Cennik przesyłek kurierskich - DHL

Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

Dzięki GlobKurier, masz wszystkie opcje transportu w 1 miejscu

Kliknij na logo i sprawdź cennik

Dla firm
Klient indywidualny
TYP PRZESYŁKI WAGACENA CENA Z UMOWĄ
Koperta DOX 0,5 kg10,95złzgłoś się
1 kg11,05złzgłoś się
Paczka do 1 kg11,05złzgłoś się
1-3 kg11,20złzgłoś się
3-5 kg11,50złzgłoś się
5-10 kg11,90złzgłoś się
10-20 kg12,90złzgłoś się
20-30 kg13,90złzgłoś się
Paleta EURO 100 kg100,00złzgłoś się
od 101 do 300 kg108,00złzgłoś się
od 301 do 600 kg128,00złzgłoś się
od 601 do 1000 kg161,00złzgłoś się
Paleta przemysłowa 120×100 do 1000 kg227,85złzgłoś się
*ceny netto bez opłaty paliwowej
POBRANIE
Pobranie COD 7 dni od3,99 zł
Pobranie COD 14 dni od2,99 zł
Pobranie COD 21 dni od 2,49 zł
Pobranie COD 30 dni od 0,99 zł
TYP PRZESYŁKI
Przesyłka standardowa
Opłata za element niestandardowy do 30kg37,70 zł
UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenie paczek od0,59 zł
Ubezpieczenie palet od6,99 zł
INNE
Potwierdzenie doręczenia POD14,99 zł
Informacja przed doręczeniem (PDI)4,99 zł
POWIADOMIENIA
Powiadomienie o nadaniu (SMS)0,99 zł
DOKUMENTY ZWROTNE
Zwrot potwierdzonych dokumentów dołączonych do listu przewozowego przesyłki (maks. 5 dokumentów)13,99 zł
Potwierdzenie doręczenia POD13,99 zł

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

kurier DHL

Oferta DHL Parcel Polska obejmuje zarówno przesyłki paczkowe, jak i paletowe (na jedną przesyłkę składa się maksymalnie 5 palet). Dodatkowo możesz skorzystać także z dużego wyboru różnego rodzaju usług dedykowanych e-commerce. DHL Parcel dostarcza przesyłki na terenie Polski już następnego dnia roboczego, natomiast w przypadku przesyłek międzynarodowych lub palet dostarczenie ma miejsce w terminie wyznaczonym w ofercie.

Terminale DHL

W ramach usług DHL Parcel przesyłkę zamówioną przez GlobKurier.pl można nadać w terminalu. Terminale znajdują się z reguły w większych Polskich miastach i stanowią jedne z głównych magazynów. Jeśli chcesz skorzystać z takiej możliwości wystarczy, że podczas uzupełnienia formularza zamówienia zaznaczysz taką opcję. Paczkę możesz nadać o dowolnej porze w godzinach pracy punktu. Pełną listę terminali DHL znajdziesz na stronie: Terminale przewoźnicy

Zamów kuriera DHL przez GlobKurier.pl

 

 

Intensywny rozwój branży e-commerce sprawił, że przewoźnicy musieli dostosować swoje usługi do nowych oczekiwań klientów. Doskonałym przykładem umiejętnego reagowania na potrzeby rynku, jest to, co zaproponował swoim klientom kurier DHL. W ramach jego usług znajdziemy bowiem nie tylko transport przesyłek krajowych i międzynarodowych, ale również ofertę dedykowaną specjalnie sklepom internetowym. 

 

Usługi krajowe oferowane przez DHL

W ramach usług świadczonych na terenie kraju kurier DHL oferuje możliwość transportu przesyłek o wadze do 30 kg, Euro palet o wadze do 1000 kg oraz palet przemysłowych ważących więcej niż 1000 kg. Poza wysyłką paczek o standardowych wymiarach i wadze możliwe jest również dostarczanie przesyłek niestandardowych. Przewoźnik posiada ofertę skierowaną do firm oraz dla klientów indywidualnych. Na terenie Polski istnieją trzy możliwe warianty terminów dostaw: w następnym dniu roboczym do godziny 12.00, do końca dnia roboczego albo między godziną 18.00 a 22.00. Pozwala to na dopasowanie usługi do potrzeb adresata i ograniczenie ryzyka, że paczka dotrze na miejsce docelowe, gdy nie będzie tam odbiorcy.

Zamów kuriera DHL bez wychodzenia z domu

Nadawanie przesyłek u kuriera DHL jest niezwykle proste i wygodne. Można to zrobić w najbliższym Punkcie Obsługi Paczek DHL POP, a nawet bez wychodzenia z domu/siedziby firmy. Wystarczy zamówić kuriera, który przyjedzie na miejsce i odbierze przesyłkę od nadawcy. Przesyłkę można nadać online za pomocą strony Profesjonalnego Operatora Logistycznego GlobKurier.pl. W tym celu należy przejść na podstronę wyceny usługi, gdzie po wpisaniu takich danych jak wymiary i waga paczki, a także miejsce jej nadania oraz adres dostawy zostaną wyświetleni różni przewoźnicy. Przy każdym z nich wyświetlą się dodatkowe informacje, jak koszt i czas dostawy. Decydując się na kuriera DHL, należy wybrać opcję „Paczka DHL Parcel” i kontynuować składanie zamówienia. W kolejnym etapie należy wypełnić dane nadawcy oraz dane odbiorcy, a także ustawienia przesyłki, gdzie dostępne są dwie opcje: „przesyłkę odbierze kurier” i „nadam przesyłkę w terminalu”. Dostępne są też dodatkowe opcje, jak sms do nadawcy o nadaniu albo o doręczeniu przesyłki. W ostatnim etapie następuje podsumowanie zamówienia i płatność. Pamiętaj, że dzięki usłudze trackingu, możesz śledzić przesyłkę za pośrednictwem GlobKurier.pl

DHL - atrakcyjne ceny wysyłki paczek

Przeglądając stronę GlobKurier.pl warto zwrócić uwagę na cennik DHL, który na tle innych przewoźników przedstawia się niezwykle korzystnie. Najlepiej widać to po wypełnieniu formularza z wyceną paczki, gdzie od razu wyświetlają się koszty dostawy oferowane przez różne firmy kurierskie. Można też zerknąć na stronę z cennikiem, by porównać koszty dostawy przez kuriera DHL dla paczek o różnych gabarytach oraz wadze. Warto bowiem pamiętać, że cena paczki DHL, podobnie zresztą jak w przypadku innych kurierów, zależy przede wszystkim od jej rozmiarów oraz wagi, a także miejsca dostawy.

DHL, czyli najwyższa jakość obsługi

Kurier DHL, konkurując z innymi przewoźnikami działającymi w tej samej branży, stawia na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie swoich klientów. Dlatego umożliwia doręczanie przesyłek o wadze powyżej 31,5 kg w następnym dniu roboczym od daty nadania. Oferuje też możliwość przesyłania palet Euro oraz palet przemysłowych. Satysfakcję klienta podnosi dzięki usługom dodatkowym, takim jak powiadomienie o nadaniu, powiadomienie o doręczeniu, czy informacja przed doręczeniem. Przysłowiową kropkę nad „i” stanowi tu korzystna cena dostawy będąca często jednym z najważniejszych argumentów, który przekonuje klienta.