Logo
Menu

omniva logo

Śledzenie przesyłki Omniva - przesyłki kurierskie Omniva

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki Omniva

Jeżeli skorzystałeś z usług kuriera Omniva za pośrednictwem Globkurier.pl i chcesz sprawdzić, gdzie aktualnie znajduje się nadana przesyłka, to masz taką możliwość. Broker kurierski oferuje nie tylko firmom, ale i klientom indywidualnym możliwość darmowego śledzenia swoich przesyłek i to niezależnie do jakich zakątków świata mają one trafić. Warto dowiedzieć się na ten temat więcej.

Możesz zacząć śledzenie przesyłki Omniva w Globkurier.pl jak tylko trafi ona w ręce kuriera, który wprowadzi ją do systemu. Od tej chwili przybywając do danej sortowni czy magazynu będzie monitorowana, podobnie rzecz ma się przy ich opuszczaniu czy przekazywaniu przesyłek do doręczenia. Do jej śledzenia nie potrzeba danych nadawcy ani adresata, wystarczy sam numer zamówienia albo listu przewozowego.  

Śledź przesyłkę Omniva w GlobKurier.pl

Aby rozpocząć śledzenie przesyłki Omniva na Globkurier.pl należy wejść w zakładkę “śledź przesyłkę”. Następnie trzeba wkleić numer zamówienia lub listu przewozowego otrzymany po zamówieniu kuriera na  e-mail podany w trakcie jego składania. Przesyłkę można śledzić też po zalogowaniu się na swoje konto w serwisie. Co ważne dostępne jest śledzenie jednocześnie nawet 10 przesyłek, wystarczy przejść do widoku rozszerzonego, by skorzystać z takiej możliwości. Wszystko jest zatem dostępne niemal za jednym kliknięciem.  

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka kurierem Omniva

Omniva jest międzynarodową firmą pocztowo-logistyczną, która swoją siedzibę ma w stolicy Estonii – Tallinie. Swoją ofertę kieruje w sposób szczególny do krajów bałtyckich. Warto wiedzieć, że Omniva cieszy się dużym uznaniem, ale też renomą. Wynika to z faktu, że historia jej początków sięga cesarstwa szwedzkiego. Od czerwca 2014 r. Omniva zarządza automatami pocztowymi takimi jak Post24 czy Kurier ELS. Omniva jest członkiem Estońskiego Związku Informatyki i Telekomunikacji oraz Bałtyckiego Związku Pocztowego. Oferta skierowana jest zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.   

Tracking przesyłki Omniva - ważne informacje

Śledzenie przesyłek Omniva w Globkurier.pl jest łatwe i intuicyjne dla każdego. Można również zweryfikować lokalizację przesyłki na stronie przewoźnika. Co ważne opcja śledzenia dostępna jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Wystarczy wejść w zakładkę “Private Track and Trace” albo “Business Track and Trace” i wpisać odpowiedni kod rozpoczynający się od liter, a potem zawierający cyfry i litery. W przypadku, gdy przesyłka nie będzie widoczna w systemie można skontaktować się z przewoźnikiem bezpośrednio albo za pośrednictwem brokera kurierskiego. Na pewno dochodzenie, gdzie znajduje się przesyłka będzie dzięki temu rzetelne i dokładne. Pomimo monitorowania może się zdarzyć, że paczka się zagubi, dlatego zawsze wysyłając przesyłki za granicę trzeba pamiętać o ich dodatkowym ubezpieczeniu właśnie na wypadek kradzieży lub zgubienia. 

Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: