• Cennik przesyłek kurierskich - FedEx

  Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

  Dzięki GlobKurier, masz wszystkie opcje transportu w 1 miejscu

  Kliknij na logo i sprawdź cennik:

  Previous slide
  Next slide

  Cennik przesyłek kurierskich - FedEx

  Dla firm
  Klient indywidualny
  Zarejestrowani klienci mają niższe ceny! Twój zrabatowany cennik jest dostępny w Panelu Klienta po zalogowaniu się. UWAGA!!! Cena nie zawiera opłaty paliwowej
  TYP PRZESYŁKI WAGACENACENA Z UMOWĄ
  Koperta DOX 0,5 kg10,75złzgłoś się
  1 kg10,80złzgłoś się
  Paczka do 1 kg10,80złzgłoś się
  3 kg10,82złzgłoś się
  Paczka dla E-commerce do 5kg9,72złzgłoś się
  5 kg10,92złzgłoś się
  10 kg12,02złzgłoś się
  20 kg12,42złzgłoś się
  30 kg13,08złzgłoś się
  40 kg27,02zlzgłoś się
  50 kg37,62złzgłoś się
  70 kg58,09złzgłoś się
  Paleta EURO 100 kg147,98złzgłoś się
  300 kg161,96złzgłoś się
  500 kg186,43złzgłoś się
  600 kg217,89złzgłoś się
  1000 kg336,74złzgłoś się
  Przesyłka dłużycowado 300 cm84,88złzgłoś się
  *ceny netto bez opłaty paliwowej
  POBRANIE
  Pobranie COD 7 dni od3,99 zł
  Pobranie COD 14 dni od2,50 zł
  Pobranie COD 21 dni od2,20 zł
  Pobranie COD 30 dni od0,99 zł
  TYP PRZESYŁKI
  Przesyłka standardowa
  Element niestandardowy do 30 kg65,99 zł
  UBEZPIECZENIE
  Ubezpieczenie od 0,89 zł
  POWIADOMIENIA
  Powiadomienie o nadaniu (SMS)0,99 zł
  Powiadomienie o doręczeniu (SMS)0,99 zł
  DOKUMENTY ZWROTNE
  ROD3,99 zł
  INNE
  ZWROT DO NADAWCY100% KOSZTÓW PRZESYŁKI
  List ręczny krajowy 9,99 zł

  Od teraz możesz zamówić przesyłkę online w walucie innej niż PLN. Dowiedz się więcej na: Płatności wielowalutowe.

  Niech waluta Cię nie ogranicza!

  Przykładowe kształty przesyłek niestandardowych:
  Prosimy zwrócić szczególną uwagę na wymogi stawiane przez przewoźnika w zakresie pakowania przesyłek:
  Nowe zasady pakowania Fit to Travel FedEx
  Więcej o przesyłkach niestandardowych znajdziesz w artykule:
  Przesyłka niestandardowa – najważniejsze informacje
  icon zniżka

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

  icon paczka

  Chcesz wysłać paczkę kurierem?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę już dziś!

  Terminale FedEx

  W ramach usług FedEx przesyłkę zamówioną przez GlobKurier.pl można nadać w terminalu. Jeśli chcesz skorzystać z takiej możliwości wystarczy, że podczas uzupełnienia formularza zamówienia zaznaczysz taką opcję. Paczkę możesz nadać o dowolnej porze w godzinach pracy punktu. Poniżej znajdziesz listę adresów terminali FedEx, w który możesz nadać paczkę.

  kurier FedEx

  FedEx doceniany przez klientów na całym świecie, postrzegany jest jako lider w branży kurierskiej. Rocznie obsługuje ponad 210 mln przesyłek w całej Europie. Dostawy obsługiwane są przez 16 tysięcy pracowników, którzy dbają o jakość oferowanych usług. Klientów przyciąga głównie szybki czas dostawy i przesyłki doręczane do 220 krajów w terminie do 3 dni. O sukcesie firmy świadczy fakt, że FedEx generuje ponad 90% światowego produktu brutto. Takie wyniki udaje się osiągnąć głównie dzięki wysokim standardom zarządzania infrastrukturą lotniczą. Wykorzystanie nowoczesnych technologii w transporcie pozwala minimalizować kosztów. Wprowadzone systemy informatyczne pozwoliły osiągnąć firmie niekwestionowany status lidera w sektorze szybkich przesyłek. Firma bije rekordy volumenu. Każdego dnia FedEx dostarcza ponad 3,6 mln paczek. Oferta kuriera FedEx wykorzystywana jest przez firmy, ale też przez klientów indywidualnych.

   

  Zamów kuriera FedEx przez GlobKurier.pl

  Jeśli zależy Ci na szybkim dostarczeniu przesyłki, powinieneś wybrać usługodawcę, który od lat cieszy się dużym zaufaniem klientów. Liderem w branży firm kurierskich, gwarantującym szybką dostawę pod wskazany adres jest bez wątpienia FedEx. Jego atutem jest czas dostawy nie tylko przesyłek niedużych, ale również wielkogabarytowych, który na terenie kraju w obu przypadkach nie przekracza zazwyczaj 3 dni. Tak dobre wyniki to efekt wysokich standardów świadczonych usług narzuconych przez firmę. Udaje się je osiągnąć poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii i zaawansowanych systemów informatycznych.

  Usługi krajowe oferowane przez FedEx

  W ramach usług świadczonych na terenie kraju FedEx oferuje możliwość dostarczania paczek standardowych oraz niestandardowych, a także palet standardowych i niestandardowych. O przesyłkach niestandardowych będziemy mówić między innymi wtedy, gdy gabaryty paczki przekraczają dopuszczalne wymiary przewidziane w ramach usługi dla przesyłek standardowych albo gdy paczka ma przesunięty środek ciężkości lub wymiary uniemożliwiające jej stabilne ułożenie.
  Palety niestandardowe to takie, których wymiary przekraczają parametrów przewidziane dla palety standardowej oraz takie, na których nie można ustawić innych palet lub przesyłek. Kurier FedEx umożliwia przesyłanie paczek i palet niestandardowych za dodatkową opłatą. Za paczki i palety o standardowych wymiarach oraz wadze zapłacisz według podstawowego cennika.

  Usługi międzynarodowe oferowane przez FedEx

  Kurier FedEx oferuje możliwość przesyłania paczek poza granicę naszego kraju. Współpracując z przewoźnikami z całego świata, może zagwarantować dostarczenie przesyłki do dowolnego kraju na dowolnym kontynencie. Dlatego przesyłanie przesyłek do najodleglejszych zakątków na świecie nie stanowi już problemu i staje się niezwykle proste, niezależnie od tego, czy planowanym miejscem dostawy są kraje Europy, Ameryki Południowej, czy Australii.
  W ramach usług międzynarodowych kurier FedEx umożliwia korzystanie z wyspecjalizowanego frachtu lotniczego. Na terenie Unii Europejskiej usługa nie wymaga skomplikowanych formalności i wygląda podobnie, jak przy transporcie krajowym. Spodziewany czas doręczenia przesyłki nie przekracza zwykle 7 dni. Wyjątek mogą stanowić kraje, które posiadają odrębne regulacje celne. Natomiast poza Unią konieczna jest dodatkowa obsługa związana z odprawą celną. Wyjątkiem są tutaj przesyłki listowe, które nie mają wartości handlowej.

  Cennik kuriera FedEx

  Jak w przypadku każdej przesyłki kurierskiej, cennik kuriera FedEx jest uzależniony od miejsca dostawy, a także gabarytów oraz wagi paczki. Inne ceny obowiązują dla przesyłek krajowych, a inne w przypadku transportu międzynarodowego. Dla tego drugiego istnieją osobne cenniki dla frachtu lotniczego, drogowego oraz drogowo-lotniczego. Przy transporcie poza granice Polski cena paczki FedEx może wzrosnąć, jeśli adres dostawy leży w obrębie stref odległych TEO. Chodzi tutaj o tereny położone poza miastem i znajdujące się poza strefą doręczeń. Usługodawca może wtedy naliczyć dodatkową opłatę.

  Fedex - kurier, który zrealizuje Twoje potrzeby

  Wysyłanie paczek o standardowych rozmiarach do łatwo dostępnych miejsc to domena wielu przewoźników. Co jednak, jeśli w grę wchodzi usługa niestandardowa lub wymagająca wysoko postawionej poprzeczki, jeśli chodzi o logistykę? Z takimi wyzwaniami z pewnością poradzi sobie FedEx, który oferuje szereg dodatkowych usług i udogodnień. Jedną z nich jest możliwość dostarczenia przesyłki już następnego dnia od daty nadania. Zaletą jest też możliwość korzystania z przesyłek lotniczych, które znacznie skracają czas transportu przesyłek międzynarodowych. Transport lotniczy oferowany jest w atrakcyjnych cenach. Atutem jest też możliwość wysyłki palet również na terenie kraju. Pamiętaj, że zamawiając przesyłkę za pośrednictwem FedeEx na GlobKurier.pl, możesz na bieżąco monitorować jej status, dzięki czemu masz kontrolę nad całym procesem dostarczania.