• Tani kurier Zakopane - tanie przesyłki kurierskie w Zakopanem

  Skorzystaj z porównywarki cen kurierów i wybierz najlepszą firmę kurierską dostarczającą przesyłki na terenie Zakopanego.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier Zakopane

  Szalejąca na świecie pandemia w dużej mierze przyczyniła się do intensywnego rozwoju rynku e-commerce i branży kurierskiej. Sytuacja taka ma miejsce w całej Polsce, w dużych i małych miastach. Zakopane nie jest tu wyjątkiem. Już obecnie ponad 68% Polaków, w tym także mieszkańców Zakopanego, przeniosło swoje zakupy do sieci, a jeszcze większy procent deklaruje taki sam zamiar. Usługi kurierskie są zatem mocno poszukiwane. Czy istnieje jeszcze możliwość nadawania paczek w cenach “nie zwalających z nóg”? Odpowiedzią na intensywne zapotrzebowanie w branży kurierskiej jest platforma kurierska GlobKurier.pl.

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  GlobKurier.pl obsługuje przesyłki krajowe i zagraniczne. Broker współpracuje z ponad 50 firmami, dając swoim Klientom szeroki wybór przewoźników. Ponadto nadawanie paczek na platformie nie wymaga wychodzenia z domu lub z firmy dzięki możliwości zamówienia kuriera po odbiór nadawanej przesyłki. Nie ma też konieczności obowiązkowej rejestracji i zakładania konta na platformie. Brak też jakichkolwiek opłat abonamentowych czy związanych z rejestracją. Jednakże największym atutem platformy są stałe, niski ceny za nadania. Bowiem dzięki przeprowadzanym z przewoźnikami negocjacjom cenowym przed zawarciem umowy o współpracę, GlobKuier.pl proponuje ceny za nadania, niższe nawet 0 70%, w stosunku do cen proponowanych bezpośrednio przez przewoźników. Jest to jednym z niepodważalnych argumentów wskazujących na słuszność wyboru platformy jako partnera logistycznego. Kolejnym powodem przemawiającym na korzyść platformy jest uproszczony proces nadawania przesyłki w intuicyjnym panelu, który “sam prowadzi” przez kolejne etapy procesu.

  Z GlobKurier.pl nie ma potrzeby samodzielnego dostarczania nadawanych przesyłek do punktu kurierskiego. Istnieje bowiem możliwość zamówienia kuriera po odbiór paczek ze wskazanego adresu. Wystarczy taką opcję zaznaczyć przy wyborze firmy kurierskiej. Jako profesjonalna platforma transportowa GlobKurier.pl proponuje swoim Klientom, którzy podejmą decyzję o rejestracji i założeniu konta, profesjonalną pomoc w razie konieczności złożenia reklamacji, co w dużej mierze świadczy o wysokich standardach obsługi. Wszyscy zarejestrowania Klienci mają także możliwość śledzenia przesyłki na każdym etapie jej podróży. Zarejestrowani Klienci firmowi zyskują z GlobKurier.pl jeszcze więcej. Bowiem rejestracja i założenie darmowego konta dają dostęp do funkcjonalności pozwalających na niesamowitą oszczędność czasu poświęconego na nadania. Ma to przede wszystkim znaczenie w przypadku przedsiębiorców, którzy nadają miesięcznie duże ilości przesyłek.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: