Logo kurier GLS

Śledzenie przesyłki GLS
- przesyłki kurierskie GLS

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki GLS

GlobKurier.pl daje Ci możliwość śledzenia przesyłek GLS, wysłanych za naszym pośrednictwem. Możesz sprawdzić, kiedy przesyłka została zarejestrowana w naszym systemie, trafiła do transportu, dostarczono ją do magazynu i kiedy otrzymał ją odbiorca. Takie rozwiązanie ma sporo zalet – funkcja śledzenia paczki jest gwarantem bezpieczeństwa. Dzięki monitorowaniu przesyłki doskonale wiesz, na którym etapie zatrzymała się realizacja Twojego zamówienia.

Podczas składania zamówienia na usługę GLS zostaje wygenerowany numer przesyłki, który umożliwia jej śledzenie i bieżące monitorowanie etapu realizacji zamówionej usługi. To pozwala zweryfikować lokalizację paczki oraz przewidzieć prawdopodobny termin jej dostarczenia. Jest to szczególnie ważne dla klientów biznesowych, a zwłaszcza przedsiębiorców działających w branży e-commerce, którzy przykładają dużą uwagę do dobrych relacji ze swoimi klientami i terminowych dostaw zamówionych przez nich towarów. Z opcji tej korzystają również klienci indywidualni.

GLS śledzenie przesyłek to usługa standardowa, która nie wymaga uiszczania dodatkowej opłaty. Jej zaletą jest możliwość dopasowania przez adresata jego harmonogramu dnia do terminu dostarczenia paczki. Możliwe jest również telefoniczne skontaktowanie się z kurierem GLS i ustalenie dokładnej godziny oraz miejsca jego przyjazdu.

Jak śledzić przesyłkę GLS?

Śledzenie przesyłki kurierskiej GLS!   

Aby zlokalizować przesyłkę kurierską GLS, zamówioną przez GlobKurier.pl należy:

1.Wpisać  numer GK przesyłki

Jest generowany automatycznie po wypełnieniu formularza nadania przesyłki kurierskiej. Pojawia się w tytule maila informującego o dokonaniu zamówienia, w mailu potwierdzającym dostarczenie przesyłki. Można go również znaleźć w panelu klienta w zakładce przesyłki i zamówienia.

2.Po naciśnięciu przycisku zlokalizuj wyświetli się historia realizowanego zamówienia.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki
Ważne!
Przewoźnik GLS ma wydrukowaną etykietą, więc Klient nie otrzymuje listu przewozowego.

Przesyłka GLS

Skorzystaj z usług zaufanego przewoźnika GLS przez GlobKurier.pl. Wysyłaj swoje przesyłki nie tylko po całej Polsce, ale także do ponad 190 krajów na świecie. Monitoruj status swojej przesyłki, aby mieć pewność, że dotrze na czas.

Kurier GLS to niezawodny przewoźnik, który od lat wyznacza najwyższe standardy świadczonych usług. Jego atutem jest profesjonalizm, rzetelność i szybkie dostawy. To dzięki nim usługi firmy kurierskiej GLS są chętnie wybierane przez wielu przedsiębiorców, dla których najważniejsza w biznesie jest terminowość i bezpieczeństwo przesyłek. Świadczenie usług dla klientów biznesowych może odbywać się na podstawie umowy albo w ramach jednorazowego zlecenia. Z umów korzystają zwykle ci klienci, którzy nadają paczki regularnie, na przykład sklepy internetowe. Wysoka jakość świadczonych usług zachęca do korzystania z oferty GLS również klientów indywidualnych.

Ogromną zaletą przewoźnika jest to, że przesyłkę można nadać bez wychodzenia z domu. To niezwykle proste. Wystarczy wejść na stronę GlobKurier.pl i wypełnić zamieszczony na niej formularz. Należy w nim podać wszystkie parametry paczki oraz ewentualnie opcje dodatkowe. W kolejnym kroku trzeba opłacić zamówioną usługę i wydrukować list przewozowy. Kiedy kurier GLS odbierze od Ciebie przesyłkę, będziesz mógł śledzić jej trasę i poszczególne etapy dostawy.

Tracking przesyłki GLS - ważne informacje

GLS tracking to usługa dostępna dla wszystkich klientów tego przewoźnika, bez względu na to, czy nadają przesyłki regularnie, czy okazjonalnie. Jej zaletą jest możliwość stałego kontrolowania etapu dostawy, co pozwala mieć większą pewność, że paczka dotrze w ustalonym terminie pod wskazany adres. W GLS śledzenie przesyłki jest możliwe poprzez witrynę Globkurier.pl śledzenie paczki, gdzie w dostępnym na witrynie polu należy podać numer zamówienia. Status przesyłki możesz też sprawdzić bezpośrednio na stronie przewoźnika, podając numer paczki.
 
Pamiętaj, że masz możliwość weryfikowania kilku przesyłek jednocześnie. Jeżeli natomiast chcesz skorzystać z możliwości śledzenia przesyłki w czasie rzeczywistym, to skorzystaj z numeru Track ID, który znajduje się na każdym awizo. Pamiętaj też, że usługa GLS tracking jest dostępna zarówno dla nadawcy, jak i dla adresata. Dzięki temu każda ze stron może sprawdzać status przesyłki niezależnie.

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 5 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: