• CDEK logo

  Śledzenie przesyłki CDEK - przesyłki kurierskie CDEK

  Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

  Śledzenie przesyłki CDEK

  Skorzystałeś z oferty serwisu GlobKurier.pl do zamówienia usługi firmy CDEK w zakresie transportu przesyłki? Teraz możesz sprawdzić co się z nią aktualnie dzieje! Nasze narzędzie do monitorowania przesyłek, sprawdzi aktualny status Twojego nadania. Być może została dopiero zarejestrowana, trafiła na sortownię, już ruszyła w podróż, albo wylądowała w szczęśliwych rękach odbiorcy?

  Bieżący monitoring nadanych przesyłek to szczególnie przydatne narzędzie, gdy pilnie czekamy na przesyłkę lub są jakieś poważne opóźnienia. Możemy wtedy łatwo zlokalizować punkt, w którym przesyłka utknęła i podjąć dalsze działania. Funkcjonalność tę szczególnie cenią sobie sklepy internetowe oraz przedsiębiorcy, dla których kluczowa jest płynność w dostawach towarów i materiałów.

  Śledź przesyłkę CDEK w GlobKurier.pl

  Śledzenie nadane przesyłki u przewoźnika CDEK w GlobKurier.pl jest szybkie i proste. Potrzebny nam tylko numer zamówienia, ten zaczynający się literami GK, by móc dokładnie zlokalizować przesyłkę. Należy go wpisać w pole wyszukiwarki znajdujące się na górze tej strony i kliknąć przycisk „Zlokalizuj”. W kilka sekund poznamy wynik i dowiemy się, czy paczka wciąż jest na magazynie, czy może już znajduje się u kuriera w końcowym doręczeniu. Narzędzie do monitorowania jest całkowicie bezpłatne i dostępne dla wszystkich zamówień z serwisu GlobKurier.pl.

  Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
  Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

  Przesyłka kurierem CDEK

  CDEK to firma oferująca usługi kurierskie pochodząca z Rosji działająca od 2000 roku. W swojej ofercie umożliwia wysyłki z Polski. Spółka oferuje specjalne warunki dla klientów indywidualnych oraz klientów korporacyjnych. Paczkę przewoźnikiem CEK można nadać na dowolny adres lub na jeden z jej ponad 3500 biur i punktów odbioru CDEK. Firma zapewnia kompleksową logistykę, włączając w to odprawę celną towarów.

  Tracking przesyłki CDEK - ważne informacje

  Śledzenie przesyłek CDEK można rozpocząć, znając jej numer. Bezpośrednio na witrynie internetowej przewoźnika dotyczącej trackingu przesyłek, wystarczy wkleić lub wpisać numer listu przewozowego i jednym kliknięciem uruchomić monitoring. Po chwili poznamy lokalizację paczki oraz poszczególne etapy dostawy. Drugą opcji jest przejście do odpowiedniej sekcji na stronie GlobKurier.pl CDEK śledzenie przesyłek, gdzie wystarczy wprowadzić numer GK. Jest to numer zamówienie w serwisie, który posłuży do śledzenia danej paczki. Znajdziemy go w panelu klienta, jak również i w mailu potwierdzającym zakup usługi kurierskiej. Podobnie jak wyżej, uruchomienie narzędzia monitorującego potrwa dosłownie chwilę.
  Sprawdź status przesyłek:

   

   

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: