Logo
Menu

orlen paczka

Śledzenie przesyłki ORLEN Paczka

Sprawdź status przesyłki ORLEN Paczka

Śledzenie ORLEN Paczka

Nadałeś w naszym serwisie ORLEN Paczkę i chcesz sprawdzić, na jakim etapie jest aktualnie jej doręczenie? Możesz to zrobić w zaledwie kilku krokach, a w dodatku bez wychodzenia z domu. Śledzenie przesyłki to usługa dostępna nie tylko na stronie przewoźnika, ale również na GlobKurier.pl.

Usługi ORLEN Paczka cieszą się popularnością zarówno wśród nadawców jak i odbiorców. Ich największą zaleta jest łatwa dostępność oraz możliwość odbioru przesyłki w dogodnym dla użytkownika miejscu i czasie. Na korzyść przewoźnika działa również fakt, iż dostarcza on różnego rodzaju przesyłki już od 100 lat. W tym czasie formy dostawy uległy ulepszeniu a kurierzy z roku na rok zyskali coraz większe zaufanie zarówno nadawców, jak i odbiorców. 

Śledzenie ORLEN Paczka to przede wszystkim większe bezpieczeństwo dla Twojej przesyłki. Możesz na bieżąco monitorować jej drogę do odbiorcy, a w razie zaginięcia, zgłosić problem wskazując dokładny etap, na którym ślad się urywa. Jest to również pomocne rozwiązanie dla odbiorcy, który będzie mógł przewidzieć, kiedy jego zamówienie dotrze do wskazanego punktu odbioru. 

Jak śledzić ORLEN Paczkę na GlobKurier.pl?

Śledzenie ORLEN Paczki na stronie GlobKurier.pl jest banalnie proste i intuicyjne. Aby jednak było możliwe, konieczne jest posiadanie numeru GK przesyłki. Znajdziesz go m.in. w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Co powinieneś z nim zrobić? Skopiuj ciąg cyfr i wklej je w wyznaczonym białym polu u góry strony, kliknij “Zlokalizuj” i gotowe.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczenie przesyłki 

Przesyłka ORLEN Paczka

Jak nadać przesyłkę ORLEN Paczki? Możesz to zrobić w punkcie nadawania paczek, który wybierasz podczas składania zamówienia. Następnie paczka jest dostarczana do punktu, który wybrałeś jako miejsce jej odbioru. W ten sposób zyskujesz możliwość nadania paczki w dogodnym dla siebie czasie i miejscu. Musisz jednak pamiętać, że zarówno nadawca, jak i odbiorca, muszą przestrzegać czasu, w jakim przesyłka może być nadana i odebrana. Informacje te otrzymasz w e-mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty ORLEN Paczki na GlobKurier.pl.

Nadałeś już ORLEN Paczkę i jesteś ciekawy, kiedy zostanie doręczona do miejsca odbioru? Sprawdź jej status dzięki opcji śledzenie przesyłki w GlobKurier.pl. Aby to zrobić, potrzebujesz wyłącznie urządzenia z dostępem do Internetu oraz numeru GK przesyłki.

Tracking ORLEN Paczka - najważniejsze informacje

ORLEN Paczkę możesz śledzić zarówno na stronie przewoźnika, jak i na stronie GlobKurier.pl. Po wejściu na stronę ORLEN Paczki wystarczy podać numer przesyłki w odpowiednim miejscu i kliknąć “szukaj”. Poniżej wyświetlą się kolejne statusy, dzięki czemu łatwo zlokalizujesz przesyłkę.

ORLEN Paczkę możesz również śledzić na stronie GlobKurier.pl. Tutaj potrzebny będzie numer GK przesyłki. Możesz go znaleźć w panelu klienta, z którego złożyłeś zamówienia lub w mailu otrzymanym po potwierdzeniu zamówienia. Numer ten generuje się automatycznie, co oznacza, że nie musisz nic robić, aby go otrzymać. Automatyczne jest także jego przekierowanie do systemu, więc możesz korzystać z opcji śledzenie przesyłki niemal od razu po złożeniu zamówienia. 

Tracking ORLEN Paczka jest całkowicie darmowy i nie wymaga rejestracji czy logowania się na portalu. Co więcej, możesz z niego korzystać przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i sprawdzać status przesyłki ile razy tylko chcesz i masz taką potrzebę. 

Sprawdź status przesyłek:
 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: