Cennik przesyłek kurierskich - Paczkomaty

Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

Dzięki GlobKurier, masz wszystkie opcje transportu w 1 miejscu

Kliknij na logo i sprawdź cennik:

Dla firm
Klient indywidualny
Cennik Standard
Cennik z Umową
Gabaryt A (8 x 38 x 64 cm)
8,13 złzgłoś się
Gabaryt B (19 x 38 x 64 cm)
8,64 złzgłoś się
Gabaryt C (41 x 38 x 64 cm)
9,87 złzgłoś się
*ceny netto bez opłaty paliwowej
POWIADOMIENIA
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)0,99 zł
Powiadomienie o nadaniu (SMS)0,99 zł
POBRANIE
Pobranie COD 7 dni od5,99 zł
Pobranie COD 14 dni od3,85 zł
UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenie od 1,99 zł

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

InPost Paczkomaty 24/7 umożliwiają nadanie i odebranie przesyłki w dowolnym momencie, do tego ich popularność stale rośnie, a samych Paczkomatów przybywa. Dlatego coraz więcej decyduje się na taką formę doręczenia przesyłki. 

Korzystanie z Paczkomatu jest bardzo proste. 

Aby zamówić przesyłkę do Paczkomaty wystarczy na stronie szybkiej wyceny podać wymiary i wagę przesyłki, następnie pojawi się kilka dostępnych ofert, wtedy należy wybrać Paczkomaty InPost. Po kliknięciu przycisku „zamów” przechodzimy do kolejnego kroku, jakim jest uzupełnienie danych i złożenie zamówienie. 

Nadanie paczki w Paczkomacie, jest bardzo proste. Dzięki GlobKurier.pl możesz to zrobić nie tylko łatwo, ale również tanio! Sprawdź szczegółową instrukcję, jak nadać paczkę w Paczkomacie

Pamiętaj!

Paczka nadana w paczkomacie może być dostarczona wyłącznie do paczkomatu w innej lokalizacji, a nie pod adres odbiorcy. Uzgodnij z nadawcą, który paczkomat znajduje się w najdogodniejszym dla niego miejscu!

 

Wymiary paczek:

Mała paczka oznaczona sygnaturą A to przesyłka o maksymalnych wymiarach:

  • 8cm x 38cm x 64cm
  • waga maksymalna – 25kg

Średnia paczka oznaczona sygnaturą B przesyłka o maksymalnych wymiarach:

  • 19cm x 38cm x 64cm
  • waga maksymalna – 25kg

Duża paczka, która oznacza jest sygnaturą C to przesyłka o maksymalnych wymiarach:

  • 41cm x 38cm x 64cm
  • waga maksymalna – 25 kg
  • ogólna liczba dostępnych paczkomatów w Polsce za rok 2020 wynosi 10 776

Pamiętaj! 

Paczkę w paczkomacie musisz umieścić w przeciągu 3 dni, inaczej etykieta straci ważność, co uniemożliwi zrealizowanie zlecenia.

Wygodna usługa Paczkomaty InPost w GlobKurier.pl

Zastanawiasz się, jak szybko i wygodnie nadać przesyłkę? W przeszłości pewnie skorzystałbyś z usług kuriera. Dziś możesz to zrobić jeszcze wygodniej, bo w dogodnym dla Ciebie terminie, bez względu na dzień tygodnia i porę dnia. Nie musisz dostosowywać się do godzin pracy firmy kurierskiej lub innego dostawcy. Te pewnie i tak będą pokrywać się z czasem Twojej pracy. Zamiast tego możesz skorzystać z wygodnej alternatywy, jaką są paczkomaty. Dostępne przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę umożliwiają nadawanie i odbieranie przesyłek, kiedy tylko zechcesz.

Informacje ogólne o usługach Paczkomatów

Samoobsługowe paczkomaty są idealne dla osób, które preferują innowacyjne i wygodne rozwiązania. Stanowią ogromne udogodnienie, bo maksymalnie upraszczają i skracają proces nadawania i odbierania przesyłek. Można to zrobić samodzielnie w dowolnym momencie i bez udziału osób trzecich. Wystarczy zamówić usługę i nadać przesyłkę w paczkomacie o najbliższej, dogodnej lokalizacji. Ponieważ usługa ta cieszy się coraz większym zainteresowaniem, liczba paczkomatów również rośnie. Obecnie nawet w mniejszych miejscowościach znajdziemy przynajmniej jeden paczkomat, a nierzadko dostępnych jest kilka punktów, w których zostały zlokalizowane.

Paczkomaty - czyli jak wygodnie nadać i odebrać przesyłkę

 

Nawet osoby, które początkowo były do tego rozwiązania nastawione sceptycznie, szybko się do niego przekonały. Paczkomaty pozwalają bowiem oszczędzać czas i pieniądze. Usługa wysyłania paczek za pomocą samoobsługowych skrzynek jest obecnie jedną z najtańszych na rynku. Jeśli jednak są jeszcze osoby, które tego nie robiły, spieszymy uspokoić. Nadawanie i odbieranie przesyłek za pomocą paczkomatów jest dziecinnie proste. Nadając przesyłkę, wystarczy wypełnić na stronie usługodawcy wszystkie wymagane informacje, w tym dane nadawcy i odbiorcy oraz informacje na temat przesyłki. Następnie należy dokonać płatności online za przesyłkę oraz wydrukować i nakleić na paczkę etykietę, jaka została wygenerowana podczas zamawiania usługi. Tak przygotowaną przesyłkę można umieścić w paczkomacie. Można też pominąć proces zamawiania usługi online i od razu udać się do paczkomatu. W tym przypadku zamówienia dokonuje się na ekranie umieszczonym na paczkomacie. Równie proste jest odbieranie przesyłek. Należy wtedy podać właściwy kod (dostarczony w wiadomości sms lub e-mail) oraz numeru telefonu adresata. Pamiętaj, że od momentu nadania paczki, do momentu odebrania przesyłki, w GlobKurier.pl dostępne jest śledzenie przesyłki.

 

Jak nadać paczkę w paczkomacie za pomocą GlobKurier.pl?

Prosto i wygodnie możesz nadać przesyłkę za pomocą paczkomatów, wypełniając formularz na stronie GlobKurier.pl. Jak dokładnie? Wystarczy, że wejdziesz na podstronę, gdzie została udostępniona szybka wycena usługi, i wypełnisz niezbędne dane. Dla uzyskania informacji o koszcie wysyłki musisz podać wymiary oraz wagę paczki. Koniecznie wybierz opcję Paczkomaty InPost i podaj dane nadawcy oraz adresata. Wskaż paczkomat, do którego zostanie dostarczona przesyłka. Pamiętaj, że przesyłka nadana w paczkomacie nie może zostać dostarczona pod wskazany adres odbiorcy, ale do innego paczkomatu. Dlatego skontaktuj się z adresatem i zapytaj o dogodną dla niego lokalizację paczkomatu.

Paczkomaty – Cennik

Paczkomaty stały się niezwykle popularne za sprawą kilku czynników. Po pierwsze są bardzo wygodne dla użytkowników. Po drugie gwarantują szybką dostawę. Zazwyczaj jest to od 1 do 4 dni roboczych, jednak ponad 90% przesyłek dociera na miejsce dostawy już następnego dnia po nadaniu. Po trzecie ogromne znaczenie ma koszt dostawy, który jest jednym z najbardziej konkurencyjnych na rynku. GlobKurier.pl wskazuje na podstronie Paczkomaty cennik usług dla klientów indywidualnych oraz dla firm. W obu przypadkach oferta przedstawia się bardzo korzystnie.