• Kurier InPost - cennik przesyłek

  Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

  Dzięki GlobKurier, masz wszystkie opcje transportu w 1 miejscu

  Kliknij na logo i sprawdź cennik:

  Previous slide
  Next slide

  Ceny przesyłek kurierskich - InPost

  Dla firm
  Klient indywidualny
  Zarejestrowani klienci mają niższe ceny! Twój zrabatowany cennik jest dostępny w Panelu Klienta po zalogowaniu się. UWAGA!!! Cena nie zawiera opłaty paliwowej
  TYP PRZESYŁKI WAGACENA CENA Z UMOWĄ
  Koperta DOX 1 kg10,63zł
  zgłoś się
  Paczka do 1 kg10,63zł
  zgłoś się
  3 kg 11,08zł
  zgłoś się
  5 kg11,11zł
  zgłoś się
  10 kg11,98zł
  zgłoś się
  15 kg12,84zł
  zgłoś się
  20 kg14,57zł
  zgłoś się
  25 kg14,89zł
  zgłoś się
  30 kg15,97zł
  zgłoś się
  *ceny netto bez opłaty paliwowej

  PODJAZD KURIERA

  do grudnia 2022 roku0 zł
  POBRANIE
  Pobranie COD 7 dni od4,99 zł
  Pobranie COD 14 dni od2,50 zł
  Pobranie COD 21 dni od1,99 zł
  Pobranie COD 30 dni od1,50 zł
  POWIADOMIENIA
  Powiadomienie o doręczeniu (SMS)0,99 zł
  Powiadomienie o nadaniu (SMS)0,99 zł
  TYP PRZESYŁKI
  Przesyłka standardowa
  Opłata za element niestandardowy do 30kg22,99 zł
  UBEZPIECZENIE
  Ubezpieczenie od 0,50 zł
  INNE
  ZWROT DO NADAWCY 100% KOSZTÓW PRZESYŁKI.
  List ręczny krajowy 9,99 zł

  Od teraz możesz zamówić przesyłkę online w walucie innej niż PLN. Dowiedz się więcej na: Płatności wielowalutowe.

  Niech waluta Cię nie ogranicza!

  icon zniżka

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

  icon paczka

  Chcesz wysłać paczkę kurierem?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę już dziś!

  InPost Kurier

  InPost to czołowy niezależny operator logistyczny, który przoduje wśród polskich firm. Może pochwalić się imponującym zapleczem technologicznym, dzięki czemu sprawnie świadczy usługi na ternie Polski. Oferta usług kurierskich kierowana jest głównie do sektora e-commerce, ale też przygotowana pod potrzeby firm i indywidualnych klientów.

  Kurier InPost zamówienie przesyłki

  Podstawowa usługa kurierska z pakietu usług InPost. Ta oferta adresowana jest głównie do osób indywidualnych, które doceniają standardy proponowane przez InPost. Osoby zainteresowane wieczorną dostawą przesyłek poniżej 50kg z pewnością zainteresuje propozycja cenowa InPost. W obszarze międzynarodowym w standardzie można wysłać przesyłkę do 25 kg o standardowych wymiarach. Każde przesyłki powyżej norm wymienionych w specyfikacji zostaną obarczone dodatkową opłatą za usługę Paleta Standard. Przesyłki odbierane są od klientów przez 5 dni w tygodniu do godziny 17:00. W ramach tego pakietu kurier podejmuje 2 próby doręczenia przesyłki. W niektórych przypadkach, jeśli odbiorca wyrazi na to zgodę paczki transportowane są do pobliskich Punktów Obsługi Klienta, skąd odbiorca może odebrać swoją paczkę.

   

  InPost wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów, oferuje możliwość przekierowania przesyłek także do Paczkomatów. Chcesz wiedzieć, kiedy kurier pojawi się u Ciebie, żeby w porę przekierować paczkę? Skorzystaj z opcji śledzenie przesyłki na GlobKurier.pl i bądź na bieżąco z kolejnymi etapami doręczenia.

  InPost cennik

  Cennik usług kurierskich InPost uzależniony jest od wielu czynników. Przede wszystkim koszt uzależniony jest od wymiarów paczki i jej wagi. Ważnym elementem jest także rodzaj przesyłki: dostawa przez kuriera InPost, wysyłka paczkomatem czy w punkcie nadania przesyłki.

   

  Kurier InPost oferuje również szereg usług dodatkowych, które wpływają na cennik paczek. Opłaty dodatkowe mogą zostać naliczone za: ubezpieczenie przesyłki, dostawę w weekend, serwis sms lub pobranie.

  InPost cennik dla firm

  Oferta kuriera InPost dedykowana jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Cennik przesyłek kurierskich dla biznesu różni się od standardowego. Oprócz standardowej dostawy, dostępna jest również usługa umożliwiająca zamówienie przesyłki za pobraniem. Szczególnie jest ona popularna w przypadku prowadzenia ecommerce.

   

  Zarejestrowani klienci wysyłają taniej! Załóż konto i ciesz się dedykowanym cennikiem przesyłek kurierskich InPost. Poznaj ceny usług InPost.

  Paczkomaty InPost

  Ciesząca się olbrzymią popularnością sieć maszyn, które pozwalają na samodzielny odbiór i nadanie paczki. Usytuowane w dogodnych lokalizacyjnie miejscach urządzenia funkcjonują w trybie non stop. Są w stanie odpowiedzieć na wezwanie użytkownika o każdej porze. Klient potrzebuje jedynie numeru telefonu i kodu PIN, który zostaje przesłany SMS-em. Odbiór paczki w paczkomacie InPost trwa chwilę, cały proces jest bardzo prosty. Klienci doceniają też niską cenę i swobodę jaką ofiaruje im możliwość korzystania z paczkomatu. Paczkomaty InPost to usługa umożliwiająca odbiór i nadanie przesyłki o dowolnej porze dnia – 7 dni w tygodniu. 

   

  Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek. Maszyny są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Usługa ta łączą niską cenę z błyskawicznym terminem dostawy, a także wygodą i swobodą odbioru dla klienta.

  Zwroty

  Usługa proponowana przez InPost, dzięki której nadawca, najczęściej przedstawiciel branży e-commerce może oferować darmowy zwrot. Na takiej polityce obsługi zwrotów wiele sklepów zbudowało trudną do przebicia przewagę konkurencyjną. Usługa cieszy się ogromnym powiedzeniem i napędza rozwój sklepów internetowych.

   

  Poznaj cennik InPost i skorzystaj z usług kuriera.