• tourline logo

  Śledzenie przesyłki Tourline - przesyłki kurierskie Tourline

  Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

  Śledzenie przesyłki Tourline

  Tracking to usługa, w której ramach możliwe jest sprawdzenie, na jakim etapie transportu znajduje się dana przesyłka. Śledzenie przesyłki daje więcej spokoju nadawcy i odbiorcy, gdyż każdy z nich wie, gdzie jest paczka i kiedy spodziewać się jej doręczenia. Usługa jest bezpłatna i dostępna dla wszystkich przesyłek, których dostarczenia podejmuje się Tourline. Jak skorzystać ze śledzenia paczek Tourline? Sprawdź, jak to zrobić w serwisie Globkurier.pl i miej wszystkie przesyłki pod kontrolą.

  Firma kurierska uruchamia opcję śledzenia przesyłki po jej przygotowaniu do wysyłki. Każda paczka z przypisanym, unikalnym numerem jest objęta trackingiem. Numer umożliwia sprawdzenie jej statusu zarówno nadawcy, jak i odbiorcy na każdym etapie transportu bez jakichkolwiek opłat, logowania się na stronie przewoźnika lub zakładania konta użytkownika. Informacje o statusie paczki są aktualizowane na bieżąco, dlatego umożliwiają przygotowanie się na doręczenie paczki w konkretnym dniu.

  Śledź przesyłkę Tourline w GlobKurier.pl

  Śledzenie przesyłek ułatwia kontrolowanie postępów w dostawie paczki na każdym etapie jej transportu. W serwisie można sprawdzić, gdzie znajduje się przesyłka po podaniu numeru przypisanego do paczki. Numer należy wpisać we wskazanym polu. Po jego podaniu na stronie pojawią się aktualne informacje o statusie paczki. Kod znajduje się na etykiecie przewozowej oraz jest wysyłany do odbiorcy w wiadomości mailowej lub SMS.

  Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
  Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

  Przesyłka kurierem Tourline

  Tourline to portugalska firma kurierska, która specjalizuje się w wysyłce paczek z dostawą prosto do domu. Działa głównie na terenie Półwyspu Iberyjskiego, jednak oferuje dostawę również do innych krajów w Europie. Maksymalna waga przesyłki przyjmowanej przez Tourline wynosi 30 kg. Paczki są doręczane szybko, dlatego trasy o długości kilku tysięcy kilometrów pokonują nawet w kilka dni. Usługa trackingu ułatwia kontrolowanie postępów w dostawie paczek krajowych i międzynarodowych.

  Tracking przesyłki Tourline - ważne informacje

  Tracking przesyłki Tourline jest możliwy w przypadku każdej paczki. Przypisany kod jest w pełni unikalny, dlatego nie ma możliwości pomyłki przy jego sprawdzaniu. Po jednorazowym użyciu nigdy nie przypisuje się go do innej przesyłki. Dzięki temu nadawca i odbiorca mają pewność, że otrzymują aktualne informacje na temat statusu paczki. Kod generuje się automatycznie, dlatego nadawca nie musi wykonywać dodatkowych czynności, by udostępnić odbiorcy opcję śledzenia przesyłki.

  Sprawdź status przesyłek:

   

   

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: