Logo
Menu

bpost logo

Śledzenie przesyłki Bpost - przesyłki kurierskie Bpost

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki Bpost

Niezależnie od tego czy korzystasz z oferty BPost jako klient indywidualny, czy też przedsiębiorca, to doskonale sprawdzi się zamówienie kuriera za pośrednictwem Globkurier.pl. Dzięki temu będzie można skorzystać z niskiej ceny za przesyłkę, ale i darmowego śledzenia. Warto dowiedzieć się na ten temat więcej.

Tak naprawdę śledzenie przesyłki BPost możesz rozpocząć jak tylko zostanie ona przekazana do transportu kurierowi. Gdy trafia do systemu elektronicznego jej obecność jest odnotowywana w kolejnych punktach zbiorczych takich jak sortownie i magazyny. Poprzez śledzenie można zatem poznać nie tylko bieżącą lokalizację, ale całą trasę jaką musi pokonać paczka od nadawcy do adresata. Jednocześnie, by to zweryfikować nie trzeba podawać żadnych danych osobowych, bo wystarczy jedynie numer zamówienia lub numer listu przewozowego. 

Śledź przesyłkę Bpost w GlobKurier.pl

Przesyłkę BPost możesz śledzić, gdy wjedziesz w zakładkę “śledź przesyłkę” na stronie Globkurier.pl. Tutaj właśnie należy wkleić lub przepisać numer listu przewozowego, a następnie kliknąć “zlokalizuj”. Co bardzo ważne, dostępne jest śledzenie w tym samym czasie 10 przesyłek. Należy w tym celu przejść do widoku rozszerzonego klikając w link. Na pewno jest to opcja korzystna dla przedsiębiorców. Nie trzeba w końcu wpisywać osobno każdego numeru listu przewozowego.   

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka kurierem Bpost

BPost jest to belgijska firma, która zajmuje się dostarczaniem przesyłek na terenie kraju, ale i całego świata. Co ciekawe ta grupa Poczty Belgijskiej jest jednym z największych pracodawców cywilnych w Belgii. Transport odbywa się tutaj drogą lądową. Każdy klient może skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia, przy czym jest ono w naprawdę niskiej cenie. BPost swoje usługi kieruje zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, co ciekawe można skorzystać również z usług transportowych odbywających się drogą morską. Jest to oferta skierowana dla firm, które ściągają swoje towary z Chin. 

Tracking przesyłki Bpost - ważne informacje

Oczywiście nie tylko na Globkurier.pl można uzyskać informacje dotyczące przesyłki BPost. Dostępne są one również na stronie przewoźnika.  Wystarczy tylko wpisać numer przesyłki. W tym przypadku potrzebny będzie jeszcze kod pocztowy. Dzięki temu łatwiej będzie zlokalizować przesyłkę. Numer, który należy wpisać widoczny jest pod kodem kreskowym na paczce. Jeżeli przesyłka nie jest widoczna ani na stronie Globkurier.pl, ani na stronie przewoźnika, to najwyraźniej wkradł się błąd. Oczywiście może się zdarzyć, że przesyłka zaginie w transporcie. Dlatego warto zadbać o ubezpieczenie każdej wysyłanej paczki, zwłaszcza tej, która trafia daleko poza granice kraju. Dzięki temu można ograniczyć ewentualne straty. Śledzenie nadawanych przesyłek jest bardzo ważne i nie należy z tego rezygnować, bo w ten sposób można zyskać w oczach klientów.

Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: