Logo
Menu

Śledzenie przesyłki Banggood

Sprawdź status swojej przesyłki z Banggood

Co to jest Banggood?

Banggood jest chińskim serwisem internetowym. Za jego pośrednictwem chińskie firmy mają możliwość bezpośredniej sprzedaży wysyłkowej. Dotyczy to nie tylko rynku rodzimego, ale również wysyłki do innych krajów całego świata. Mimo, iż Banggood nie jeszcze tak popularny jak jego większy konkurent, z roku na rok zyskuje coraz większe grono zwolenników.

W przeciwieństwie do Aliexpress, Banggood nie ma jeszcze polskiej wersji językowej. Ma jednak inną funkcję, która działa na jego korzyść – za zakupy na tym portalu zapłacisz PayPalem. Dlaczego jest to istotne? Jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy w tego typu transakcjach nie chcą korzystać z kart płatniczych.

Jak kupować na Banggood? Serwis ten działa bardzo podobnie jak inne, popularne w Polsce, chińskie platformy sprzedażowe. Warto zatem korzystać z zasad uniwersalnych, dzięki którym zakupy na Banggood będą jeszcze tańsze. Pamiętaj przede wszystkim, że niektóre produkty dostępne na Banggood są wysyłane bezpośrednio z Unii Europejskiej. Oznacza to, że czas oczekiwania na nie jest krótszy. Pamiętaj również, że do dyspozycji masz różne formy wysyłki. W przypadku tańszych produktów możesz korzystać z opcji bezpłatnych. Jeśli jednak zamawiasz cenne i drogie przedmioty, warto postawić na opcje płatne i regularnie sprawdzać śledzenie przesyłki Banggood. 

Zakupy na Banggood to przede wszystkim możliwość zamawiania przedmiotów w niższych cenach z bezpiecznego źródła. Nie chcesz używać karty? W serwisie zapłacisz na pośrednictwem PayPala lub przelewem (DotPay).

Śledzenie przesyłki Banggood

Śledzenie paczki Banggood to świetny sposób na to, aby kontrolować proces dostawy Twojej paczki. Tracking Banggood umożliwia bieżące monitorowanie statusu przesyłki, przez co szybko ją zlokalizujesz i wychwycisz ewentualne opóźnienia w doręczeniu. Obawiasz się, że paczka z Banggood nie dotrze? Tracking przesyłki umożliwi Ci przewidzenie czasu dostawy oraz interwencję w przypadku ewentualnego niedostarczenia w terminie.

W GlobKurier.pl możesz śledzić przesyłkę Banggood w prosty i sprawny sposób.   Usługa śledzenie paczki eBay nie wymaga od Ciebie logowania czy rejestracji na stronie internetowej. Pamiętaj jednak, że musisz jednak posiadać numer przesyłki. Otrzymasz go w mailu potwierdzającym zamówienie lub bezpośrednio od sprzedawcy.  Otrzymany numer wklej w wyszukiwarce umieszczonej u góry strony, na której się znajdujesz i kliknij “Zlokalizuj”. Teraz możesz łatwo zlokalizować paczkę Banggood. Sprawdzisz w ten sposób:

  • Datę i godzinę przyjęcia paczki
  • Datę i godzinę jej zarejestrowania
  • Datę i godzinę odebrania paczki przez przewoźnika,
  • Datę i godzinę przekazania jej do transportu,
  • Notkę o tym, że paczka ciągle jest w transporcie,
  • Datę i godzinę dostarczenia przesyłki do magazynu,
  • Datę i godzinę dostarczenia paczki do odbiorcy.
Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: