Menu

Cennik przesyłek kurierskich - DHL

Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

Kurier DHL - cennik

Sprawdź ceny przesyłek wybierając cennik dla klientów indywidualnych lub biznesowych. Zarejestrowani klienci mają niższe ceny! 

kurier DHL

Oferta DHL Parcel Polska obejmuje zarówno przesyłki paczkowe, jak i paletowe (na jedną przesyłkę składa się maksymalnie 5 palet). Dodatkowo możesz skorzystać także z dużego wyboru różnego rodzaju usług dedykowanych e-commerce. DHL Parcel dostarcza przesyłki na terenie Polski już następnego dnia roboczego, natomiast w przypadku przesyłek międzynarodowych lub palet dostarczenie ma miejsce w terminie wyznaczonym w ofercie.

icon zniżka

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

icon paczka

Chcesz wysłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę już dziś!

Terminale DHL

W ramach usług DHL Parcel przesyłkę zamówioną przez GlobKurier.pl można nadać w terminalu. Terminale znajdują się z reguły w większych Polskich miastach i stanowią jedne z głównych magazynów. Jeśli chcesz skorzystać z takiej możliwości wystarczy, że podczas uzupełnienia formularza zamówienia zaznaczysz taką opcję. Paczkę możesz nadać o dowolnej porze w godzinach pracy punktu. Pełną listę terminali DHL znajdziesz na stronie: Terminale przewoźnicy

Zamów kuriera DHL przez GlobKurier.pl

 

 

Intensywny rozwój branży e-commerce sprawił, że przewoźnicy musieli dostosować swoje usługi do nowych oczekiwań klientów. Doskonałym przykładem umiejętnego reagowania na potrzeby rynku, jest to, co zaproponował swoim klientom kurier DHL. W ramach jego usług znajdziemy bowiem nie tylko transport przesyłek krajowych i międzynarodowych, ale również ofertę dedykowaną specjalnie sklepom internetowym. 

 

Usługi krajowe oferowane przez DHL

W ramach usług świadczonych na terenie kraju kurier DHL oferuje możliwość transportu przesyłek o wadze do 30 kg, Euro palet o wadze do 1000 kg oraz palet przemysłowych ważących więcej niż 1000 kg. Poza wysyłką paczek o standardowych wymiarach i wadze możliwe jest również dostarczanie przesyłek niestandardowych. Przewoźnik posiada ofertę skierowaną do firm oraz dla klientów indywidualnych. Na terenie Polski istnieją trzy możliwe warianty terminów dostaw: w następnym dniu roboczym do godziny 12.00, do końca dnia roboczego albo między godziną 18.00 a 22.00. Pozwala to na dopasowanie usługi do potrzeb adresata i ograniczenie ryzyka, że paczka dotrze na miejsce docelowe, gdy nie będzie tam odbiorcy.

Zamów kuriera DHL bez wychodzenia z domu

Nadawanie przesyłek u kuriera DHL jest niezwykle proste i wygodne. Można to zrobić w najbliższym Punkcie Obsługi Paczek DHL POP, a nawet bez wychodzenia z domu/siedziby firmy. Wystarczy zamówić kuriera, który przyjedzie na miejsce i odbierze przesyłkę od nadawcy. Przesyłkę można nadać online za pomocą strony Profesjonalnego Operatora Logistycznego GlobKurier.pl. W tym celu należy przejść na podstronę wyceny usługi, gdzie po wpisaniu takich danych jak wymiary i waga paczki, a także miejsce jej nadania oraz adres dostawy zostaną wyświetleni różni przewoźnicy. Przy każdym z nich wyświetlą się dodatkowe informacje, jak koszt i czas dostawy. Decydując się na kuriera DHL, należy wybrać opcję „Paczka DHL Parcel” i kontynuować składanie zamówienia. W kolejnym etapie należy wypełnić dane nadawcy oraz dane odbiorcy, a także ustawienia przesyłki, gdzie dostępne są dwie opcje: „przesyłkę odbierze kurier” i „nadam przesyłkę w terminalu”. Dostępne są też dodatkowe opcje, jak sms do nadawcy o nadaniu albo o doręczeniu przesyłki. W ostatnim etapie następuje podsumowanie zamówienia i płatność. Pamiętaj, że dzięki usłudze trackingu, możesz śledzić przesyłkę za pośrednictwem GlobKurier.pl

DHL - atrakcyjne ceny wysyłki paczek

Przeglądając stronę GlobKurier.pl warto zwrócić uwagę na cennik DHL, który na tle innych przewoźników przedstawia się niezwykle korzystnie. Najlepiej widać to po wypełnieniu formularza z wyceną paczki, gdzie od razu wyświetlają się koszty dostawy oferowane przez różne firmy kurierskie. Można też zerknąć na stronę z cennikiem, by porównać koszty dostawy przez kuriera DHL dla paczek o różnych gabarytach oraz wadze. Warto bowiem pamiętać, że cena paczki DHL, podobnie zresztą jak w przypadku innych kurierów, zależy przede wszystkim od jej rozmiarów oraz wagi, a także miejsca dostawy.

DHL, czyli najwyższa jakość obsługi

Kurier DHL, konkurując z innymi przewoźnikami działającymi w tej samej branży, stawia na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie swoich klientów. Dlatego umożliwia doręczanie przesyłek o wadze powyżej 31,5 kg w następnym dniu roboczym od daty nadania. Oferuje też możliwość przesyłania palet Euro oraz palet przemysłowych. Satysfakcję klienta podnosi dzięki usługom dodatkowym, takim jak powiadomienie o nadaniu, powiadomienie o doręczeniu, czy informacja przed doręczeniem. Przysłowiową kropkę nad „i” stanowi tu korzystna cena dostawy będąca często jednym z najważniejszych argumentów, który przekonuje klienta.