Cennik przesyłek kurierskich - InPost

Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

Dzięki GlobKurier, masz wszystkie opcje transportu w 1 miejscu

Kliknij na logo i sprawdź cennik:

Poprzedni
Następny
Dla firm
Klient indywidualny
TYP PRZESYŁKI WAGACENA CENA Z UMOWĄ
Koperta DOX 1 kg9,49zł
zgłoś się
Paczka do 1 kg9,82zł
zgłoś się
3 kg 9,89zł
zgłoś się
5 kg9,89zł
zgłoś się
10 kg10,70złzgłoś się
15 kg11,46złzgłoś się
20 kg13,10złzgłoś się
25 kg13,29złzgłoś się
30 kg14,26złzgłoś się
*ceny netto bez opłaty paliwowej

PODJAZD KURIERA

do grudnia 2022 roku0 zł
POBRANIE
Pobranie COD 7 dni od4,99 zł
Pobranie COD 14 dni od2,50 zł
Pobranie COD 21 dni od1,99 zł
Pobranie COD 30 dni od1,50 zł
POWIADOMIENIA
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)0,99 zł
Powiadomienie o nadaniu (SMS)0,99 zł
TYP PRZESYŁKI
Przesyłka standardowa
Opłata za element niestandardowy do 30kg22,99 zł
UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenie od 0,50 zł
INNE
ZWROT DO NADAWCY 100% KOSZTÓW PRZESYŁKI.
List ręczny krajowy 9,99 zł

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

InPost Kurier

InPost to czołowy niezależny operator logistyczny, który przoduje wśród polskich firm. Może pochwalić się imponującym zapleczem technologicznym, dzięki czemu sprawnie świadczy usługi na ternie Polski. Oferta usług kurierskich kierowana jest głównie do sektora e-commerce, ale też przygotowana pod potrzeby firm i indywidualnych klientów.

Kurier InPost

Podstawowa usługa kurierska z pakietu usług InPost. Ta oferta adresowana jest głównie do osób indywidualnych, które doceniają standardy proponowane przez InPost. Osoby zainteresowane wieczorną dostawą przesyłek poniżej 50kg z pewnością zainteresuje propozycja cenowa InPost. W obszarze międzynarodowym w standardzie można wysłać przesyłkę do 25 kg o standardowych wymiarach. Każde przesyłki powyżej norm wymienionych w specyfikacji zostaną obarczone dodatkową opłatą za usługę Paleta Standard. Przesyłki odbierane są od klientów przez 5 dni w tygodniu do godziny 17:00. W ramach tego pakietu kurier podejmuje 2 próby doręczenia przesyłki. W niektórych przypadkach, jeśli odbiorca wyrazi na to zgodę paczki transportowane są do pobliskich Punktów Obsługi Klienta, skąd odbiorca może odebrać swoją paczkę. InPost wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów, oferuje możliwość przekierowania przesyłek także do Paczkomatów. Chcesz wiedzieć, kiedy kurier pojawi się u Ciebie, żeby w porę przekierować paczkę? Skorzystaj z opcji śledzenie przesyłki na GlobKurier.pl i bądź na bieżąco z kolejnymi etapami doręczenia.

Paczkomaty InPost

Ciesząca się olbrzymią popularnością sieć maszyn, które pozwalają na samodzielny odbiór i nadanie paczki. Usytuowane w dogodnych lokalizacyjnie miejscach urządzenia funkcjonują w trybie non stop. Są w stanie odpowiedzieć na wezwanie użytkownika o każdej porze. Klient potrzebuje jedynie numeru telefonu i kodu PIN, który zostaje przesłany SMS-em. Odbiór paczki trwa chwilę, cały proces jest bardzo prosty. Klienci doceniają też niską cenę i swobodę jaką ofiaruje im możliwość korzystania z paczkomatu.
Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek. Maszyny są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Usługa ta łączą niską cenę z błyskawicznym terminem dostawy, a także wygodą i swobodą odbioru dla klienta.

Zwroty

Usługa proponowana przez InPost, dzięki której nadawca, najczęściej przedstawiciel branży e-commerce może oferować darmowy zwrot. Na takiej polityce obsługi zwrotów wiele sklepów zbudowało trudną do przebicia przewagę konkurencyjną. Usługa cieszy się ogromnym powiedzeniem i napędza rozwój sklepów internetowych.

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem InPost.