Europy do Chin to można skorzystać z usług brokera kurierskiego Globkurier.pl. Co ważne można śledzić swoje przesyłki od momentu nadania do momentu odbioru przez adresata.

Już po odbiorze przesyłek przez kuriera możesz rozpocząć śledzenie online na stronie Globkurier.pl, jeśli to właśnie z oferty brokera kurierskiego skorzystałeś. Możesz weryfikować status wielokrotnie zarówno za dnia, jak i w nocy i nigdy nie ponosisz za to żadnych opłat. Jednocześnie zawsze masz wiedzę na temat wysyłanych towarów i możesz się nią dzielić ze swoimi klientami czy też kontrahentami.

Śledź przesyłkę WeDo w GlobKurier.pl

Jeżeli chcesz śledzić przesyłkę WeDo na Globkurier.pl wejdź w zakładkę “śledź przesyłkę”. Tam powinieneś wkleić numer zamówienia lub numer listu przewozowego, który został do Ciebie przesłany na adres e-mail podany podczas zamówienia. Szybko zatem powinieneś zlokalizować wiadomość, jak i sam numer. Po jego wklejeniu kliknij “zlokalizuj”. Ukażą się wszystkie informacje o drodze jaką do tej pory pokonała przesyłka i o tym, jaki jest jej aktualny status, czy znajduje się w magazynie, sortowni czy w doręczeniu. Co ważne przedsiębiorcy nie muszą sprawdzać po jednej przesyłce, bo dostępne jest obserwowanie w tym samym czasie lokalizacji do 10 przesyłek. Trzeba jedynie przejść do widoku rozszerzonego. 

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka kurierem WeDo

WeDo jest firmą z Chin, która cieszy się dużą popularnością, szczególnie na rynku azjatyckim. Swoją ofertę kieruje również do klientów z Europy. Oferuje wysoką jakość usług. Ta firma przewozowa zajmuje się przesyłkami internetowymi. Wyróżniają ją naprawdę korzystne ceny, ale też relatywnie krótki czas dostaw. Za jej pomocą można wysyłać przesyłki zarówno bardzo duże, jak i małe i rzeczywiście taka opcja jest korzystna zarówno dla małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw.

Tracking przesyłki WeDo - ważne informacje

Najprostszym sposobem, by namierzyć przesyłkę jest skorzystanie z usługi Globkurier.pl. Jeśli przez dłuższy czas utrzymuje się taki sam status przesyłki, to możesz szukać wyjaśnień za pośrednictwem brokera kurierskiego albo bezpośrednio skontaktować się z przewoźnikiem. WeDo oferuje także opcję śledzenia przesyłek na swojej stronie. Wejdź w zakładkę “track shipment” i tam wklej numer przesyłki kliknij “search” i czekaj na wyniki. Na pewno korzystanie z opcji śledzenia pozwala łatwo zlokalizować paczkę, która znajduje się na innym kontynencie. Dzięki monitorowaniu rzadziej zdarzają się sytuacje, że paczka nie dotrze do adresata albo będzie opóźniona, a przynajmniej o takim opóźnieniu od razu się dowiesz. Możesz też zawsze dochodzić swoich praw u przewoźnika, jeśli wykupiłeś ubezpieczenia, a przesyłka nie dotarła. Z reguły jednak ze względu na sporą konkurencję przesyłki trafiają do adresatów na czas.

Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: