• Cennik przesyłek kurierskich - UPS

  Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

  Dzięki GlobKurier, masz wszystkie opcje transportu w 1 miejscu

  Kliknij na logo i sprawdź cennik:

  Dla firm
  Klient indywidualny
  Zarejestrowani klienci mają niższe ceny! Twój zrabatowany cennik jest dostępny w Panelu Klienta po zalogowaniu się. UWAGA!!! Cena nie zawiera opłaty paliwowej
  TYP PRZESYŁKI WAGACENA CENA Z UMOWĄ
  Koperta DOX 1 kg21,42złzgłoś się
  Paczka do 1 kg21,42złzgłoś się
  1-3 kg21,42złzgłoś się
  3-5 kg22,00złzgłoś się
  5-10 kg22,58złzgłoś się
  10-20 kg23,16złzgłoś się
  20-30 kg23,42złzgłoś się
  30-40 kg32,42złzgłoś się
  40-50 kg34,74złzgłoś się
  50-70 kg56,74złzgłoś się
  *ceny netto bez opłaty paliwowej
  TYP PRZESYŁKI
  Przesyłka standardowa
  Przesyłka niesortowalna49,00zł
  Paczka duża499,00 zł
  POBRANIE
  Pobranie COD 14 dni od4,99 zł
  Pobranie COD 21 dni od3,99 zł
  Pobranie COD 30 dni od0,99 zł
  UBEZPIECZENIE
  Ubezpieczenie od0,99 zł
  POWIADOMIENIA
  Powiadomienie o nadaniu (SMS)0,99 zł
  Powiadomienie o doręczeniu (SMS)0,99 zł
  TYP ODBIORCY
  Doręczenie do firmy
  Doręczenie do osoby prywatnej1,99 zł
  INNE
  ZWROT DO NADAWCY 100% KOSZTÓW PRZESYŁKI
  List ręczny krajowy 9,99 zł

  Od teraz możesz zamówić przesyłkę online w walucie innej niż PLN. Dowiedz się więcej na: Płatności wielowalutowe.

  Niech waluta Cię nie ogranicza!

  icon zniżka

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

  icon paczka

  Chcesz wysłać paczkę kurierem?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę już dziś!


  kurier UPS

  Początki firmy UPS sięgają 1907 roku. Ta imponująca tradycja przełożyła się na ogromny sukces w branży. Dziś UPS jest największą firmą kurierską na świecie, przoduje w technologiach informatycznych, automatyzacji i zarządzaniu infrastrukturą, dzięki czemu mogą być realizowane nawet najbardziej skomplikowane wyzwania logistyczne i transportowe. Specjalistyczne dostawy to duży obszar działalności firmy. Firma UPS pozwala zagwarantować dostawę w określonym czasie i wskazanym przez klienta terminie. O tym jak prezentuje się terminarz dostarczeni decyduje przede wszystkim adres docelowy. Paczki mogą być wysyłane przez klientów biznesowych i indywidualnych. Z usług UPS korzystają największe sklepy internetowe na całym świecie.

  Terminale UPS

  W ramach usług UPS przesyłkę zamówioną przez GlobKurier.pl można nadać w terminalu. Terminale znajdują się z reguły w większych Polskich miastach i stanowią jedne z głównych magazynów. Jeśli chcesz skorzystać z takiej możliwości wystarczy, że podczas uzupełnienia formularza zamówienia zaznaczysz taką opcję. Paczkę możesz nadać o dowolnej porze w godzinach pracy punktu. Poniżej znajdziesz listę adresów terminali UPS, w który możesz nadać paczkę.

  Zamów kuriera UPS przez GlobKurier.pl

  Firma UPS jest jednym z największych przewoźników świadczących usługi kurierskie na świecie. Zaufało jej wielu klientów indywidualnych oraz biznesowych. Z jej usług korzystają największe sklepy internetowe na całym globie. Na sukces firmy, która działa na rynku od przeszło 100 lat, złożyło się kilka czynników. Należy wśród nich wymienić umiejętne zarządzanie i automatyzację wielu procesów, a także nastawienie na zadowolenie klienta i wysoką jakość świadczonych usług.

  Usługi krajowe oferowane przez UPS

  W ramach usług świadczonych przez firmę kurierską UPS na terenie naszego kraju jest wysyłka paczek standardowych i niesortowalnych. Paczki niesortowalne to między innymi te, których gabaryty lub waga przekroczyły wartości określone dla przesyłek standardowych. Za przesyłkę niesortowalną konieczne jest uiszczenie dodatkowej opłaty. Natomiast w ramach przesyłek standardowych (o ile nie zostały przekroczone wskazane przez przewoźnika wymiary) można wysyłać paczki o wadze do 70 kg. To ogromny atut i możliwość wyróżnienia się na tle konkurencji, gdyż wielu kurierów jako limit dla przesyłek standardowych ustala wagę 30 kg.

  Usługi międzynarodowe oferowane przez UPS

  W ramach usług świadczonych przez UPS jest nie tylko wysyłka na terenie kraju, ale również poza jej granicami. Rozbudowana współpraca z przewoźnikami i kurierami z całego świata daje tu duże możliwości. Dzięki temu korzystając z usług UPS za pomocą witryny GlobKurier.pl można zamówić dostawę przesyłki do najodleglejszych zakątków Australii, Afryki, Azji, Ameryki Północnej oraz Ameryki Południowej. Realizację nawet najbardziej wymagających zamówień umożliwia wykorzystanie różnych rodzajów transportu, w tym frachtu kolejowego, wyspecjalizowanego frachtu lotniczego i serwisu drogowego.

  Najtańsza wysyłka paczki UPS dzięki GlobKurier.pl

  Profesjonalny Operator Logistyczny GlobKurier.pl oferuje swoim klientom platformę, która ułatwia wycenę przesyłki kurierskiej oraz porównanie ceny i warunków dostawy u różnych przewoźników. Działając jako agregator wysyłkowy dla wielu klientów indywidualnych i biznesowych może negocjować z przewoźnikami atrakcyjne stawki. Zdarza się więc, że w przypadku niektórych firm kurierskich prezentowane ceny dostawy będą niższe niż bezpośrednio u przewoźnika. Takie rozwiązanie jest korzystne zarówno dla klientów korzystających z usług kurierskich, jak i dla samych przewoźników. Pamiętaj również, że zamawiając przesyłkę na GlobKurier.pl, możesz na bieżąco sprawdzać jej status dzięki opcji śledzenie przesyłki UPS.

  UPS - Gwarancja jakości

  Aby zdobyć zaufanie klientów i zbudować na nim potężne imperium logistyczne, oferujące możliwość dostawy przesyłek do ponad 200 krajów z całego świata, należy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. O tym, że UPS tego dokonał, może świadczyć rozbudowana baza logistyczna, współpraca z wieloma kurierami z różnych zakątków na świecie oraz obecność na rynku od 1907 roku. Tym, co wyróżnia UPS na tle innych firm kurierskich, jest szybka i niezawodna dostawa i możliwość korzystania z wielu środków transportu. To ułatwia realizację nawet najbardziej wymagających zleceń.

  Cennik UPS

  Jednym z podstawowych kryteriów, jakimi kieruje się klient przy wyborze przewoźnika, jest cena wysyłki przesyłki UPS. W wielu przypadkach stanowi ona najważniejszy czynnik decyzyjny. Istotne są jednak również inne kryteria, jak jakość świadczonych usług oraz szybkość dostawy. Szukając najlepszej opcji wysyłki, warto uwzględnić wszystkie powyższe. Cennik usług świadczonych przez firmę UPS można znaleźć na naszej podstronie z wyszczególnieniem oferty dla klientów indywidualnych i biznesowych. Można też skorzystać z szybkiej wyceny przesyłki, która da jasny obraz co warunków i kosztów dostawy.