• Cennik przesyłek kurierskich - Ambro Express

  Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

  Dzięki GlobKurier, masz wszystkie opcje transportu w 1 miejscu

  Kliknij na logo i sprawdź cennik:

  Kurier Ambro Express - cennik

  Sprawdź ceny przesyłek wybierając cennik dla klientów indywidualnych lub biznesowych. Zarejestrowani klienci mają niższe ceny! 

  Od teraz możesz zamówić przesyłkę online w walucie innej niż PLN. Dowiedz się więcej na: Płatności wielowalutowe.

  Niech waluta Cię nie ogranicza!

  icon zniżka

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

  icon paczka

  Chcesz wysłać paczkę kurierem?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę już dziś!

  Przesyłki Ambro Express

  Nietypowe i niestandardowe przesyłki w atrakcyjnych cenach. Sprawdź ceny i zamów kuriera 

   

  Zdecydowana większość przewoźników oferuje usługi związane z dostarczaniem przesyłek standardowych. Oznacza to, że mieszczą się one w przyjętych standardach: kształtu, wymiaru czy wagi. A co w przypadku przesyłek nietypowych i niestandardowych?  Co zrobić, jeżeli jednorazowo lub regularnie planujemy wysyłać paczki przekraczające typowe rozmiary? Zapoznaj się z ofertą przedsiębiorstwa transportowego Ambro Express i wysyłaj w atrakcyjnych cenach!

  Ambro Express

  Minęło już 25 lat, odkąd na rynku pojawiło się przedsiębiorstwo Ambro Express. Przez ten czas firma niejednokrotnie wykazała, że realizuje swoje usługi solidnie i rzetelnie. Odpowiada także na ciągłe wymagania rynku i stawia wyłącznie na profesjonalną obsługę i zadowolenie klienta. Warto podkreślić, że główną specjalizacją przewoźnika jest oferta przewozu paczek nietypowych i niestandardowych. Pomimo że wiele przedsiębiorstw stroni od realizacji takich usług Ambro Express – realizuje, je tanio i błyskawicznie! Dodatkową zaletą przesyłek wysyłanych za pośrednictwem Ambro Express, jest możliwość śledzenia paczek na stronie GlobKurier.pl. Dzięki temu łatwo zlokalizujesz wszystkie przesyłki i przewidzisz czas ich dostarczenia.

  Oferta firmy transportowej

  Jeżeli przywyknąłeś do dodatkowych opłat, wysyłając przesyłki niestandardowe – zapomnij o nich. Wysyłając z Ambro Express nie poniesiesz dodatkowych kosztów. Oferta obejmuje zarówno klientów indywidualnych jak i biznesowych. Dodatkowo, jeżeli prowadzisz własne przedsiębiorstwo i specjalizujesz się w wysyłkach nietypowych – zarejestruj się i zyskaj jeszcze niższe stawki!

   

  W ramach współpracy z Ambro przez GlobKurier.pl możesz zamówić przesyłki krajowe:

   

  • specjalne do 30 kg,
  • specjalne do 50 kg,
  • specjalne/dłużyca do 30 kg,
  • specjalne/dłużyca do 50 kg.

   

  Co możesz przewieźć korzystając z Ambro Express?

  Jesteś osobą prywatną i chcesz przewieźć części samochodowe? A może, prowadzisz firmę i potrzebujesz regularnych wysyłek o dużym gabarycie? Z przewoźnikiem Ambro Express zrealizujesz nawet najbardziej nietypowe zlecenia obejmujące: meble domowe, wanny, drzwi i maski samochodowe, drabiny i wiele wiele innych… Skorzystaj z atrakcyjnych cen i zamów wysyłkę już dziś! Odwiedź naszą stronę internetową i ekspresowo dokonaj wyceny.

   

  UWAGA: Sprzęt AGD i RTV jest wyłączony z transportu.

  Bezpieczne odbieranie przesyłek Ambro Express

  W związku ze wzrostem liczby zachorowań na koronawirusa w Polsce, w imieniu przewoźnika Ambro Express sugerujemy stosowania się, do kilka zasad bezpieczeństwa, które pozwolą bezpiecznie odbierać i doręczeń przesyłki.

   

  1) Zalecamy, aby wyznaczyć jedno miejsce, z którego kurier będzie mógł odebrać przesyłkę, nie narażając się na kontakt z innymi osobami.
  2) Proponujemy ograniczenie bezpośredniego kontaktu poprzez wyeliminowanie:

   

  • podawania rąk na przywitanie,
  • przekazywania skanerów w trakcie składania podpisu,
  • przekazywania długopisów itp.

   

  Stosowanie się do powyższych zasad pozwoli na zminimalizowanie ryzyka zakażenia.