Logo
Menu

usps logo

Śledzenie przesyłki USPS
- przesyłki kurierskie USPS

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki USPS

Zleciłeś transport przesyłki kurierem USPS przez portal Globkurier.pl? Chcesz dowiedzieć się gdzie jest Twoja przesyłka i na jakim etapie się znajduje – w magazynie, w trakcie podróży? Chcesz się upewnić czy z Twoją przesyłką jest wszystko w porządku? Już teraz wejdź na stronę Globkurier.pl i w bardzo prosty sposób sprawdź w jakim miejscu jest Twoja przesyłka i sprawdź kiedy do Ciebie dotrze! Nie potrzebujesz do tego nic więcej, oprócz numeru Twojej przesyłki. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego serwisu aby dowiedzieć się więcej!

Śledź przesyłkę USPS w GlobKurier.pl

Chciałbyś śledzić przesyłki w prosty, szybki i intuicyjny sposób? Nadałeś przesyłkę, ale nie możesz jej znaleźć poprzez stronę przewoźnika lub bariera językowa jest czynnikiem uniemożliwiającym Ci to? Już teraz wejdź na stronę Globkurier.pl i śledź swoją przesyłkę! Jak to zrobić? Jeżeli znajdujesz się już na stronie, znajdź pole oznaczone napisem “śledź przesyłkę” i wpisz numer interesującej Cię przesyłki właśnie w to pole. Następnie dowiesz się gdzie jest przesyłka, na jakim etapie podróży się znajduje i w jakim czasie do Ciebie dotrze.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka kurierem USPS

Przewoźnik USPS (United States Postal Service). Jest niezależną agencją kurierską istniejącą od 1971 roku, a jej prawo do funkcjonowania wynika bezpośrednio z konstytucji Stanów Zjednoczonych Ameryki. Swoją siedzibę główną posiada w Waszyngtonie w Stanach Zjednoczonych. Oferuje współprace biznesowe dotyczące regularnego przewozu przesyłek. Swoimi możliwościami przewozowymi docierają do ponad 200 państw świata. W swojej ofercie posiada wysyłki priorytetowe i standardowe. Jest również upoważnionym przewoźnikiem do wysyłania paszportów Stanów Zjednoczonych. Posiada swój własny sklep internetowy umożliwiający zakup kartonów, znaczków i specjalnych upominków. Ubezpiecza przesyłki swoich klientów oraz załatwia za nich sprawy celne.

Tracking przesyłki USPS - ważne informacje

Przesyłki tego przewoźnika posiadają różne numery. W zależności jaką formę dostarczenia wybrałeś, numer przesyłki może być skonstruowany od 10 do 38 znaków. Przesyłkę możesz śledzić bezpośrednio na stronie kuriera, mając możliwość wprowadzenia zmian adresowych i innych dotyczących samego dostarczenia przesyłki. Numer przesyłki znajdziesz w potwierdzeniu e-mail, dowodzie sprzedaży i na etykiecie przesyłki (w jej dolnej części). Do śledzenia przesyłki zapraszamy również na stronę Globkurier.pl!

Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: