Logo
Menu

Transport paletowy międzynarodowy - cennik

Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

Dzięki GlobKurier, masz wszystkie opcje transportu w 1 miejscu

Kliknij na logo i sprawdź cennik:

Cennik międzynarodowych przesyłek paletowych

GlobKurier posiada najszerszą ofertę transportu palet międzynarodowych na rynku, obsługując transportem lądowym cały rynek europejski (w tym także Ukrainę) oraz azjatycki . W transporcie lotniczym wysyłamy palety na cały świat.


Obsługujemy palety na dowolnych nośnikach w tym także dłużyce.


Z nami nadasz przesyłkę na cały świat. Sprawdź poniżej cennik dla przesyłek paletowych.
Wybierz destynację i poznaj ceny. 

 
Zarejestrowani klienci mają niższe ceny! Twój zrabatowany cennik jest dostępny w Panelu Klienta po zalogowaniu się.

Od teraz możesz zamówić przesyłkę online w walucie innej niż PLN. Dowiedz się więcej na: Płatności wielowalutowe.

Niech waluta Cię nie ogranicza!

icon zniżka

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

icon paczka

Chcesz wysłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę już dziś!

Transport paletowy międzynarodowy - przewoźnicy

Oferujemy usługi przewozowe największych , najlepszych jakościowo i najbardziej uznanych na rynku przewoźników takich jak:
DHL Fracht, Raben Logistics , Kuehne & Nagel, Rohlig Suus, Hellmann Worldwide Logistics, Rhenus, DPD, Ambro Logistisc czy Raben East.

Międzynarodowe przesyłki paletowe z GlobKurier.pl

GlobKurier specjalizuje się w międzynarodowym przewozie palet z wykorzystaniem gałęzi transportu drogowego, lotniczego i morskiego. Oferuje wymianę handlową przesyłek do ponad 190 krajów. Przedsiębiorstwo jest ogniwem łańcucha, które łączy klienta z firmą świadczącą usługi przewozowe. Jako GlobKurier.pl dokładamy wszelkich starań, aby ocena współpracy była jak najwyższa, a towar trafiał do odbiorcy w idealnym stanie.


Jeśli jesteś klientem biznesowym i nadajesz paczki częściej – zapoznaj się z naszą ofertą dla firm i skorzystaj z rabatów dostępnych po zalogowaniu! 

Jesteś klientem biznesowym?

Jesteś klientem biznesowym?

Zagraniczne przesyłki paletowe

Z GlobKurier.pl możesz wysyłać przesyłki paletowe do ponad 190 krajów świata. Jesteśmy wstanie przygotować dla Ciebie ofertę na przesyłki paletowa do najpopularniejszych krajów Europy, ale również do bardziej odległych zakątków świata. Sprawdź cennik przesyłek paletowych i przekonaj się, dlaczego warto skorzystać z oferty przesyłek paletowych w GlobKurier.pl

Transport palet - jak wysłać paletę za granicę?

Aby zamówić kuriera do transportu paletowego wystarczy skorzystać z naszego kalkulatora wycen. Oferujemy niskie ceny i szybkie nadanie przesyłki paletowej bez wychodzenia z domu. Możesz wybrać usługi tj. standardowa europaleta lub nadać transport palet ponadgabarytowych.

 

Pamiętaj, aby nadają paletę kurierem odpowiednio zabezpieczyć ładunek. Warto skorzystać z folii stretch, która zapewni stabilność towaru podczas transportu, gwarantując bezpieczeństwo.

 

Transport na paletach jest jedną z bezpieczniejszych form transportu, ponieważ rozładunek w miejscu docelowym odpowiednio zabezpieczonego towaru jest szybki i bezproblemowy.

Tanie przesyłki paletowe zagraniczne

W transporcie paletowym bardzo ważnym aspektem jest cena. Znajdź najtańszego kuriera korzystając z porównywarki w Globkurier. Koszty transportu różnią się w zależności od wymiarów palety i wagi ładunku. 

 

Na cenę przesyłki paletowej wpływają również usługi dodatkowe. Do wyboru mamy m.in. transport palet i ich doręczenie za pobraniem, wiadomości sms, przesyłka zwrotna czy realizacja dodatkowych usług celnych. 

 

Realizujemy zlecenia w wiele destynacji zarówno w Unii Europejskiej, jak i na cały świat. Wybór najlepszego przewoźnika jest bardzo prosty! Skorzystaj z kalkulatora i zamów transport.

Palety międzynarodowe na wschód

Prowadzisz firmę? Chcesz wysyłać taniej przesyłki paletowe za granicę? Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla klientów biznesowych, którzy chcą zaoszczędzić na wysyłce palet. W ramach oferty możesz taniej wysyłać palety do Rosji, Kazachstanu, Armenii, Gruzji, Białorusi i na Ukrainę. 

Oferta dostępna jest poprzez formularz wyceny indywidualnie, aby z niego skorzystać, wystarczy zalogować się do serwisu, następnie korzystając z szybkiej wyceny, podać wymiary oraz wagę nadawanej palety. Wtedy pojawi się formularz wyceny indywidualnej, który po uzupełnieniu trafia do działu handlowego. Na jego podstawie zostanie przygotowana szczegółowa oferta, która zostanie wysłana na adres mailowy podany w formularzu. Po jej zaakceptowaniu i opłaceniu zlecenie przejdzie do realizacji.

Świadczenie usług transportu paletowego przez firmę GlobKurier to gwarancja bezpieczeństwa ładunku, za sprawą odpowiedniego umiejscowienia w przestrzeni ładunkowej pojazdu. Dbałość o wyeliminowanie wszelkich przesunięć, naprężeni, otarć czy uszkodzeń to aspekty, nad którymi firma GlobKurier skupia się od chwili załadunku, aż po dostarczenie do odbiorcy w formie nienaruszonej.

To tylko niektóre z korzyści wynikające z zamawiania usług kurierskich przez nasz
serwis!

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne stawki, które są dostępne po zalogowaniu. Nie trać więc czasu i już dziś zarejestruj się bez opłat, bez zobowiązań i skorzystaj z atrakcyjnych stawek.  

Przesyłki paletowe do Holandii

Ten kierunek przewozów paletowych to numer 18. na liście gospodarek świata pod względem PKB, co czyni z Królestwa Niderlandów jeden z najbardziej rozwiniętych i najbogatszych krajów świata. Rozwój Holandii skoncentrowany jest na trzecim sektorze i korzysta z doskonałej infrastruktury drogowej. Holandia plasuje się na czwartym miejscu w Europie pod kątem skuteczności działań gałęzi logistyki. Tym samym poszczycić się może doskonałą infrastrukturą oraz setkami centr dystrybucyjnych. Od lotnisk, poprzez porty i magazyny, Holandia nazywana jest prawdziwą bramą Europy, przez którą przechodzi 80% kontenerów przypływających na nasz kontynent. Na podstawie wiedzę i doświadczenie firmy GlobKurier możesz łatwym sposobem nadać transport paletowy z i do kraju Niderlandów.

Transport palet do Francji

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, firma GlobKurier wprowadziła usługę taniego transportu do Francji. Najwięcej punktów przeładunkowych znajdować się będzie w Paryżu, Marsylii, Nicei oraz Strasburgu. GlobKurier specjalizuje się również w drogowych przewozach na linii Polska-Francja, świadcząc usługi z sektora transportu paletowego. Dzięki mocnej pozycji wśród europejskich sieci dystrybucyjnych przedsiębiorstwo jest w stanie zaproponować korzystne ceny obsługi wymian handlowych z naszymi zachodnimi sąsiadami.

Transport paletowy do Austrii

Firma GlobKurier oferuje również pomoc w zorganizowaniu taniej wysyłki palet z Polski do Austrii. Kraj jest nominalnie szesnastą gospodarką świata, a po zmierzeniu parytetem siły nabywczej dwudziestą drugą. Rozwój transportu nastąpił z uwagi na korzystne położenie geograficzne państwa. Lata działań w sektorze przewozów paletowych umożliwia firmie GlobKurier wyjście z ofertą drogowych usług przewozowych na linii Polska-Austria zapewniając najwyższą dbałość na linii wymiany handlowej.

Przesyłki paletowe międzynarodowe

Przesyłki paletowe firmy GlobKurier oferują ciekawą alternatywę dla transportu całopojazdowego towaru o dużych gabarytach. Dotychczas kojarzone były wyłącznie z wymianą towaru zaopatrzeniowego oraz z działaniami logistycznymi dużych przedsiębiorstw. Obecnie w swojej ofercie firma posiada również przewozy rzeczy prywatnych. Wysyłki paletowe, co istotne w ujęciu ekonomicznym często używają jednego, odpowiednio przygotowanego przejazdu. Maksymalne, dopuszczalne obciążenie europalety to ponad 1000kg (1 tona), co pozwala na załadowanie między innymi: mebli, materiałów budowlanych czy dużych sprzętów elektronicznych oraz AGD.

Największą zaletą przedsiębiorstwa GlobKurier w gałęzi międzynarodowych zleceń transportowych na paletach jest to, że za jednym razem wysyłana jest duża partia produktów. Przy czasowych dostawach za pośrednictwem palet jest to bardzo opłacalne dla zleceniodawcy, jak i zleceniobiorcy. Transport paletowy pozwala na przewóz większych i cięższych produktów lub przesyłek. Najczęściej stosowane są europalety o standaryzowanych wymiarach – 1200 x 800 x 144 mm. Taka forma integracji przewozowej ułatwia procesy transportu i magazynowania. Dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo podczas przewozu. Umieszczone na paletach paczki z dobrami są powiązane folią, aby nie przesuwały się podczas transportu. Takie zabezpieczenie pakunków zmniejsza ryzyko uszkodzenia mniejszych opakowań, które znajdują się w opakowaniach zbiorczych na paletach.

GlobKurier, to profesjonalny operator logistyczny. Współpracujemy z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie. Z Naszą firmą Państwa przesyłki zagraniczne są bezpieczne, bo sprawujemy nad nimi pełną kontrolę.  Zapraszamy do współpracy!