Logo
Menu

fastway logo

Śledzenie przesyłki Fastway - przesyłki kurierskie Fastway

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki Fastway

Usługa śledzenia przesyłek, czyli tracking, ułatwia nadawcy i odbiorcy kontrolowanie postępów w dostawie zamówionych towarów. Tracking uruchamia się od razu po nadaniu paczki, dlatego odbiorca wie, kiedy jego zamówienie wyrusza w drogę. Jest to przydatna funkcja, dzięki której unika się nieporozumień z powodu opóźnienia dostawy lub braku informacji o planowanym doręczeniu od kuriera. Jak działa śledzenie przesyłek transportowanych przez firmę Fastway? Sprawdź, jak skorzystać z usługi trackingu za pośrednictwem platformy Globkurier.pl.

Śledzenie przesyłki to usługa, która powstała  zmyślą o usprawnieniu komunikacji pomiędzy nadawcą a odbiorcą przesyłki. Nadawca udostępnia odbiorcy numer przesyłki, dzięki któremu można sprawdzić, na jakim etapie realizacji znajduje się zlecenie na transport towarów. Śledzenie przesyłki Fastway działa od chwili jej przygotowania do nadania aż do momentu jej odebrania przez adresata. Jeśli kurier nie zastanie odbiorcy, tracking uwzględnia zwrot przesyłki do nadawcy.

Śledź przesyłkę Fastway w GlobKurier.pl

Śledzenie przesyłki Fastway na platformie Globkurier.pl jest proste. Wystarczy, że użytkownik wpisze w odpowiednim polu numer przesyłki, a dowie się, na jakim etapie doręczenia znajduje się obecnie. Dzięki temu paczka będzie pod stałą kontrolą nadawcy i odbiorcy, co ułatwi jej doręczenie i podniesie zadowolenie klienta z obsługi przez przewoźnika. Śledzenie paczek jest darmowe, dlatego może z niego skorzystać każdy użytkownik bez konieczności spełniania dodatkowych warunków.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka kurierem Fastway

Fastway to firma kurierska, która powstała w Nowej Zelandii. Obecnie działa głównie na terenie Irlandii i Republiki Południowej Afryki. Obsługuje różne rodzaje paczek i dostarcza przesyłki nadawane przez firmy i klientów indywidualnych. Oferuje możliwość objęcia paczek ubezpieczeniem i ich doręczenia w ramach przesyłki ekspresowej. Fastway udostępnia funkcję śledzenia paczek od momentu nadania na podstawie unikalnego numeru przesyłki.

Tracking przesyłki Fastway - ważne informacje

Tracking przesyłek dostarczanych przez firmę kurierską Fastway odbywa się na podstawie numer, który znajduje się na etykiecie przewozowej. Numer jest wysyłany również wiadomością email lub SMS. Liczy od 9 do 20 cyfr w zależności od typu przesyłki. Raz wykorzystany kod nigdy nie jest przypisywany ponownie do innej przesyłki, dlatego ryzyko nieporozumień pomiędzy nadawcami a odbiorcami jest zminimalizowane. Dzięki temu cały proces dostawy przebiega sprawniej, a rozwiązywanie problemów pojawiających się po drodze staje się łatwiejsze.

Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: