Kurier DPD logo

Śledzenie przesyłki DPD

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki DPD

Nadałeś przesyłkę DPD za pośrednictwem naszego serwisu i zależy Ci na szybkim sprawdzeniu jej statusu? Dzięki naszemu systemowi śledzenia przesyłek jest to bardzo proste i zajmuje niewiele czasu! Monitoring przesyłki umożliwia łatwe sprawdzenie, na jakim etapie znajduje się Twoja paczka. U nas możesz sprawdzić status paczki, palety i dłużycy wysłanej za pośrednictwem naszego serwisu! 

Jak śledzić przesyłkę DPD?

Aby zlokalizować przesyłkę  kurierską DPD, zamówioną przez GlobKurier.pl należy:

1.Wpisać  numer GK przesyłki

Jest generowany automatycznie po wypełnieniu formularza nadania przesyłki kurierskiej. Pojawia się w tytule maila informującego o dokonaniu zamówienia, w mailu potwierdzającym dostarczenie przesyłki, w liście przewozowym. Można go również znaleźć w panelu klienta w zakładce przesyłki i zamówienia. 

2.Po naciśnięciu przycisku zlokalizuj, wyświetli się historia realizowanego zamówienia.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka DPD

Korzystając z usług DPD nie tylko możesz zamówić kuriera, ale możesz też wybrać dostawę do punktu, co dla odbiorcy, może być znacznie wygodniejszym rozwiązaniem. Dzięki temu będzie mógł pójść po paczkę o wybranej porze. W naszej ofercie znajdziesz również przesyłki paletowe wysyłane firmą DPD.  Możesz stale monitorować status przesyłki DPD zamówionej przez GlobKurier.pl 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 5 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: