Menu

Hellmann Worldwide Logistics - logo

Śledzenie przesyłki Hellmann Worldwide Logistics

Śledzenie przesyłki Hellmann Worldwide Logistics

Zamówiłeś w GlobKurier przesyłkę paletową przewoźnikiem Hellmann Worldwide Logistics? Chcesz sprawdzić jej status, aby mieć pewność, że dotrze do odbiorcy w wyznaczonym terminie? W serwisie GlobKurier możesz o dowolnej porze monitorować swoją przesyłkę paletową. Wystarczą tylko wpisać numer GK przesyłki, aby poznać jej obecny status. 

Wysyłasz na palecie wartościowy towar i chcesz mieć pewność, że dotrze na miejsce w określonym czasie i nie zaginie na trasie? Kiedyś oczywistym było, że w tej kwestii musisz całkowicie zaufać firmom logistycznym i kurierskim. Obecnie jednak masz do dyspozycji proste w obsłudze narzędzie, które pozwala monitorować status przesyłki bez względu na miejsce, w którym się znajdujesz. Mowa oczywiście o opcji śledzenie przesyłki w GlobKurier.pl, która działa bardzo intuicyjnie, a żeby z niej skorzystać wystarczy mieć połączenie z Internetem i numer przesyłki, którą chcesz zlokalizować. Nieważne, czy jest to pojedyncza koperta, niewielki karton, czy ważąca ponad 100 kg paleta – tracking GlobKurier.pl umożliwia zlokalizowanie każdej z nich. 

Jak śledzić przesyłkę Hellmann Worldwide Logistics?

Aby śledzić przesyłkę Hellmann Worldwide Logistics wystarczy mieć numer GK przesyłki. Jest to automatycznie generowany ciąg liczb, który umożliwia identyfikację oraz zlokalizowanie paczki bądź palety. Dzięki niemu będziesz mógł również w prosty sposób zgłosić ewentualne uwagi do procesu doręczenia.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka Hellmann Worldwide Logistics

W GlobKurier możesz zamówić przesyłkę paletową przewoźnikiem Hellmann Worldwide Logistics nie tylko w obrębie kraju, ale również za granicę. Dodatkowo na stronie możesz monitorować status przesyłki krajowej, jak i zagranicznej o dowolnej porze. W ofercie krajowej dostępna jest możliwość zamówienia półpalety o wymiarach 80x60cm do 60kg oraz palet w korzystnej cenie. Operator realizuje doręczenia w obrębie całego kraju a oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. 

Hellmann Worldwide Logistics realizuje również przesyłki międzynarodowe. Korzystając z tej opcji wyślesz m.in. palety międzynarodowe od 100 do 1200kg. Eksport paletowy realizowany jest do 20 krajów Europy, dzięki czemu dostarczysz przesyłki m.in. do Niemiec. Jeśli chcesz skorzystać z możliwości importu, przewoźnik realizuje go z 3 krajów Europy. Podobnie jak w przypadku oferty krajowej, również opcja międzynarodowa jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. 

Śledzenie przesyłki - najważniejsze informacje

Do śledzenia przesyłki Hellmann Worldwide Logistics na GlobKurier.pl niezbędny jest numer GK przesyłki. Nie musisz podejmować żadnych dodatkowych kroków w celu jego wygenerowania. Proces ten jest całkowicie zautomatyzowany i już w momencie potwierdzenia złożenia zamówienia otrzymasz od nas ciąg liczb odpowiadający Twojej przesyłce paletowej. 

Jeśli nie masz dostępu do poczty lub przypadkowo usunąłeś potwierdzeniem, numer GK przesyłki możesz z łatwością znaleźć w swoim panelu klienta na GlobKurier.pl. To właśnie tam znajdują się najważniejsze informacje o Twojej przesyłce, a Ty masz do nich dostęp w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca. Jeśli już udało Ci się skopiować numer przesyłki, wklej go w wyznaczonym miejscu u góry strony, na której się znajdujesz i gotowe – poniżej pojawią się statusy przesyłek wraz z danymi, takimi jak data i godzina. Tracking jest dostępny bez limitu, więc bez obaw możesz z niego korzystać kiedy tylko tego potrzebujesz.

Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: