Logo
Menu

Cennik przesyłek kurierskich - Paczkomaty

Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

Dzięki GlobKurier, masz wszystkie opcje transportu w 1 miejscu

Kliknij na logo i sprawdź cennik:

Paczkomaty InPost - cennik

Sprawdź ceny przesyłek wybierając cennik dla klientów indywidualnych lub biznesowych. Zarejestrowani klienci mają niższe ceny! 

Od teraz możesz zamówić przesyłkę online w walucie innej niż PLN. Dowiedz się więcej na: Płatności wielowalutowe.

Niech waluta Cię nie ogranicza!

icon zniżka

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

icon paczka

Chcesz wysłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę już dziś!

InPost Paczkomaty 24/7 umożliwiają nadanie i odebranie przesyłki w dowolnym momencie, do tego ich popularność stale rośnie, a samych Paczkomatów przybywa. Dlatego coraz więcej decyduje się na taką formę doręczenia przesyłki. 

Korzystanie z Paczkomatu jest bardzo proste. 

Aby zamówić przesyłkę do Paczkomaty wystarczy na stronie szybkiej wyceny podać wymiary i wagę przesyłki, następnie pojawi się kilka dostępnych ofert, wtedy należy wybrać Paczkomaty InPost. Po kliknięciu przycisku “zamów” przechodzimy do kolejnego kroku, jakim jest uzupełnienie danych i złożenie zamówienie. 

Nadanie paczki w Paczkomacie, jest bardzo proste. Dzięki GlobKurier.pl możesz to zrobić nie tylko łatwo, ale również tanio! Sprawdź szczegółową instrukcję, jak nadać paczkę w Paczkomacie

Pamiętaj!

Paczka nadana w paczkomacie może być dostarczona wyłącznie do paczkomatu w innej lokalizacji, a nie pod adres odbiorcy. Uzgodnij z nadawcą, który paczkomat znajduje się w najdogodniejszym dla niego miejscu!

 

Wymiary paczek:

Mała paczka oznaczona sygnaturą A to przesyłka o maksymalnych wymiarach:

  • 8cm x 38cm x 64cm
  • waga maksymalna – 25kg

Średnia paczka oznaczona sygnaturą B przesyłka o maksymalnych wymiarach:

  • 19cm x 38cm x 64cm
  • waga maksymalna – 25kg

Duża paczka, która oznacza jest sygnaturą C to przesyłka o maksymalnych wymiarach:

  • 41cm x 38cm x 64cm
  • waga maksymalna – 25 kg
  • ogólna liczba dostępnych paczkomatów w Polsce za rok 2020 wynosi 10 776

Pamiętaj! 

Paczkę w paczkomacie musisz umieścić w przeciągu 3 dni, inaczej etykieta straci ważność, co uniemożliwi zrealizowanie zlecenia.

Wygodna usługa Paczkomaty InPost w GlobKurier.pl

Zastanawiasz się, jak szybko i wygodnie nadać przesyłkę? W przeszłości pewnie skorzystałbyś z usług kuriera. Dziś możesz to zrobić jeszcze wygodniej, bo w dogodnym dla Ciebie terminie, bez względu na dzień tygodnia i porę dnia. Nie musisz dostosowywać się do godzin pracy firmy kurierskiej lub innego dostawcy. Te pewnie i tak będą pokrywać się z czasem Twojej pracy. Zamiast tego możesz skorzystać z wygodnej alternatywy, jaką są paczkomaty. Dostępne przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę umożliwiają nadawanie i odbieranie przesyłek, kiedy tylko zechcesz.

Informacje ogólne o usługach Paczkomatów

Samoobsługowe paczkomaty są idealne dla osób, które preferują innowacyjne i wygodne rozwiązania. Stanowią ogromne udogodnienie, bo maksymalnie upraszczają i skracają proces nadawania i odbierania przesyłek. Można to zrobić samodzielnie w dowolnym momencie i bez udziału osób trzecich. Wystarczy zamówić usługę i nadać przesyłkę w paczkomacie o najbliższej, dogodnej lokalizacji. Ponieważ usługa ta cieszy się coraz większym zainteresowaniem, liczba paczkomatów również rośnie. Obecnie nawet w mniejszych miejscowościach znajdziemy przynajmniej jeden paczkomat, a nierzadko dostępnych jest kilka punktów, w których zostały zlokalizowane.

Paczkomaty - czyli jak wygodnie nadać i odebrać przesyłkę

 

Nawet osoby, które początkowo były do tego rozwiązania nastawione sceptycznie, szybko się do niego przekonały. Paczkomaty pozwalają bowiem oszczędzać czas i pieniądze. Usługa wysyłania paczek za pomocą samoobsługowych skrzynek jest obecnie jedną z najtańszych na rynku. Jeśli jednak są jeszcze osoby, które tego nie robiły, spieszymy uspokoić. Nadawanie i odbieranie przesyłek za pomocą paczkomatów jest dziecinnie proste. Nadając przesyłkę, wystarczy wypełnić na stronie usługodawcy wszystkie wymagane informacje, w tym dane nadawcy i odbiorcy oraz informacje na temat przesyłki. Następnie należy dokonać płatności online za przesyłkę oraz wydrukować i nakleić na paczkę etykietę, jaka została wygenerowana podczas zamawiania usługi. Tak przygotowaną przesyłkę można umieścić w paczkomacie. Można też pominąć proces zamawiania usługi online i od razu udać się do paczkomatu. W tym przypadku zamówienia dokonuje się na ekranie umieszczonym na paczkomacie. Równie proste jest odbieranie przesyłek. Należy wtedy podać właściwy kod (dostarczony w wiadomości sms lub e-mail) oraz numeru telefonu adresata. Pamiętaj, że od momentu nadania paczki, do momentu odebrania przesyłki, w GlobKurier.pl dostępne jest śledzenie przesyłki.

 

Jak nadać paczkę w paczkomacie za pomocą GlobKurier.pl?

Nadaj paczkę – paczkomat Ci w tym pomoże! Prosto i wygodnie możesz nadać przesyłkę za pomocą paczkomatów, wypełniając formularz na stronie GlobKurier.pl. Jak dokładnie? Wystarczy, że wejdziesz na podstronę, gdzie została udostępniona szybka wycena usługi, i wypełnisz niezbędne dane. Dla uzyskania informacji o koszcie wysyłki musisz podać wymiary oraz wagę paczki. Koniecznie wybierz opcję Paczkomaty InPost i podaj dane nadawcy oraz adresata. Wskaż paczkomat, do którego zostanie dostarczona przesyłka. Pamiętaj, że przesyłka nadana w paczkomacie nie może zostać dostarczona pod wskazany adres odbiorcy, ale do innego paczkomatu. Dlatego skontaktuj się z adresatem i zapytaj o dogodną dla niego lokalizację paczkomatu. Wysyłka paczkomatem jest bardzo prosta i szybka!

Paczkomaty – Cennik

Ile kosztuje wysłanie paczki paczkomatem? Poznaj nasz przejrzysty cennik! Paczkomaty stały się niezwykle popularne za sprawą kilku czynników. Po pierwsze są bardzo wygodne dla użytkowników. Po drugie gwarantują szybką dostawę. Zazwyczaj jest to od 1 do 4 dni roboczych, jednak ponad 90% przesyłek dociera na miejsce dostawy już następnego dnia po nadaniu. Po trzecie ogromne znaczenie ma koszt dostawy, który jest jednym z najbardziej konkurencyjnych na rynku. GlobKurier.pl wskazuje na podstronie Paczkomaty cennik usług dla klientów indywidualnych oraz dla firm. W obu przypadkach oferta przedstawia się bardzo korzystnie. InPost – koszt wysyłki niższy niż kiedykolwiek wcześniej!