Nasza nowa strona - sprawdź!

nowy.globkurier.pl

Tanie przesyłki kurierskie krajowe

kurier polska

Tanie przesyłki kurierskie na terenie Polski

Zajmujemy się dostarczaniem tanich przesyłek kurierskich na terenie całego kraju. W ramach naszej oferty udostępniamy szeroką paletę usług – począwszy od standardowej przesyłki listownej, po paczki i olbrzymie palety. Jeśli zależy Ci na czasie, zachęcamy do skorzystania z rozwiązania ekspresowego, które pozwala na doręczenie przesyłki krajowej już następnego dnia, a w niektórych lokalizacjach nawet w tym samym dniu (doręczenie SameDay).
To Ty wybierasz rozmiar oraz wagę przesyłki krajowej, a my zajmujemy się całą resztą. W każdej chwili możesz śledzić swoje paczki on-line i dowiedzieć się, gdzie aktualnie się znajdują. Wyślij tanią przesyłkę krajową z GlobKurierem. Jeśli jesteś naszym stałym Klientem i wysyłasz duże ilości paczek do Polski, przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.  
 

Uzupełnieniem dla tanich przesyłek kurierskich krajowych są również dodatkowe możliwości wysyłek międzynarodowych, dzięki którym staramy się całkowicie sprostać Państwa oczekiwaniom. Naszym priorytetem jest szybka, bezpieczna i przede wszystkim tania przesyłka. Dlatego jeśli wysyłasz regularnie duże ilości paczek, jesteśmy w stanie wynegocjować zdecydowanie niższe ceny bezpośrednio u firm kurierskich, co przekłada się na niższe ceny dla naszych Klientów. Napisz do nas lub zadzwoń, a na pewno zaoferujemy korzystne dla Ciebie rozwiązanie. 

ZAMÓW KURIERA WYCEŃ PRZESYŁKĘ