Logo
Menu

Śledzenie przesyłki Zeleris - przesyłki kurierskie Zeleris

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki Zeleris

Wybrałeś usługi Zeleris za pośrednictwem platformy GlobKurier.pl? Świetnie, teraz możesz dodatkowo skorzystać z bezpłatnej opcji śledzenia swojej przesyłki. Chcesz się dowiedzieć, czy już jest w trakcie transportu, czy może w doręczeniu u kuriera? Sprawdź bieżący status nadania dzięki naszemu narzędziu do monitorowania przesyłek.

Śledź przesyłkę Zeleris w GlobKurier.pl

Serwis GlobKurier.pl umożliwia bardzo prosty i intuicyjny monitoring nadanych przesyłek z pośrednictwem firmy Zeleris. Aby móc dokładnie śledzić przesyłkę, wystarczy odnaleźć numer zamówienia zaczynający się od liter GK, a następnie wprowadzić go w widocznym na górze strony polu i kliknąć przycisk „Zlokalizuj”. Po kilku sekundach system przedstawi niezbędne informacje o przesyłce, czyli co się z nią dzieje i na jakim etapie podróży do celu właśnie się znajduje (jeszcze na magazynie czy już u kuriera w doręczeniu). Śledzenie przesyłek przewoźnika Zeleris jest całkowicie bezpłatne i dostępne dla każdego zamówienia z naszego serwisu.

Usługa pozwalająca na bieżącą lokalizację nadania jest szczególnie przydatna, gdy występuje opóźnienie w dostawie. Monitoring szybko zlokalizuje etap dostawy, co ułatwi dalszą procedurę sprawdzania. Funkcjonalność jest ceniona przez sklepy internetowe czy przedsiębiorców oczekujących na pilną dostawę towarów, części i komponentów czy nawet dokumentów.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka kurierem Zeleris

Zeleris jest prywatnym przewoźnikiem oferującym usługi kurierskie. Oferowany przez nich transport paczek dotyczy rynku krajowego oraz międzynarodowego. Przewoźnik świadczy swoje usługi już w ponad 220 krajach na całym świecie, stale poszerzając zakres działalności. Wśród stosowanych nowoczesnych rozwiązań firmy Zeleris, znajdziemy np. planowanie logistyczne przesyłek międzynarodowych przy współpracy z zagranicznymi podmiotami w różnych krajach.

Tracking przesyłki Zeleris - ważne informacje

Śledzenia przesyłki przewoźnika Zeleris można dokonać na dwa sposoby. Pierwszym jest bezpośrednia wizyta na stronie internetowej, gdzie w odpowiednim polu należy wpisać numer przesyłki. Numer trackingowy posiada format międzynarodowy, na który składa się 13 znaków, w tym 9 cyfr i 4 litery alfabetu. Litery dotyczą kraju nadania (ewentualnie również firmy), a także kategorię i szacowaną wagę ładunku.

Drugim sposobem jest kontrola statusu paczki na stronie Globkurier.pl Zelris śledzenie paczki. W tym przypadku w polu wyszukiwania należy wpisać numer zamówienia GK. Numer ten znajdziemy w panelu klienta wraz z pozostałymi zamówieniami, jak również w mailu potwierdzającym zamówioną usługę.

Sprawdź status przesyłek:

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: