Cennik przesyłek kurierskich - ORLEN paczka / Paczka w RUCHu

Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

Dzięki GlobKurier, masz wszystkie opcje transportu w 1 miejscu

Kliknij na logo i sprawdź cennik:

Poprzedni
Następny
Dla firm
Klient indywidualny

Paczka w Ruchu Dla firm

TYP PRZESYŁKI WAGACENA Cena z umową
Koperta do 1 kg5,43złzgłoś się
Paczka MINI do 5 kg5,80złzgłoś się
Paczka do 20 kg 6,90złzgłoś się
Orlen mała paczka do 25 kg5,80złzgłoś się
Orlen średnia paczka do 25 kg6,90złzgłoś się
Orlen duża paczka do 25 kg8,50złzgłoś się
*ceny netto bez opłaty paliwowej
POWIADOMIENIA
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)0,99 zł
Powiadomienie o nadaniu (SMS)0,99 zł
POBRANIE
Pobranie COD 7 dni od2,99 zł
Pobranie COD 14 dni od2,29 zł
UBEZPIECZENIE
INNE
ZWROT DO NADAWCY 100% KOSZTÓW PRZESYŁKI
List ręczny krajowy 9,99 zł

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

orlen paczkaORLEN Paczka to nowoczesna i bezpieczna usługa dostawy i odbioru paczek. Obecnie siećobejmuje: ponad 6000 punktów, w tym kioski RUCH, stacje ORLEN, Automaty Paczkowe i punkty partnerskie. Sieć Automatów Paczkowych stale rośnie, do końca 2022 roku Klienci będą mogli korzystać z 2000 automatów na terenie całego kraju. ORLEN Paczka udostępnia liczne udogodnienia dla Klientów. Ławy odbiór paczki za pomocąkodu odbioru, aplikacja mobilna umożliwiającaśledzenie paczki i aż 3 dni na odbiór paczki. ORLEN Paczka cieszy się coraz większąpopularnością, ze względu na atrakcyjne warunki cenowe oraz szerokąsieć odbioru.

Możesz wybrać najdogodniejszy dla siebie punkt spośród ponad 6000 punktów dostępnych na mapie całego kraju. Możesz śledzić swoją ORLEN paczkę (paczkę  w Ruchu) i odebrać ją o dowolnej porze w czasie funkcjonowania punktu. Oferta kierowana jest do osób prowadzących sklepy internetowe i sprzedaż na serwisie Allegro, ale też dla klienta indywidualnego. Paczka oczekuje na klienta w punkcie do 3 dni roboczych.

Klienci korzystający z ORLEN Paczki mają możliwość bezpłatnego ubezpieczenia przesyłki, jeśli jej wartość nie przekroczy 500 zł.

Jak zamówić ORLEN paczkę?

Aby zamówić ORLEN Paczkę wystarczy, że wpiszesz w szybkiej wyceniewymiary przesyłki,którą chcesz nadać, a następnie z listy dostępnych ofert wybierzesz ORLEN Paczkę (paczkę w RUCH-u). Ostatnim krokiem jest przejście do formularza zamówienia i uzupełnienie wszystkich danych oraz wybranie punktu odbioru. Opłać zamówienie i gotowe! Przesyłkę możesz nadać w dowolnym kiosku RUCHu, punkcie partnerskim, na stacjach ORLEN lub w Automatów Paczkowych ORLEN.

Nadaj ORLEN paczkę

Nadawanie ORLEN paczki jest szybkie i proste. W ofercie pozostają dotychczasowe gabaryty:

– Mini i standard- nadanie w kioski RUCHu i punkcie partnerskim

– ORLEN mała paczka, ORLEN średnia paczka, ORLEN duża paczka- nadanie w Automacie Paczkowym i na stacji ORLEN


Koperta: 

 • waga do 1 kg

MINI:

 • waga do 5 kg
 • wymiary do 20/20/30 cm

Standardowa:

 • waga 5-20 kg
 • wymiary do 20/30/50 cm
 Orlen mała paczka:
 • waga do 25kg
 • wymiary do 8/38/60 cm
 Orlen średnia paczka:
 • waga do 25kg
 • wymiary do 19/38/60 cm
 Orlen duża paczka:
 • waga do 25kg
 • wymiary do 41/38/60 cm

Punkty odbioru i nadania ORLEN paczki

Zamówiłeś ORLEN paczkę i poszukujesz najbliższego punktu, w którym możesz nadać paczkę? A może chcesz sprawdzić, w których punktach można nadać taką paczkę za pobraniem? Z pomocą przychodzi przygotowana przez nas lista dostępnych punktów sieci ORLEN paczki. Kliknij wybrane województwo, aby zobaczyć pełną listę lokalizacyjni w danym regonie.

Najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy

Korzystając GlobKurier.pl, można skorzystać z wielu dogodnych opcji i zamówić kuriera bez wychodzenia z domu. Nasze rozwiązania są dostosowane do klientów indywidualnych oraz biznesowych, którzy prowadzą mniejszą bądź większą firmę. Staramy się wynegocjować u przewoźników jak najniższe ceny na nasze usługi. Dlatego udało nam się przygotować tak atrakcyjną ofertę na usługę ORLEN paczki. 

Korzystanie z naszego serwisu pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, a także pieniędzy – cennik ORLEN paczki  jest bardzo korzystny. Wystarczy zamówić usługę online, co zajmie zaledwie kilka minut. Jeśli korzystasz z GlobKurier.pl pierwszy raz, zarejestruj się i skorzystaj z rabatów. Możesz również skontaktować się nami w celu uzyskania materiałów niezbędnych do pakowania przesyłki, w tym również paczki nadawanej w punktach ORLEN paczki: kontakt@globkurier.pl.

ORLEN paczka to jedna z wielu usług dostępnych na naszej platformie. Za pośrednictwem GlobKurier.pl możesz nadać dokumenty, paczki, palety, dłużyce i przesyłki niestandardowe i to nie tylko w obrębie kraju, ale również międzynarodowo. Dzięki tak kompleksowej ofercie możemy zrealizować każdą wysyłkę zgodną z regulaminem firm kurierskich i transportowych. Nie wymagamy żadnych umów ani deklaracji, a założenie konta jest całkowicie darmowe.