• Tani kurier Włocławek - tanie przesyłki kurierskie w Włocławku

  Skorzystaj z porównywarki cen kurierów i wybierz najlepszą firmę kurierską dostarczającą przesyłki na terenie Włocławka.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier Włocławek

   W obecnej dobie wyszukanie taniego i solidnego kuriera nie należy do prostych zadań. Wynika to głównie ze zróżnicowanego cennika różnych firm i dużej konkurencyjności. Nikt nie jest w stanie przeanalizować szczegółowo stawek cenowych poszczególnych przewoźników, celem dokonania wyboru najtańszego i jednocześnie solidnego kuriera. Jest to w pewnym stopniu “błądzenie we mgle”, które prowadzi finalnie do wyboru kuriera bardziej metodą intuicyjną, niż wynikającą z dokładnej analizy opłacalności. 
  Co możesz w takim razie zrobić, by własną ręką “nie nabić się w butelkę“? Dobrym rozwiązaniem zarówno dla osób indywidualnych jak i dla przedsiębiorców jest korzystanie z serwisu globkurier.pl

  tani kurier Włocławek

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Ponieważ Włocławek jest dużym, trzecim co do wielkości miastem w woj. kujawsko-pomorskim, możliwość zyskania czasu, zaoszczędzonego na poszukiwaniu odpowiedniego kuriera ma olbrzymie znaczenie. Z serwisem GlobKurier.pl odnajdziesz odpowiedniego kandydata w ekspresowym czasie 1 minuty. Ponadto wysyłając przesyłkę za pośrednictwem serwisu, wyślesz ją do 70% taniej niż przy zamawianiu usługi bezpośrednio w firmie kurierskiej.
  Dodatkowym atutem jest możliwość nadawania w transporcie krajowym:
  – przesyłek paczkowych,
  – paletowych,
  terminowych i
  dłużycowych. Z kolei transport międzynarodowy obejmuje przesyłki:
  – drogowe,
  – lotnicze,
  – ekspresowe i
  priorytetowe. Decydując się na skorzystanie z serwisu zyskujesz szybką wycenę w zakładce”wyceń przesyłkę”. W kolejnym etapie możesz porównać cenniki ponad 50 firm kurierskich i dokonać wyboru najkorzystniejszej dla Ciebie opcji. Po wybraniu przewoźnika, wypełniasz formularz zamówienia i płacisz za przesyłkę.

  W etapie końcowym drukujesz list przewozowy, umieszczasz go na  paczce i oczekujesz na odbiór przesyłki od kuriera. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, nadającym duże ilości przesyłek, możesz skorzystać z funkcjonalności nadawania przesyłek masowych. Możesz to zrobić na dwa sposoby. Importując pliki CSV lub jeśli sprzedajesz przez Allegro bądź eBay, możesz zintegrować z tymi platformami swoje konto GlobKurier.pl. Warunkiem niezbędnym do masowego nadawania przesyłek ze szkiców Allegro i eBay  jest posiadanie zapisanego szablonu i zapewnienie środków finansowych. Ewentualnie możesz skorzystać z opcji odroczonej formy płatnościJeśli nie zapewnisz środków pieniężnych przez funkcjonalność prepaid bądź nie zaznaczysz opcji odroczonej płatności, nie zostaną wyświetlone formy płatności i nie będzie możliwości złożenia zamówienia.  Bez względu na wybór metody nadawania paczek, zawsze masz możliwość śledzenia przesyłek czy sprawdzenia statusu przewoźnika. Zamów kuriera z GlobKurier.pl i zyskaj czas, wybierając spośród ponad 50 firm kurierskich zrzeszonych w serwisie.  Zaoszczędź do 70% na kosztach związanych z nadawaniem przesyłek. Uzyskaj opiekę handlową kompetentnych ekspertów handlowych i wsparcie w przypadku reklamacji u wybranego kuriera. Korzystaj z intuicyjnego panelu Klienta i opcji odroczonego terminu płatności. 

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: