Menu

Kurier InPost - cennik przesyłek

Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

Dzięki GlobKurier, masz wszystkie opcje transportu w 1 miejscu

Kliknij na logo i sprawdź cennik:

Kurier InPost - cennik

Sprawdź ceny przesyłek wybierając cennik dla klientów indywidualnych lub biznesowych. Zarejestrowani klienci mają niższe ceny! 

icon zniżka

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

icon paczka

Chcesz wysłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę już dziś!

InPost Kurier

InPost to czołowy niezależny operator logistyczny, który przoduje wśród polskich firm. Może pochwalić się imponującym zapleczem technologicznym, dzięki czemu sprawnie świadczy usługi na ternie Polski. Oferta usług kurierskich kierowana jest głównie do sektora e-commerce, ale też przygotowana pod potrzeby firm i indywidualnych klientów.

Kurier InPost zamówienie przesyłki

Podstawowa usługa kurierska z pakietu usług InPost. Ta oferta adresowana jest głównie do osób indywidualnych, które doceniają standardy proponowane przez InPost. Osoby zainteresowane wieczorną dostawą przesyłek poniżej 50kg z pewnością zainteresuje propozycja cenowa InPost. W obszarze międzynarodowym w standardzie można wysłać przesyłkę do 25 kg o standardowych wymiarach. Każde przesyłki powyżej norm wymienionych w specyfikacji zostaną obarczone dodatkową opłatą za usługę Paleta Standard. Przesyłki odbierane są od klientów przez 5 dni w tygodniu do godziny 17:00. W ramach tego pakietu kurier podejmuje 2 próby doręczenia przesyłki. W niektórych przypadkach, jeśli odbiorca wyrazi na to zgodę paczki transportowane są do pobliskich Punktów Obsługi Klienta, skąd odbiorca może odebrać swoją paczkę.

InPost wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów, oferuje możliwość przekierowania przesyłek także do Paczkomatów. Chcesz wiedzieć, kiedy kurier pojawi się u Ciebie, żeby w porę przekierować paczkę? Skorzystaj z opcji śledzenie przesyłki na GlobKurier.pl i bądź na bieżąco z kolejnymi etapami doręczenia.

InPost cennik

Cennik usług kurierskich InPost uzależniony jest od wielu czynników. Przede wszystkim koszt uzależniony jest od wymiarów paczki i jej wagi. Ważnym elementem jest także rodzaj przesyłki: dostawa przez kuriera InPost, wysyłka paczkomatem czy w punkcie nadania przesyłki.

 

Kurier InPost oferuje również szereg usług dodatkowych, które wpływają na cennik paczek. Opłaty dodatkowe mogą zostać naliczone za: ubezpieczenie przesyłki, dostawę w weekend, serwis sms lub pobranie.

InPost cennik dla firm

Oferta kuriera InPost dedykowana jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Cennik przesyłek kurierskich dla biznesu różni się od standardowego. Oprócz standardowej dostawy, dostępna jest również usługa umożliwiająca zamówienie przesyłki za pobraniem. Szczególnie jest ona popularna w przypadku prowadzenia ecommerce.

 

Zarejestrowani klienci wysyłają taniej! Załóż konto i ciesz się dedykowanym cennikiem przesyłek kurierskich InPost. Poznaj ceny usług InPost.

Paczkomaty InPost

Ciesząca się olbrzymią popularnością sieć maszyn, które pozwalają na samodzielny odbiór i nadanie paczki. Usytuowane w dogodnych lokalizacyjnie miejscach urządzenia funkcjonują w trybie non stop. Są w stanie odpowiedzieć na wezwanie użytkownika o każdej porze. Klient potrzebuje jedynie numeru telefonu i kodu PIN, który zostaje przesłany SMS-em. Odbiór paczki w paczkomacie InPost trwa chwilę, cały proces jest bardzo prosty. Klienci doceniają też niską cenę i swobodę jaką ofiaruje im możliwość korzystania z paczkomatu. Paczkomaty InPost to usługa umożliwiająca odbiór i nadanie przesyłki o dowolnej porze dnia – 7 dni w tygodniu. 

Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek. Maszyny są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Usługa ta łączą niską cenę z błyskawicznym terminem dostawy, a także wygodą i swobodą odbioru dla klienta.

Zwroty

Usługa proponowana przez InPost, dzięki której nadawca, najczęściej przedstawiciel branży e-commerce może oferować darmowy zwrot. Na takiej polityce obsługi zwrotów wiele sklepów zbudowało trudną do przebicia przewagę konkurencyjną. Usługa cieszy się ogromnym powiedzeniem i napędza rozwój sklepów internetowych.

 

Poznaj cennik InPost i skorzystaj z usług kuriera.