Menu

intelcom logo

Śledzenie przesyłki Intelcom - przesyłki kurierskie Intelcom

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki Intelcom

Jeśli chcesz sprawdzić status swojej przesyłki Intelcom Express do Kanady czy Australii, to możesz zrobić to w prosty sposób, jeśli zamawiałeś kuriera za pośrednictwem Globkurier.pl. Wszystkie opcje śledzenia dostępne są na stronie i nie musisz korzystać z trackingu przewoźnika, choć oczywiście masz taką możliwość. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat.

Śledzenie przesyłki Intelcom Express możesz rozpocząć już po przekazaniu przesyłki kurierowi. Kiedy przesyłka trafia do systemu jest rejestrowana w kolejnych punktach odbioru, magazynach, sortowniach, transporcie lotniczym, magazynie w miejscu docelowym, a także gdy jest przeznaczona do doręczenia. Ostatnim zarejestrowanym punktem powinno być doręczenie przesyłki do rąk własnych lub skrzynki pocztowej. Możesz śledzić wygodnie przesyłkę online na Globkurier.pl i nie potrzebujesz do tego danych adresata ani nadawcy.  

Śledź przesyłkę Intelcom w GlobKurier.pl

Śledzenie przesyłki Intelcom Express na Globkurier.pl jest bardzo proste. Wystarczy wejść w zakładkę “śledzenie przesyłki”. Następnie w wyświetlonym panelu powinieneś wkleić numer zamówienia lub listu przewozowego. Po kliknięciu zlokalizuj wyświetlają się informację na temat owej przesyłki. Jeśli prowadzisz firmę za pewne wysyłasz więcej przesyłek, a w Globkurier.pl możesz śledzić ich nawet 10 na raz, wystarczy, że przejdziesz do widoku rozszerzonego.   

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka kurierem Intelcom

Intelcom Express jest kanadyjską firmą kurierską, która została założona 1986 r. Jej główna siedziba znajduje się w Montrealu. Firma codziennie dostarcza 400 tys. paczek na terenie całej Kanady. Jej oferta jest bardzo konkurencyjna, gdyż do klientów tej firmy należy nawet Amazon. Firma dostarcza paczki nawet w ciągu jednego dnia. Klienci mogą tutaj skorzystać zarówno z dostawy do rąk własnych, jak i zostawienia przesyłki w skrzynce pocztowej. Swoją ofertę Intelcom Express kieruje zarówno do klientów prywatnych, jak i dużych firm. Działa także na terenie Stanów Zjednoczonych oraz Australii. Ta firma kurierska uruchomiła specjalną zależną spółkę o nazwie Dragonfly Shipping, która działa przez 7 dni w tygodniu.

Tracking przesyłki Intelcom - ważne informacje

Tracking przesyłki Intelcom Express jest bardzo łatwy na stronie Globkurier.pl. Możesz sprawdzić oczywiście, gdzie jest Twoja przesyłka także bezpośrednio na stronie przewoźnika, czyli Intelcom Express w zakładce “track”. Wystarczy, że wkleisz “tracking number”, czyli numer śledzenia i klikniesz “track”. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące przesyłki, to możesz znaleźć odpowiedź w zakładce FAQ na stronie przewoźnika, a jeśli nie znajdziesz swojego pytania, napisać je i wysłać do biura obsługi klienta. Na pewno Twoja prośba nie zostanie bez odpowiedzi. Wszystkie wątpliwości możesz jednak rozwiać też za pośrednictwem Globkurier.pl.

Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: