Menu

colis prive logo

Śledzenie przesyłki Colis Prive - przesyłki kurierskie Colis Prive

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki Colis Prive

Niezależnie od tego czy jesteś klientem indywidualnym, czy biznesowym, możesz skorzystać z oferty przewoźnika Colis Prive. Jest to szczególnie dobra oferta dla e-przedsiębiorców, którzy swoje europejskie dostawy chcą przenieść na najwyższy poziom jakości. Najlepiej zamówić tego kuriera za pośrednictwem Globkurier.pl, bo można cieszyć się nie tylko niską ceną usługi, ale i możliwością darmowego śledzenia przesyłek.

Jeżeli dla swojej e-firmy wybrałeś właśnie kuriera Colis Prive za pośrednictwem Globkurier.pl, to od momentu przekazania przesyłki kurierowi możesz śledzić ją w serwisie. Jest to naprawdę proste, a dzięki temu dowiesz się, gdzie aktualnie znajduje się wysłany przez Ciebie produkt i czy nie ma opóźnień w dostawie. Jest to ważne zarówno z punktu widzenia klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Nie trzeba przy tym podawać ani danych nadawcy, ani danych adresata. 

Śledź przesyłkę Colis Prive w GlobKurier.pl

Jeżeli chcesz śledzić przesyłkę Colis Prive na Globkurier.pl, to jest taka opcja, gdy wejdziesz w zakładkę “śledź przesyłkę”. Ukaże się miejsce do wpisania albo numeru zamówienia albo numeru listu przewozowego. Obydwie opcje są odpowiednie, by znaleźć przesyłkę. Wystarczy już tylko kliknąć “zlokalizuj”, by pokazała się informacja dotycząca paczki. Jeżeli nadawałeś więcej niż jedną przesyłkę, to możesz także sprawdzić ich status, wystarczy, że skorzystasz z widoku rozszerzonego. W nim jest dostęp do sprawdzenia do 10 przesyłek jednocześnie. 

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka kurierem Colis Prive

Colis Prive jest francuską firmą, która już od prawie 30 lat działa na rynku francuskim i europejskim. Oferuje ona usługę dostarczania przesyłek zarówno do domów, jak i punktów pośrednich, co odbywa się w przeciągu od 24 do 48 godzin. Rokrocznie firma dostarcza ponad 70 mln przesyłek. Zatrudnia 3300 dostawców. Colis Prive ceniony jest za jakość usług czy innowacyjne rozwiązania. Firma posiada licencję pocztową, dzięki której kurierzy mogą nadawać paczki bezpośrednio do skrzynki pocztowej.   

Tracking przesyłki Colis Prive - ważne informacje

Zamówienie kuriera Colis Prive na Globkurier.pl naprawdę się opłaca, nie tylko ze względu na cenę, ale i darmowe śledzenia o każdej porze dnia i nocy. Jeśli masz wątpliwości co dzieje się z przesyłką i obawiasz się czy nie przepadła, bo przez dłuższy czas jest w jednym miejscu, to oczywiście możesz skontaktować się z przewoźnikiem bezpośrednio albo pośrednio za pośrednictwem brokera kurierskiego. Nie zawsze udaje się określić, gdzie znajduje się przesyłka, ale coraz częściej dzięki nowej technologii jest to możliwe. Na stronie Colis Prive dostępna jest też możliwość śledzenia i tutaj należy wstawić międzynarodowy numer przesyłki, a także docelowy kod pocztowy. Oprócz tego na stronie dostępne są porady dotyczące wysyłki towarów. Warto wysyłane przesyłki ubezpieczyć, aby w razie problemów możliwy był przynajmniej częściowy zwrot poniesionych kosztów.    

Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: