• Punkty nadania i odbioru przesyłek DPD Pickup

  Punkty nadania i odbioru paczek DPD Pickup stanowią rozbudowaną, międzynarodową sieć, liczącą ponad 61 000 placówek w 35 krajach. W punktach tych w łatwy i szybki sposób nadasz lub odbierzesz swoją przesyłkę. Możesz też zrealizować inne usługi, np. ubezpieczyć paczkę albo nadać ją za pobraniem. Aby skorzystać z usługi DPD Pickup, wystarczy podczas uzupełnienia formularza zamówienia na platformie GlobKurier.pl zaznaczyć odpowiednią opcję.

  Mapa punktów nadania i​ odbioru przesyłek - DPD Pickup

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Punkty nadania paczek DPD Pickup

  Jeśli chcesz skorzystać z usługi DPD Pickup i nadać paczkę za pośrednictwem operatora logistycznego GlobKurier.pl, zaloguj się do Panelu Klienta i wybierz usługę przewoźnika DPD. Podczas procesu w formularzu zamówienia kliknij opcję “Nadam przesyłkę w punkcie lub oddziale”. Zaznaczając tę opcję jako osoba nadająca paczkę jesteś zobowiązany do jej dostarczenia do jednego z punktów DPD Pickup lub oddziału obsługi klienta. Aktualnie dostępne punkty możesz znaleźć na mapie powyżej lub stronie DPD Pickup – Globkurier.pl.

  W kolejnym kroku opłać zamówienie online oraz wydrukuj etykietę nadania z adresem odbiorcy, naklej ją na przesyłkę i tak przygotowaną paczkę zanieś do wybranego punktu/oddziału. Punkty przyjęć DPD Pickup zlokalizowane są najczęściej w centrach miast, tak by były łatwo dostępne. W wyborze najbliższego punktu pomoże Ci powyższa mapka. 

  Punkty odbioru paczek DPD Pickup

  Jeśli często kupujesz w sieci, ale nie lubisz czekać na kuriera w domu, z powodzeniem możesz samodzielnie odebrać swoją przesyłkę w jednym z punktów odbioru paczek DPD Pickup Od momentu dostarczenia paczki do wskazanego przez nadawcę punktu DPD, odbiorca ma 7 dni kalendarzowych na jej odbiór. Gdy paczka trafi do punktu otrzymasz wiadomość SMS, a 2 dni przed upływającym terminem także SMS przypominający. Za pomocą usługi DPD tracking możesz też monitorować trasę swojej przesyłki oraz jej status. Wystarczy, że wpiszesz nr zamówienia lub nr listu przewozowego na stronie śledzenia przesyłki DPD.