Logo
Menu

sda logo

Śledzenie przesyłki SDA - przesyłki kurierskie SDA

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki SDA

Śledzenie przesyłek to jedna z najbardziej przydatnych funkcji oferowanych przez firmy kurierskie. Odbiorcy doceniają ją ze względu na możliwość upewnienia się, gdzie znajduje się paczka, a nadawcy ułatwia kontrolowanie postępów w doręczaniu towarów do klientów. Śledzenie działa na prostych zasadach i nie wymaga logowania się ani zakładania konta klienta u przewoźnika. Funkcję oferuje również włoska firma kurierska SDA. Jak skorzystać z usługi trackingu SDA?

Śledzenie przesyłki SDA ułatwia kontrolowanie postępów w doręczeniu paczki dowolnego typu. Tracking zapewnia dostęp do informacji na temat aktualnego statusu paczki i miejsca, w którym się znajduje. Odbiorca i nadawca dowiadują się, czy doręczenie paczki przebiega zgodnie z planem. Dodatkowo odbiorca może dostosować swój plan dnia do wizyty kuriera, by jak najszybciej odebrać ważną przesyłkę.

Śledź przesyłkę SDA w GlobKurier.pl

Śledzenie przesyłki na GlobKurier.pl jest proste i nie wymaga wykonywania wielu skomplikowanych czynności. Każdy użytkownik może w kilka sekund sprawdzić, czy jego przesyłka zbliża się do celu i na jakim etapie dostawy jest obecnie. Tracking pozwala sprawdzić, że kurier podjął nieudaną próbę doręczenia lub kiedy doręczył paczkę do odbiorcy. Dzięki temu unika się wielu konfliktów, które pojawiają się, gdy nadawca i odbiorca nie wiedzą, co dzieje się z przesyłką.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka kurierem SDA

SDA to włoska firma kurierska, która działa na rynku 1984 roku. Zapewnia klientom dostęp do usług transportowych, technicznych, logistycznych i bankowych. Specjalizuje się w ekspresowych przesyłkach kurierskich, które docierają do klientów na terenie całych Włoch i do wielu innych krajów. SDA dostarcza przesyłki standardowe, paletowe i niestandardowe drogą lądową lub lotniczą w zależności od kraju nadawcy i odbiorcy oraz oczekiwań co do czasu oczekiwania na doręczenie. W każdym przypadku możliwe jest skorzystanie z usługi śledzenia paczek.

Tracking przesyłki SDA - ważne informacje

Do śledzenia przesyłki SDA potrzebny jest numer przypisany do paczki. Numer nadany przesyłce ma od 9 do 20 cyfr, które określają rodzaj przesyłki i inne ważne parametry. Kod przypisuje się wyłącznie jednej paczce i po jego użyciu nigdy nie nadaje się go ponownie. Dzięki temu nie dochodzi do pomyłek i błędnego oznaczenia etapu doręczenia paczki. W celu śledzenia paczki numer przesyłki wpisuje się w oznaczonym polu na stronie Globkurier.pl. Do sprawdzenia statusu przesyłki nie potrzeba żadnych innych informacji.

Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: