kurier tnt, firma kurierska tnt, logo TNT

Śledzenie przesyłki TNT
- przesyłki kurierskie TNT

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki TNT

Skorzystałeś z serwisu GlobKurier.pl i zamówiłeś kuriera TNT? Chcesz sprawdzić, gdzie obecnie znajduję się Twoja przesyłka? Czy została już zarejestrowana w systemie, a może jest w drodze do magazynu albo dotarła do odbiorcy? Możesz to wszystko sprawdzić dzięki naszemu narzędziu do monitorowania przesyłki.

Firma TNT jest przewoźnikiem o zasięgu globalnym. To oznacza, że może dostarczyć Twoją przesyłkę do najodleglejszych miejsc na świecie. Przez cały czas trwania dostawy, możesz sprawdzać lokalizację przesyłki i weryfikować, na jakim etapie znajduje się aktualnie. To bardzo komfortowe rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Doskonale sprawdza się w przypadku osób, które lubią mieć swoje sprawy pod kontrolą i chcą stale monitorować, co dzieje się z paczką. TNT śledzenie paczki możesz rozpocząć w dowolnym momencie i powtarzać wielokrotnie. Jest to całkowicie bezpłatne i nie wymaga od Ciebie podania danych adresata, ani nadawcy.

Usługa pozwala na poznanie bieżącej lokalizacji i kolejnych etapów dostawy. Umożliwia też ustalenie, co dzieje się z przesyłką, gdy czas jej dostawy zaczyna się wydłużać. Idealnie trafia w potrzeby klientów sklepów internetowych, którzy czekają na zamówiony przez siebie produkt, a także przedsiębiorców oczekujących na pilną dostawę dokumentów, komponentów, półproduktów i produktów.

Jak śledzić przesyłkę TNT?

Śledzenie przesyłki TNT jest bardzo proste!

Aby zlokalizować przesyłkę  TNT, zamówioną przez GlobKurier.pl należy:

  1. 1. Wpisać  numer GK przesyłki.

Jest generowany automatycznie po wypełnieniu formularza nadania przesyłki kurierskiej. Pojawia się w tytule maila informującego o dokonaniu zamówienia, w mailu potwierdzającym dostarczenie przesyłki, w liście przewozowym. Można go również znaleźć w panelu klienta w zakładce przesyłki i zamówienia.

2. Po naciśnięciu przycisku zlokalizuj wyświetli się historia realizowanego zamówienia.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka TNT

W GlobKurier możesz skorzystać z różnych usług kuriera TNT, m.in.: 

  • wysyłek ekonomicznych,
  • usług express, 
  • przesyłek lotniczych, 
  • przesyłek drogowych.

Firma TNT od  ponad 70 lat działa na rynku kurierskim, dzięki temu cieszy się ogromnym zaufaniem swoich klientów. Zapoznaj się z naszą ofertą przesyłek kurierskich TNT i wysyłaj paczki nawet do najbardziej odległych zakątków świata. Do tego nie trać kontroli nad swoją przesyłki i monitoruj ją online.

TNT świadczy usługi dostaw przesyłek transportem drogowym i lotniczym w różnych częściach świata. Posiada swoje oddziały w Europie, Ameryce, Afryce oraz w Azji. Tym, co wyróżnia przewoźnika pośród innych dostawców, są usługi dopasowane do potrzeb klientów. Na uwagę zasługuje możliwość dostarczenia paczki do godziny 17.00 następnego dnia roboczego. Gwarantuje ją realizowana na terenie naszego kraju usługa dostawy od drzwi do drzwi o nazwie TNT nocna usługa krajowa. Przewoźnik TNT oferuje też swoim klientom usługę dedykowanego samochodu. To oznacza możliwość całkowitego przejęcia kontroli nad doręczeniami i dostosowania samochodu do konkretnej przesyłki i jej specyficznych wymagań. Jest to spore udogodnienie dla klientów, którzy przesyłają towary wymagające utrzymania temperatury na stałym poziomie i jej stałego kontrolowania przez cały czas dostawy. Co więcej, jeśli Twoja przesyłka jest wyjątkowo pilna, możesz zamówić w TNT za pośrednictwem Globkurier.pl dedykowanego kuriera, który zadba o to, by ta dotarła na miejsce w możliwie najkrótszym czasie. W ten sposób przesyłane są między innymi ważne dokumenty. Przy tym wszystkim możliwe jest w TNT śledzenie przesyłek, co pozwala na stały monitoring etapu dostawy.

Tracking przesyłki TNT - ważne informacje

W TNT śledzenie przesyłki możesz rozpocząć, znając jej numer. Możesz to zrobić za pomocą witryny TNT po przejściu do odpowiedniej sekcji albo na stronie Globkurier.pl TNT śledzenie paczki, podając numer zamówienia. W ten sposób ustalisz nie tylko lokalizację przesyłki, ale również poszczególne etapy dostawy. Sprawdzisz też, z czego może wynikać opóźnienie w dostawie, jeśli do niego dojdzie. Numer śledzenia TNT znajdziesz na górze paczki. Zazwyczaj jest to 9-cyfrowa liczba. Innym sposobem na sprawdzenie statusu dostawy przesyłki jest podanie numeru referencyjnego klienta. Jeżeli z jakichś powodów nie posiadasz numeru przesyłki oraz numeru referencyjnego klienta, możesz skontaktować się z działem obsługi przewoźnika TNT, który udzieli niezbędnych informacji na temat lokalizacji przesyłki.

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 5 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: