• Cennik przesyłek kurierskich - Poczta Polska Pocztex Kurier 48

  Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

  Dzięki GlobKurier, masz wszystkie opcje transportu w 1 miejscu

  Kliknij na logo i sprawdź cennik:

  Dla firm
  Klient indywidualny
  TYP PRZESYŁKI WAGACENA CENA Z UMOWĄ
  Nadanie w oddziale Poczty i odbiór w punkcie
  Gabaryt S (65 x 40 x 9 cm) do 0,5 kg9,11złzgłoś się
  Gabaryt S (65 x 40 x 9 cm) do 20 kg9,16złzgłoś się
  Gabaryt M (65 x 40 x 20 cm) do 20 kg10,26złzgłoś się
  Gabaryt L (65 x 40 x 42 cm) do 20 kg11,36złzgłoś się
  Gabaryt XL (70 x 60 x 60 cm) do 20 kg16,86złzgłoś się
  Nadanie w oddziale Poczty i doręczenie do drzwi
  Gabaryt S (65 x 40 x 9 cm) do 0,5 kg10,21złzgłoś się
  Gabaryt S (65 x 40 x 9 cm) do 20 kg10,26złzgłoś się
  Gabaryt M (65 x 40 x 20 cm) do 20 kg11,73złzgłoś się
  Gabaryt L (65 x 40 x 42 cm) do 20 kg13,93złzgłoś się
  Gabaryt XL (70 x 60 x 60 cm) do 20 kg19,06złzgłoś się
  *ceny netto bez opłaty paliwowej
  POBRANIE
  Pobranie COD 7 dni od3,99 zł
  Pobranie COD 14 dni od3,20 zł
  Pobranie COD 21 dni od2,99 zł
  Pobranie COD 30 dni od2,49 zł
  TYP PRZESYŁKI
  Element niestandardowy70 zł
  DOKUMENTY ZWROTNE
  Zwrot dokumentów dołączonych do przesyłki (ROD)13 zł
  Potwierdzenie doręczenia w formie przesyłki 13 zł
  UBEZPIECZENIE
  Ubezpieczenie przesyłki od0,99 zł
  INNE
  ZWROT DO NADAWCY 100% KOSZTÓW PRZESYŁKI
  List ręczny krajowy 9,99 zł

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

  Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
   

  Przesyłki Poczta Polska Pocztex Kurier 48

  Przesyłki popularnego polskiego przewoźnika w atrakcyjnych cenach. Sprawdź!

   

  Poczta Polska to przewoźnik znany w naszym kraju od kilkuset lat. Za jego pośrednictwem z powodzeniem nadasz nie tylko listy, ale również paczki. Skorzystaj z opcji nadania paczki w dowolnym urzędzie Poczty Polskiej, a kurier dostarczy ją bezpośrednio do drzwi odbiorcy. Rodzimy przewoźnik jest operatorem wyznaczonym, dzięki czemu Twoja przesyłka sprawnie dotrze nawet do najmniejszej miejscowości.

  Poczta Polska

  Poczta Polska ma na polskim rynku ponad 460-letnią tradycję. Na przestrzeni lat przewoźnik znacząco rozwinął swoje usługi i obecnie jest kojarzony nie tylko z dostarczaniem listów przez listonoszy, ale również z kurierami, którzy każdego dnia docierają nawet do najmniejszych miejscowości w kraju. To właśnie wieloletnia tradycja oraz ugruntowana pozycja na rynku sprawiają, że Poczta Polska cieszy się dużym zaufaniem klientów, co pozwala jej na rozwijanie kolejnych usług. Obecnie na terenie naszego kraju funkcjonuje 7 600 placówek, filii i agencji pocztowych, gdzie zatrudnionych jest ponad 80 000 pracowników. Spośród nich 30 000 to kurierzy oraz listonosze, którzy każdego dnia pokonują ok. milion kilometrów. 

  Oferta Poczty Polskiej Pocztex Kurier 48

  Poczta Polska to nie tylko tradycja i ugruntowana pozycja na rynku, ale również atrakcyjne ceny przesyłek. Dzięki współpracy Poczty Polskiej z GlobKurier.pl możesz szybko i bezpiecznie zamówić przesyłki krajowe w konkurencyjnych cenach. Za pośrednictwem Pocztex Kurier 48 wygodnie nadasz paczkę w dowolnym urzędzie Poczty Polskiej, a kurier dostarczy ją pod wskazany adres. Pamiętaj, że Twoja przesyłka powinna mieć odpowiednie wymiary, co ułatwi jej nadanie oraz późniejszy transport i doręczenie:

  • Maksymalne wymiary przesyłek nadanych z opcją „Odbiór w punkcie”, gdzie punktem odbioru jest placówka pocztowa lub punkt partnerski – 70 cm x 60 cm x 60 cm; dla przesyłek o kształcie cylindrycznym nadanych jako niestandardowe 20 cm (średnica) x 57,5 cm (długość)

  • Maksymalne wymiary przesyłek nadanych z opcją „Odbiór w punkcie”, gdzie punktem odbioru jest automat paczkowy – 57,5 cm x 46 cm x 37 cm

  • Odbiór w punkcie: nadanie przesyłki o masie nieprzekraczającej 20 kg.
  • Zgodnie z nowymi zapisami Regulaminu przesyłka NSTD to przesyłka spełniająca przynajmniej jedno z poniższych kryteriów:

   1. wymiary w przedziale 250 cm<(długość+szerokość+wysokość)<=300 cm, gdzie największy z nich nie przekracza (wraz z 5% tolerancją) 157,5 cm,
   2. wymiary w przedziale (długość+szerokość+wysokość)<=250 cm gdzie największy z nich nie przekracza (wraz z 5% tolerancją) 157,5 cm, w przypadku przesyłek, których opakowanie nie jest prostopadłościanem,
   3. przesyłka składająca się z dwóch odrębnych części połączonych w jedną nieregularną całość,
   4. przesyłka zapakowana w kopertę foliową (foliopak)/kopertę bąbelkową o wymiarach przekraczających największe rozmiary opakowań oferowanych przez Pocztę Polską, czyli 55 cm x 45 cm.
   5. przesyłka o kształcie okrągłym, owalnym bądź cylindrycznym,
   6. z zawartością dwóch opon, przy czym sposób ich zapakowania powinien być zgodny ze standardami określonymi w „Przewodniku pakowania opon”.

  Punkty, w których możesz odebrać przesyłkę

  Żabka

  Orlen

  Placówka Pocztowa

  Kiosk Ruchu

  Automat pocztowy w Biedronce

  Automat Pocztowy w placówce

  • Nadania można robić tylko w urzędach Pocztowych, żadnej paczki nie można nadać np. w sklepie czy stacji bądź agencji.
  • Usługę COD można realizować TYLKO z urzędów Pocztowych (przy usłudze Odbiór w punkcie). Brak możliwość realizacji usługi z agencji czy sklepów.

  Ceny przesyłek

  Zamawiając usługi Poczty Polskiej za pośrednictwem GlobKurier.pl nadasz przesyłkę już od 9,99 zł netto. Paczkę wyślesz szybko, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu. To proste. Chcesz zapoznać się z pełnym cennikiem na pozostałe usługi kurierskie Poczty Polskiej – sprawdź cennik Pocztex Express 24

  Co możesz przewieźć korzystając z Poczty Polskiej?

  Poczta Polska to przewoźnik, który umożliwia wysyłkę zarówno niewielkich kopert np. z dokumentami, jak i przesyłek do nawet 30kg. W takiej paczce z pewnością zmieścisz niewielki mebel, książki czy ubrania sprzedane na aukcji internetowej. Pamiętaj, że wysyłka przesyłki niestandardowej, czyli o wadze przekraczającej 30 kg oraz o nieregularnych kształtach, wiąże się z dodatkową opłatą. Chcesz szybko wycenić swoją przesyłkę? Wejdź na naszą stronę internetową, ekspresowo dokonaj wyceny i wybierz opcję idealną dla Twojej przesyłki. Pamiętaj, że zamawiając przesyłkę za pośrednictwem GlobKurier.pl, możesz na bieżąco monitorować jej status dzięki opcji śledzenie paczki Poczta Polska Pocztex Kurier 48.