Menu

Śledzenie przesyłki Poczta Polska Pocztex Kurier 48

Sprawdź status swojej przesyłki Poczta Polska Pocztex Kurier 48

Śledzenie przesyłki Poczta Polska Pocztex Kurier 48

Nadałeś przesyłkę w GlobKurier.pl za pośrednictwem Poczta Polska Pocztex Kurier 48 i jesteś ciekaw, na jakim etapie jest proces doręczania? Możesz to sprawdzić w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że wpiszesz numer GK przesyłki w polu u góry strony, na której się znajdujesz i klikniesz “Zlokalizuj”. Poniżej pojawią się wszystkie ważne informacje dotyczące konkretnej paczki. 

Dlaczego tracking przesyłki jest tak ważny? Przede wszystkim dlatego, że pozwala Ci na bieżąco kontrolować proces doręczania. W razie problemów jesteś w stanie szybko zlokalizować miejsce przestoju i zareagować. Dodatkowo tracking to świetna opcja, jeśli chcesz przewidzieć, kiedy Twoja paczka dotrze na miejsce. Nie wiesz, czy będziesz w danym dniu w mieszkaniu? Sprawdź status przesyłki i przygotuj się na jej odbiór. Wiedząc, że przesyłka dotrze do punktu odbioru, możesz dzięki temu w prosty sposób zaplanować kiedy odbierzesz paczkę. 

Śledzenie przesyłki Poczta Polska Pocztex Kurier 48 to usługa prosta i intuicyjna. Do korzystania z niej zachęca również fakt, iż w GlobKurier.pl jest ona w pełni darmowa. Weryfikować status możesz wielokrotnie i w dowolnym momencie, w zależności od swoich potrzeb. Pamiętaj, że usługa jest dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Jak śledzić przesyłkę Poczty Polskiej?

Śledzenie przesyłki Poczta Polska Pocztex Kurier 48 jest proste i nie wymaga logowania czy założenia konta na stronie internetowej. Aby jednak było to możliwe, musisz mieć numer przesyłki GK. Gdzie go znaleźć? Pierwszym miejscem jest temat maila potwierdzającego złożenie zamówienia. Jest on generowany automatycznie po złożeniu zamówienia, dlatego znajdziesz go również w swoim panelu klienta.

                             Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka Poczta Polska Pocztex Kurier 48

Poczta Polska to polski przewoźnik cieszący się 460-letnią tradycją na rynku. W ciągu kilkuset lat, Poczta Polska udoskonala i poszerza swoje usługi, przez co zyskuje coraz większe zaufanie Polaków. Obecnie na terenie naszego kraju znajduje się 7 600 placówek, filii oraz agencji pocztowych. W miejscach tych zatrudnionych jest ponad 80 000 pracowników, z czego 30 000 to kurierzy i listonosze. Flota Poczty Polskiej wyposażona jest w 6 tysięcy samochodów, dzięki czemu listy i paczki mogą docierać do najdalszych zakątków Polski. 

Poczta Polska S.A. już dawno przestała kojarzyć się wyłącznie z listami, a coraz częściej jest wymieniana w kontekście wysyłki różnego rodzaju paczek. Jest przewoźnikiem wyznaczonym, dlatego dociera do nawet najmniejszych miejscowości, co w znacznym stopniu wpływa na atrakcyjność jej oferty. W GlobKurier.pl cenimy takich przewoźników i chętnie podejmujemy z nimi współpracę, co pozwala na stworzenie atrakcyjnej oferty dla naszych klientów. 

Tracking przesyłki Poczta Polska - ważne informacje

Na GlobKurier.pl możesz śledzić swoje paczki Poczta Polska Pocztex Kurier 48 za pośrednictwem naszej strony internetowej. Pamiętaj jednak, że musisz mieć numer przesyłki. Wystarczy wkleić go w wyszukiwarce umieszczonej u góry strony, na której się znajdujesz, a następnie pojawi się status przesyłki. Dzięki temu poznasz:

  • Datę i godzinę przyjęcia paczki,
  • Datę i godzinę jej zarejestrowania,
  • Datę i godzinę odebrania paczki przez przewoźnika,
  • Datę i godzinę przekazania jej do transportu,
  • Notkę o tym, że paczka ciągle jest w transporcie,
  • Datę i godzinę dostarczenia przesyłki do magazynu,
  • Datę i godzinę dostarczenia paczki do odbiorcy.

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI