• Aby uzyskać szczegółowe informacje o przesyłce wprowadź numer zamówienia lub numer listu przewozowego

  Numer zamówienia:

  Aby uzyskać szczegółowe informacje o przesyłkach wprowadź numery zamówień lub numery listów przewozowych.
  Możesz monitorować do 10 przesyłek naraz!

  Śledzenie przesyłki w GlobKurier.pl

  Śledzenie przesyłki jeszcze nigdy nie było takie proste! Zastanawiasz się, gdzie jest Twoja paczka? Wpisz numer GK, wyszukaj i poznaj lokalizację paczki.

  Terminowa dostawa paczki to ważna kwestia zarówno z perspektywy klienta, jak i osoby nadającej paczkę. Jesteś właścicielem sklepu internetowego? Z pewnością chcesz, aby przesyłka jak najszybciej dotarła do odbiorcy. Z kolei jako klient, już od momentu złożenia zamówienia nie możesz się doczekać dostawy. W związku z tym udostępniamy proste w obsłudze narzędzie, jakim jest tracking przesyłek. Umożliwi ono namierzenie paczki oraz sprawdzenie jej aktualnego statusu – bez względu na to, czy jesteś klientem indywidualnym, czy wysyłasz jako firma, u nas szybko i bez problemów zlokalizujesz przesyłkę.

  Śledzenie przesyłki z GlobKurier.pl umożliwia zlokalizowanie zarówno pojedynczych paczek, jak i palet. W serwisie zlokalizujesz wysyłki krajowe i międzynarodowe oraz sprawdzisz dokładne dane poszczególnych statusów. Jakie informacje otrzymasz po wpisaniu w wyszukiwarkę numer GK?

  • Datę i godzinę przyjęcia paczki
  • Datę i godzinę jej zarejestrowania
  • Datę i godzinę odebrania paczki przez przewoźnika,
  • Datę i godzinę przekazania jej do transportu,
  • Notkę o tym, że paczka ciągle jest w transporcie,
  • Datę i godzinę dostarczenia przesyłki do magazynu,
  • Datę i godzinę dostarczenia paczki do odbiorcy.

  Jak śledzić przesyłkę w GlobKurier.pl?

  Aby skorzystać z opcji śledzenia przesyłek w GlobKurier.pl wystarczy mieć numer GK nadanej paczki. Znajdziesz go m.in. w temacie maila potwierdzającego zamówienie przesyłki na naszej stronie:

  tracking image

  Jeśli jesteś zalogowany na stronie GlobKurier.pl, numer GK znajdziesz również w swoim panelu klienta:

  tracking image

  Dodatkowo przy zamówieniach obsługiwanych przez przewoźników FedEx Next Day i Paczkomaty InPost informacja o numerze GK znajduje się na liście przewozowym. Poza tym użytkownik może również śledzić swoją przesyłkę, wykorzystując numer listu przewozowego.

  Aby zlokalizować przesyłkę, numer GK wpisz w wyszukiwarce znajdującej się u góry strony, na której się znajdujesz. Naciśnij przycisk „Zlokalizuj”, po czym na stronie pojawi się historia realizowanego zamówienia. Nadajesz więcej niż jedną przesyłkę? Dla nas to nie problem! Specjalnie dla Ciebie wprowadziliśmy możliwość sprawdzenia za jednym razem statusu aż dziesięciu przesyłek.

  Przygotowaliśmy również krótki filmik, w którym pokazaliśmy krok po kroku, jak śledzić przesyłkę w GlobKurier.pl:

  Nie masz konta na GlobKurier.pl? Zobacz poniżej śledzenie przesyłki z pozycji osoby niezalogowanej:

  Realizujesz przesyłki międzynarodowe i chcesz na bieżąco sprawdzać ich status? Zajrzyj tutaj i dowiedz się, jak wygląda śledzenie przesyłek zagranicznych.

  Śledzenie przesyłki – czy warto?

  Odpowiedź jest prosta – warto śledzić przesyłkę i na bieżąco monitorować jej status. Jest to Twój komfort, który pozwala na przewidzenie, kiedy paczka pojawi się u odbiorcy. Jest to również gwarancja bezpieczeństwa. Zarówno Ty, jak i odbiorca macie pewność, że przesyłka jest w trasie a w razie kłopotów z dostawą będziecie wiedzieć, w którym momencie pojawił się problem. Ciekawy, jakie są inne zalety śledzenia przesyłek? Zajrzyj na naszego bloga: Dlaczego warto śledzić przesyłkę?

  Z GlobKurier.pl śledzisz przesyłkę, kiedy tylko tego potrzebujesz!

  Sprawdź status przesyłek: