Cennik przesyłek kurierskich - ORLEN paczka / Paczka w RUCHu

Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

Dzięki GlobKurier, masz wszystkie opcje transportu w 1 miejscu

Kliknij na logo i sprawdź cennik:

Dla firm
Klient indywidualny

Paczka w Ruchu Dla firm

TYP PRZESYŁKI WAGACENA Cena z umową
Koperta do 1 kg5,70złzgłoś się
Paczka MINI do 5 kg5,80złzgłoś się
Paczka do 20 kg6,50złzgłoś się
Orlen mała paczka do 25 kg5,80złzgłoś się
Orlen średnia paczka do 25 kg6,50złzgłoś się
Orlen duża paczka do 25 kg6,85złzgłoś się
*ceny netto bez opłaty paliwowej
POWIADOMIENIA
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)0,99 zł
Powiadomienie o nadaniu (SMS)0,99 zł
POBRANIE
Pobranie COD 7 dni od2,99 zł
Pobranie COD 14 dni od2,29 zł
UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenie od 1,49 zł

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

orlen paczkaFirma RUCH S.A. od lat dostępna na polskim rynku, określana jest jako największy dystrybutor prasy w kraju. Sieć 2000 punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju została wykorzystana na usprawnienie przesyłek kurierskich. W dzisiejszych realiach w kioskach Ruch klienci mogą zapłacić rachunki i odebrać paczkę zamówioną online, choćby w drodze na przystanek tramwajowy. Klient może wskazać punkt, do którego powinna zostać doręczona jego przesyłka, do odbioru potrzeby jest numer telefonu i przesłany smsem kod PIN. Wysyłka i odbiór ORLEN paczek (paczek w Ruchu) cieszy się coraz większą popularnością głównie ze względu na atrakcyjne warunki cenowe.

 

Możesz wybrać najdogodniejszy dla siebie punkt spośród 5 500 pickup pointów dostępnych na mapie całego kraju. Możesz śledzić swoją ORLEN paczkę (paczkę  w Ruchu) i odebrać ją o dowolnej porze w czasie funkcjonowania punktu. Oferta kierowana jest do osób prowadzących sklepy internetowe i sprzedaż na serwisie Allegro, ale też dla klienta indywidualnego. Paczka oczekuje na klienta w punkcie do 3 dni roboczych.

 

Klienci korzystający z ORLEN Paczki mają możliwość bezpłatnego ubezpieczenia przesyłki, jeśli jej wartość nie przekroczy 500 zł.

Jak zamówić ORLEN paczkę (paczkę w RUCHu)?

Aby zamówić ORLEN paczkę  wystarczy, że wpiszesz w szybkiej wycenie wymiary przesyłki, którą chcesz nadać, a następnie z listy dostępnych ofert wybierzesz ORLEN paczkę  (paczkę w RUCH-u). Ostatnim krokiem jest przejście do formularza zamówienia i uzupełnienie wszystkich danych oraz wybranie punktu odbioru. Opłać zamówienie i gotowe! Przesyłkę możesz nadać w dowolnym kiosku RUCHu lub punkcie partnerskim. Klienci mogą również korzystać ze stacji Orlen lub Automatów Paczkowych Orlen.

Nadaj ORLEN paczkę (paczkę w RUCHu)!

Nadawanie ORLEN paczki jest szybkie i proste. W ofercie pozostają dotychczasowe produkty: MINI Paczka w RUCHu i Paczka standardowa

Koperta: 

 • waga do 1 kg

MINI paczka w RUCHu:

 • waga do 5 kg
 • wymiary do 20/20/30 cm

Standardowa paczka w RUCHu:

 • waga 5-20 kg
 • wymiary do 20/30/50 cm
 Orlen mała paczka:
 • waga do 25kg
 • wymiary do 8/38/60 cm
 Orlen średnia paczka:
 • waga do 25kg
 • wymiary do 19/38/60 cm
 Orlen duża paczka:
 • waga do 25kg
 • wymiary do 41/38/60 cm

Punkty odbioru i nadania ORLEN paczki (paczki w RUCHu)

Zamówiłeś ORLEN paczkę  (paczkę w RUCHu) i poszukujesz najbliższego punkty, w którym możesz nadać paczkę? A może chcesz sprawdzić, w których punktach można nadać taką paczkę za pobraniem? Z pomocą przychodzi przygotowana przez nas lista dostępnych punktów sieci RUCH. Kliknij wybrane województwo, aby zobaczyć pełną listę lokalizacyjni w danym regonie. 

Najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy

Korzystając GlobKurier.pl, można skorzystać z wielu dogodnych opcji i zamówić kuriera bez wychodzenia z domu. Nasze rozwiązania są dostosowane do klientów indywidualnych oraz biznesowych, którzy prowadzą mniejszą bądź większą firmę. Staramy się wynegocjować u przewoźników jak najniższe ceny na nasze usługi. Dlatego udało nam się przygotować tak atrakcyjną ofertę na usługę ORLEN paczki (paczki w RUCHu). 

Korzystanie z naszego serwisu pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, a także pieniędzy – cennik ORLEN paczki (paczki w RUCHu)  jest bardzo korzystny. Wystarczy zamówić usługę online, co zajmie zaledwie kilka minut. Jeśli korzystasz z GlobKurier.pl pierwszy raz, zarejestruj się i skorzystaj z rabatów. Możesz również skontaktować się nami w celu uzyskania materiałów niezbędnych do pakowania przesyłki, w tym również paczki nadawanej w punktach RUCH: kontakt@globkurier.pl.

ORLEN paczka (paczka w RUCHu) to jedna z wielu usług dostępnych na naszej platformie. Za pośrednictwem GlobKurier.pl możesz nadać dokumenty, paczki, palety, dłużyce i przesyłki niestandardowe i to nie tylko w obrębie kraju, ale również międzynarodowo. Dzięki tak kompleksowej ofercie możemy zrealizować każdą wysyłkę zgodną z regulaminem firm kurierskich i transportowych. Nie wymagamy żadnych umów ani deklaracji, a założenie konta jest całkowicie darmowe.