Menu

Punkty nadania i odbioru przesyłek DHL POP

dhl logo - paczki i przesyłki

Sieć punktów nadania i odbioru przesyłek DHL POP tworzą stacje benzynowe, saloniki prasowe, sklepy spożywcze i supermarkety typu Biedronka, Żabka, ABC oraz automaty paczkowe. Łącznie to ok. 12 000 punktów w całej Polsce. Dzięki nim możesz bez najmniejszego trudu w naszej usłudze odebrać swoją paczkę – skąd chcesz i kiedy chcesz. Aby skorzystać z usługi DHL POP, wystarczy podczas uzupełnienia formularza zamówienia na platformie GlobKurier.pl zaznaczyć właściwą opcję – doręczenie do punktu.

Mapa punktów nadania i​ odbioru przesyłek - DHL POP

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Punkty nadania paczek DHL POP

Chcąc nadać lub odebrać przesyłkę za pośrednictwem usługi DHL POP na platformie GlobKurier, możesz wybrać punkt nadania paczek znajdujący się blisko Ciebie. Punkty przyjęć DHL POP mieszczą się w supermarketach i sklepach spożywczych, a także w salonikach prasowych i na stacjach paliw. Dzięki temu możesz szybko i wygodnie nadać swoją paczkę, np. w drodze do pracy czy przy okazji robienia zakupów. W celu nadania paczki, zaloguj się do Panelu Klienta GlobKurier i wybierz usługę przewoźnika DHL. Podczas procesu zamówienia zaznacz opcję “Nadam przesyłkę w punkcie lub oddziale”. Wybierając taką opcję jako nadawca jesteś zobowiązany do dostarczenia przesyłki do jednego z punktów DHL POP lub punktów obsługi klienta. Aktualnie dostępne punkty możesz znaleźć na mapie powyżej.

W kolejnym kroku opłać zamówienie online, wydrukuj dokumenty przewozowe i umieść je na swojej przesyłce i udaj się z nią do najbliższego punktu nadania/oddziału.

Punkty odbioru paczek DHL POP

Jeśli często kupujesz w sieci, ale nie lubisz czekać na kuriera w domu, z powodzeniem możesz samodzielnie odebrać swoją przesyłkę w jednym z punktów odbioru osobistego DHL POP. Gdy przesyłka znajdzie się w wybranym przez Ciebie punkcie, otrzymasz e-mail/sms z kodem potrzebnym do jej odbioru. Paczka będzie w nim czekać aż 7 dni. A jeśli nie jesteś w stanie odebrać paczki osobiście, może to zrobić za Ciebie ktoś inny, wystarczy, że przekażesz tej osobie kod PIN do odbioru i numer listu przewozowego. Przez cały czas możesz też sprawdzać, gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka na stronie śledzenia przesyłki DHL. Wystarczy, że wpiszesz nr zamówienia lub nr listu przewozowego.