Menu

Tanie przesyłki kurierskie w Bytomiu

Skorzystaj z porównywarki cen kurierów i wybierz najlepszą firmę kurierską dostarczającą przesyłki na terenie Bytomia.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Bytom

Działalność w branży handlu detalicznego w Bytomiu wymaga nie tylko znajomości rynku i dostępu do najlepszych produktów, czy dobrego kontaktu z hurtowniami, ale również ograniczenia kosztów w zakresie usług kurierskich. Jakie usługi masz do wyboru i jak znaleźć najlepszą ofertę kuriera w Bytomiu? Zapoznaj się dogłębnie z poniższymi informacjami. Niezależnie czym handlujesz, jeśli te produkty nie znajdują się na liście towarów wyłączonych z transportu przez firmy kurierskie, możesz zamówić usługę odbioru i transportu swoich paczek, palet czy dłużyc. Oczywiście musisz wypełnić list przewozowy, wydrukować i nakleić na paczkę. Na podstawie wymiarów, a także wagi zostanie podana cena. Jakich produktów nie odbierze kurier? Bytom jest jednym z najstarszych miast na Śląsku, gdzie podobnie jak w innych regionach województwa można znaleźć punkty nadania i odbioru wiodących firm kurierskich takich jak: DHL, DPD, GLS czy UPS. 

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Wśród zabronionych produktów, których powyższe firmy kurierskie nie odbiorą, są części samochodowe, np. silniki, zderzaki, maski, drzwi klapy, wielkogabarytowe części karoserii. Ponadto kurier nie odbierze ani roślin, ani zwierząt. Zabronione są też gotówka, antyki, dzieła sztuki, kamienie i metale szlachetne. Nie można wysyłać również drogocennej biżuterii, zegarków, czy tytoniu i wyrobów tytoniowych. Zabronione jest też przesyłanie broni palnej i oczywiście materiałów wybuchowych. Co jednak jeśli jest się sprzedawcą biżuterii, czy znajdzie się kurier w Bytomiu, który odbierze przesyłkę? Możesz wysłać biżuterię ze stali, z miedzi, z platyny oraz biżuterię artystyczną. UPS realizuje przesyłki biżuterii i zegarków do równowartości 500 USD. Warto wiedzieć, że niezależnie od profilu sprzedaży, usługi wybranej firmy kurierskiej w Bytomiu nie będą najtańszą możliwością. Zatem, co radzimy zrobić?  Platforma transportowa dla przewozów kurierskich gwarantuje Ci wybór najkorzystniejszej oferty spośród dostępnych ponad 50 firm kurierskich. 

Wystarczy, że założysz darmowe konto i możesz korzystać ze wszystkich funkcji dostępnych w ramach oferty dla firm. Oczywiście usługi transportowe dostępne są także dla klientów indywidualnych.  Po wpisaniu gabarytów paczki, jej wymiarów i wagi wyświetli się oferta taniego kuriera. Bytom jest jednym z miast, gdzie konkurencja jest naprawdę spora, dlatego warto zadbać o jak najtańszą usługę. Ta w ramach platformy może być tańsza nawet o 70%, dzięki wynegocjowanym stawkom. Masz do dyspozycji także odroczone terminy płatności, możesz płacić zbiorczo na jednej fakturze za wszystkie przesyłki. Co ważne, platforma oferuje również wsparcie przy reklamacji u wybranego przewoźnika. Bywają sytuacje, że kurierzy mimo tego, że paczki opatrzone są odpowiednimi ostrzeżeniami, postępują z nimi nieostrożnie i wtedy należy starać się o zwrot kosztów z tytułu poniesionych strat. W końcu, by przedsiębiorstwo mogło zarabiać, nie może sobie na takie sytuacje pozwalać. Platforma umożliwia Ci śledzenie Twoich przesyłek, jak również zbiorcze generowanie listów przewozowych. Za jej pośrednictwem prześlesz przesyłki niestandardowe. Aż trudno uwierzyć, że tyle korzyści dostępnych jest w jednym miejscu. Zatem nie czekaj  i zamów kuriera w Bytomiu już dziś! 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: