• Cennik przesyłek kurierskich - Paczkomaty

  Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

  Dzięki GlobKurier, masz wszystkie opcje transportu w 1 miejscu

  Kliknij na logo i sprawdź cennik:

  Poprzedni
  Następny

  Cennik przesyłek kurierskich - Paczkomaty

  Dla firm
  Klient indywidualny
  Zarejestrowani klienci mają niższe ceny! Twój zrabatowany cennik jest dostępny w Panelu Klienta po zalogowaniu się.

  Wymiary przesyłki

  Cena
  Cena z Umową
  Gabaryt A (8 x 38 x 64 cm) 9,18złzgłoś się
  Gabaryt B (19 x 38 x 64 cm) 9,78złzgłoś się
  Gabaryt C (41 x 38 x 64 cm) 11,09złzgłoś się
  *ceny netto bez opłaty paliwowej
  POWIADOMIENIA
  Powiadomienie o doręczeniu (SMS)0,99 zł
  Powiadomienie o nadaniu (SMS)0,99 zł
  POBRANIE
  Pobranie COD 7 dni od4,99 zł
  Pobranie COD 14 dni od3,50 zł
  Pobranie COD 21 dni od2,99 zł
  Pobranie COD 30 dni od2,85 zł
  UBEZPIECZENIE
  Ubezpieczenie od 1,99 zł
  INNE
  ZWROT DO NADAWCY
  100% KOSZTÓW PRZESYŁKI

  Od teraz możesz zamówić przesyłkę online w walucie innej niż PLN. Dowiedz się więcej na: Płatności wielowalutowe.

  Niech waluta Cię nie ogranicza!

  icon zniżka

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

  icon paczka

  Chcesz wysłać paczkę kurierem?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę już dziś!

  InPost Paczkomaty 24/7 umożliwiają nadanie i odebranie przesyłki w dowolnym momencie, do tego ich popularność stale rośnie, a samych Paczkomatów przybywa. Dlatego coraz więcej decyduje się na taką formę doręczenia przesyłki. 

  Korzystanie z Paczkomatu jest bardzo proste. 

  Aby zamówić przesyłkę do Paczkomaty wystarczy na stronie szybkiej wyceny podać wymiary i wagę przesyłki, następnie pojawi się kilka dostępnych ofert, wtedy należy wybrać Paczkomaty InPost. Po kliknięciu przycisku “zamów” przechodzimy do kolejnego kroku, jakim jest uzupełnienie danych i złożenie zamówienie. 

  Nadanie paczki w Paczkomacie, jest bardzo proste. Dzięki GlobKurier.pl możesz to zrobić nie tylko łatwo, ale również tanio! Sprawdź szczegółową instrukcję, jak nadać paczkę w Paczkomacie

  Pamiętaj!

  Paczka nadana w paczkomacie może być dostarczona wyłącznie do paczkomatu w innej lokalizacji, a nie pod adres odbiorcy. Uzgodnij z nadawcą, który paczkomat znajduje się w najdogodniejszym dla niego miejscu!

   

  Wymiary paczek:

  Mała paczka oznaczona sygnaturą A to przesyłka o maksymalnych wymiarach:

  • 8cm x 38cm x 64cm
  • waga maksymalna – 25kg

  Średnia paczka oznaczona sygnaturą B przesyłka o maksymalnych wymiarach:

  • 19cm x 38cm x 64cm
  • waga maksymalna – 25kg

  Duża paczka, która oznacza jest sygnaturą C to przesyłka o maksymalnych wymiarach:

  • 41cm x 38cm x 64cm
  • waga maksymalna – 25 kg
  • ogólna liczba dostępnych paczkomatów w Polsce za rok 2020 wynosi 10 776

  Pamiętaj! 

  Paczkę w paczkomacie musisz umieścić w przeciągu 3 dni, inaczej etykieta straci ważność, co uniemożliwi zrealizowanie zlecenia.

  Wygodna usługa Paczkomaty InPost w GlobKurier.pl

  Zastanawiasz się, jak szybko i wygodnie nadać przesyłkę? W przeszłości pewnie skorzystałbyś z usług kuriera. Dziś możesz to zrobić jeszcze wygodniej, bo w dogodnym dla Ciebie terminie, bez względu na dzień tygodnia i porę dnia. Nie musisz dostosowywać się do godzin pracy firmy kurierskiej lub innego dostawcy. Te pewnie i tak będą pokrywać się z czasem Twojej pracy. Zamiast tego możesz skorzystać z wygodnej alternatywy, jaką są paczkomaty. Dostępne przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę umożliwiają nadawanie i odbieranie przesyłek, kiedy tylko zechcesz.

  Informacje ogólne o usługach Paczkomatów

  Samoobsługowe paczkomaty są idealne dla osób, które preferują innowacyjne i wygodne rozwiązania. Stanowią ogromne udogodnienie, bo maksymalnie upraszczają i skracają proces nadawania i odbierania przesyłek. Można to zrobić samodzielnie w dowolnym momencie i bez udziału osób trzecich. Wystarczy zamówić usługę i nadać przesyłkę w paczkomacie o najbliższej, dogodnej lokalizacji. Ponieważ usługa ta cieszy się coraz większym zainteresowaniem, liczba paczkomatów również rośnie. Obecnie nawet w mniejszych miejscowościach znajdziemy przynajmniej jeden paczkomat, a nierzadko dostępnych jest kilka punktów, w których zostały zlokalizowane.

  Paczkomaty - czyli jak wygodnie nadać i odebrać przesyłkę

   

  Nawet osoby, które początkowo były do tego rozwiązania nastawione sceptycznie, szybko się do niego przekonały. Paczkomaty pozwalają bowiem oszczędzać czas i pieniądze. Usługa wysyłania paczek za pomocą samoobsługowych skrzynek jest obecnie jedną z najtańszych na rynku. Jeśli jednak są jeszcze osoby, które tego nie robiły, spieszymy uspokoić. Nadawanie i odbieranie przesyłek za pomocą paczkomatów jest dziecinnie proste. Nadając przesyłkę, wystarczy wypełnić na stronie usługodawcy wszystkie wymagane informacje, w tym dane nadawcy i odbiorcy oraz informacje na temat przesyłki. Następnie należy dokonać płatności online za przesyłkę oraz wydrukować i nakleić na paczkę etykietę, jaka została wygenerowana podczas zamawiania usługi. Tak przygotowaną przesyłkę można umieścić w paczkomacie. Można też pominąć proces zamawiania usługi online i od razu udać się do paczkomatu. W tym przypadku zamówienia dokonuje się na ekranie umieszczonym na paczkomacie. Równie proste jest odbieranie przesyłek. Należy wtedy podać właściwy kod (dostarczony w wiadomości sms lub e-mail) oraz numeru telefonu adresata. Pamiętaj, że od momentu nadania paczki, do momentu odebrania przesyłki, w GlobKurier.pl dostępne jest śledzenie przesyłki.

   

  Jak nadać paczkę w paczkomacie za pomocą GlobKurier.pl?

  Prosto i wygodnie możesz nadać przesyłkę za pomocą paczkomatów, wypełniając formularz na stronie GlobKurier.pl. Jak dokładnie? Wystarczy, że wejdziesz na podstronę, gdzie została udostępniona szybka wycena usługi, i wypełnisz niezbędne dane. Dla uzyskania informacji o koszcie wysyłki musisz podać wymiary oraz wagę paczki. Koniecznie wybierz opcję Paczkomaty InPost i podaj dane nadawcy oraz adresata. Wskaż paczkomat, do którego zostanie dostarczona przesyłka. Pamiętaj, że przesyłka nadana w paczkomacie nie może zostać dostarczona pod wskazany adres odbiorcy, ale do innego paczkomatu. Dlatego skontaktuj się z adresatem i zapytaj o dogodną dla niego lokalizację paczkomatu.

  Paczkomaty – Cennik

  Paczkomaty stały się niezwykle popularne za sprawą kilku czynników. Po pierwsze są bardzo wygodne dla użytkowników. Po drugie gwarantują szybką dostawę. Zazwyczaj jest to od 1 do 4 dni roboczych, jednak ponad 90% przesyłek dociera na miejsce dostawy już następnego dnia po nadaniu. Po trzecie ogromne znaczenie ma koszt dostawy, który jest jednym z najbardziej konkurencyjnych na rynku. GlobKurier.pl wskazuje na podstronie Paczkomaty cennik usług dla klientów indywidualnych oraz dla firm. W obu przypadkach oferta przedstawia się bardzo korzystnie.