Logo
Menu

Eknot logo

Śledzenie przesyłki Ecnot - przesyłki kurierskie Ecnot

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki Ecnot

Prężna działalność firmy w branży e-commerce możliwa jest dzięki stałemu łańcuchowi dostaw zarówno do firmy, jak i do klienta. Wszelkie zakłócenia wpływają na renomę, a ponadto istotne znaczenie ma również konkurencyjna cena. Decydując się na Econt w ramach oferty Globkurier.pl można zyskać także weryfikację statusu przesyłek całkowicie za darmo.

Możesz rozpocząć śledzenie przesyłki Econt jak tylko trafi do rąk kuriera. Wprowadzenie jej do systemu sprawia, że staje się widoczna online. W każdym punkcie jej przybycie jest odnotowywane. Dzięki temu  wiadomo, w którym magazynie, sortowni w danym momencie się znajduje i czy dostawa będzie mogła być przeprowadzona zgodnie z planem. Dzięki elektronicznej lokalizacji bieżące informacje można przesyłać klientom i kontrahentom. Do śledzenia nie potrzeba danych nadawcy ani adresata. Ważne są tylko i wyłącznie dane samej przesyłki, czyli przypisany jej numer bądź numer transakcji.     

Śledź przesyłkę Ecnot w GlobKurier.pl

Jeżeli chcesz sprawdzić status przesyłki Econt na Globkurier.pl, to wystarczy, że klikniesz w zakładkę “śledź przesyłkę”. W widocznym polu musisz wkleić albo numer zamówienia, albo numer listu przewozowego. Obydwa znajdziesz w wiadomości przesłanej na Twój adres e-mail podany przy zamawianiu kuriera. Po wklejeniu ciągu cyfr wystarczy kliknąć “zlokalizuj”. Można też sprawdzić jednocześnie lokalizację aż 10 przesyłek. W tym celu trzeba przejść do trybu rozszerzonego.        

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka kurierem Ecnot

Econt jest to firma zajmująca się logistyką oraz transportem. Została założona w Bułgarii w 1993 r. Od tego czasu cieszy się dużą renomą oraz popularnością. Firma zapewnia zarówno szybki transport, jak i niskie ceny. W ofercie tego przewoźnika można znaleźć zarówno usługi kurierskie na terenie Bułgarii, jak i usługi pocztowe oraz przesyłki międzynarodowe. Firma swoją ofertę kieruje do małych i średnich przedsiębiorców. Oferuje przesyłki standardowe do 10 kg, ale zajmuje się również wysyłką towarów ponadwymiarowych, przy czym nie mogą one przekraczać 50 kg. Całość odbywa się drogą lądową. 

Tracking przesyłki Ecnot - ważne informacje

W Econt możesz rozpocząć śledzenie przesyłki znając jej numer. Możesz to zrobić na stronie przewoźnika albo Globkurier.pl. Ustalisz nie tylko lokalizację, ale i poszczególne etapy dostawy. Numer śledzenia znajduje się na górze paczki i zwykle jest to 9-cyfrowy ciąg. W przypadku braku numeru przesyłki, numer referencyjny klienta pomoże w jej lokalizacji. Możesz skontaktować się z działem obsługi klienta, a dane kontaktowe znajdziesz na stronie przewoźnika. Oczywiście możesz też skontaktować się z przewoźnikiem za pośrednictwem Globkurier.pl. Każdy sposób jest dobry, by poznać bieżącą lokalizację nadanych przesyłek, a także dowiedzieć się kiedy zostaną doręczone pod wskazany adres. Warto skorzystać z intuicyjnego śledzenia Globkurier.pl. 

Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: