Menu

Śledzenie przesyłki AliExpress

Sprawdź status swojej przesyłki z AliExpress

Co to jest AliExpress?

AliExpress to chiński serwis internetowy, który umożliwia robienie zakupów online również w Polsce. Za pośrednictwem platformy sprzedażowej chińskie firmy mogą sprzedawać swoje produkty na rynki całego świata. AliExpress pod względem obsługi i asortymentu może nieco przypominać polskie Allegro, a od pewnego czasu działa również w polskiej wersji językowej. Niewątpliwie wpływa to na rosnącą popularność serwisu w naszym kraju. Ponadto, produkty, które możesz tam zakupić są bardzo tanie a ich wysyłka do Polski najczęściej jest darmowa. Zakupy na AliExpress są zatem nie tylko proste, ale również opłacalne.

Jak kupować na Aliexpress? Okazuje się, iż pomimo, że większość słyszała już o tym popularnym chińskim portalu, spora część osób nigdy nie zdecydowała się na zakupy AliExpress. Wynika to m.in. z przekonania, że zamówienie produktów na chińskiej platformie jest skomplikowane a dostawa nie ma zagwarantowanego odpowiedniego zabezpieczenia. Zakupy na AliExpress są jednak bardzo łatwe. Pierwszym krokiem jest założenie konta, bez którego nie będziesz w stanie złożyć zamówienia. Serwis umożliwia również logowanie z wykorzystaniem konta Facebook, Google, Pinterest, Twiter czy Instagram. 

Płatności na AliExpress możesz realizować na kilka sposobów. Możesz zapłacić m.in. przy pomocy karty kredytowej typu Visa lub Mastercard. W Polsce dostępne są również systemy płatności internetowych Przelewy24 i PayU. 

Śledzenie przesyłki Aliexpress

Śledzenie przesyłki AliExpress to świetny sposób na kontrolowanie procesu wysyłki oraz oszacowanie dnia dostawy. Bieżące sprawdzanie statusów paczki z Chin pozwala na uzyskanie  informacji o dokładnej dacie i godzinie nadania przewidzianym terminie doręczenia. Jest to opcja, która zapewnia bezpieczeństwo przesyłki z AliExpress.

Na GlobKurier.pl możesz śledzić swoje paczki z AliExpress za pośrednictwem naszej strony internetowej. Usługa ta nie wymaga rejestracji czy logowania. Pamiętaj jednak, że musisz mieć numer przesyłki. Znajdziesz go w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia lub w historii zamówień na swoim koncie AliExpress. Numer wystarczy wkleić w wyszukiwarce umieszczonej u góry strony, na której się znajdujesz, a następnie pojawi się status przesyłki. Dzięki temu poznasz:

  • Datę i godzinę przyjęcia paczki,
  • Datę i godzinę jej zarejestrowania,
  • Datę i godzinę odebrania paczki przez przewoźnika,
  • Datę i godzinę przekazania jej do transportu,
  • Notkę o tym, że paczka ciągle jest w transporcie,
  • Datę i godzinę dostarczenia przesyłki do magazynu,
  • Datę i godzinę dostarczenia paczki do odbiorcy.
Sprawdź status przesyłek:
 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI