Menu

speedy logo

Śledzenie przesyłki Speedy - przesyłki kurierskie Speedy

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki Speedy

Skorzystanie z oferty przewoźnika Speedy w ramach Globkurier.pl daje szereg korzyści, a jedną z nich jest możliwość weryfikacji statusu przesyłki całkowicie za darmo i bez ograniczeń. Warto dowiedzieć się na ten temat więcej.

Jeżeli chcesz rozpocząć śledzenie przesyłki Speedy w Globkurier.pl, to najpierw musisz przekazać ją kurierowi. Wtedy trafi do systemu i pozostanie w nim aż do momentu doręczenia. Jeśli w trakcie dostawy przydarzą się niespodziewane zdarzenia, które uniemożliwią doręczenie, to od razu zobaczysz informację o tym, że przesyłka utknęła w jakimś miejscu na dłużej i będziesz mógł dalej dociekać szczegółów. Oczywiście zwykle wszystko idzie zgodnie z planem, a śledzenie potrzebne jest po prostu po to, by klienci na bieżąco wiedzieli, kiedy mogą spodziewać się dostawy towarów. Do śledzenia nie potrzeba wielu danych, na pewno nie będzie konieczne podawanie danych dotyczących nadawcy i adresata. Ważny będzie za to numer przesyłki.  

Śledź przesyłkę Speedy w GlobKurier.pl

Aby śledzić przesyłkę Speedy na Globkurier.pl, wejdź w zakładkę “śledź przesyłkę”, a następnie wpisz otrzymany na e-mail numer zamówienia lub numer listu przewozowego. Te informacje zostały Ci przekazane w wiadomości po dokonaniu zamówienia. Po wpisaniu czy wklejeniu numeru, wystarczy kliknąć opcję “zlokalizuj”. Pojawią się wszystkie informacje dotyczące przesyłki, zarówno jej bieżącej lokalizacji, jak i wcześniejszych z datami i godzinami. W tym miejscu można naraz śledzić nawet 10 przesyłek, wystarczy tylko przejść do widoku rozszerzonego.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka kurierem Speedy

Speedy jest to firma oferująca szeroko rozumiane usługi logistyczne. Została założona w Bułgarii i już od wielu lat cieszy się dużym uznaniem klientów. Warto zauważyć, że Speedy zajmuje się przede wszystkim szybką wysyłką towarów, które dostarczane są do klientów w ciągu 2 dni, ale w ofercie można znaleźć również wysyłkę towarów ponadgabarytowych, które transportowane są drogą morską. Firma jest jedną z największych w Bułgarii i jej udziały przekraczają 25,5% udziałów na rynku usług kurierskich. Zatrudnia 1400 pracowników i jest partnerem DPD. 

Tracking przesyłki Speedy - ważne informacje

Jeżeli nie wiesz, gdzie zlokalizować numer przewozowy, to zwykle znajduje się on na górze paczki i jest 9-cyfrowy. Przesyłki Speedy możesz weryfikować również na stronie przewoźnika, gdzie także dostępna jest opcja śledzenia. W przypadku trudności ze zlokalizowaniem przesyłki można od razu skontaktować się z biurem obsługi klienta. Speedy jest partnerem DPD co widać w logo, ale i dobrej obsłudze. W zakładce kontaktu można znaleźć numery telefonów. Można także skorzystać z kontaktu mailowego. Śledzenie przesyłki dzięki Globkurier.pl, choćby ze względu na język jest najprostsze i właśnie tę opcję warto wybierać jako pierwszą.       

Sprawdź status przesyłek:

 

 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: